Marka: IsoTek

EVO3 Sirius (srebrny) + Premier

Special Price 2 399 zł Regular Price 3 899 zł i
/ komplet
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1999 zł

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 120 zł

Sprawdź szczegóły
Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

IsoTek EVO3 Sirius

EVO3 Sirius to wydajna, wielokrotnie nagradzana listwa zasilająca, która poprawia wydajność naszych komponentów audio oraz chroni je przed powstającymi zakłóceniami sieciowymi i niespodziewanymi spięciami. Specjalny system uchwytów ściennych pozwala na umocowanie produktu od IsoTek w dogodnym dla nas miejscu.

IsoTek EVO3 Sirius

Sirius jest listwą zasilającą o wymiarach 88 x 50 x 480 mm składającą się z sześciu indywidualnych gniazd i centralnej sieci filtrów. Urządzenie pozwala na zredukowanie szumu radiowego na poziomie 40 dB, zostało także wyposażone w innowacyjny system zabezpieczenia sekwencyjnego IsoTek i ma na celu m.in. usuwanie zakłóceń sieciowych w trybach wspólnym i różnicowym.

Dowiedz się wiecej o IsoTek Sirius

 

IsoTek EVO3 Premier

Stworzenie EVO3 Premier zostało zainspirowane licznymi dyskusjami z wysokiej klasy firmami audio, które pomogły zaprojektować zaawansowany kabel zasilający. Premier zapewnia najwyższą efektywność w rozsądnej cenie, wykorzystując najlepsze części i materiały do budowy kabla.

Mimo wysokich cen wiele z kabli zasilających jest wyposażonych w niskiej jakości komponenty, które znacznie ograniczają ogólną wydajność produktu. Premier zapewnia doskonałą, bezkompromisową wydajność, w odniesieniu do jakości wykorzystanych materiałów i części.

Konstrukcja: Przewody umieszczono równolegle, z lekkim skręceniem wokół siebie. Wykorzystana technika pozwala na stworzenie pierwszej linii obrony przed szumem radiowym i interferencją magnetyczną.

Dowiedz się więcej o IsoTek Premier

 

Specyfikacja IsoTek EVO3 Sirius (srebrny) + Premier

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: