Marka: IsoTek

EVO3 Ascension 2m

13 399 zł
/ sztuka
  • Rodzaj: zasilający
  • Długość (m): 2
  • Materiał przewodnika: miedź posrebrzana

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 670 zł

Sprawdź szczegóły

IsoTek EVO3 Ascension - kabel zasilający

 

Wzmocnij każde połączenie

 

IsoTek oferuje szereg wiodących na rynku kabli zasilających, które towarzyszą gamie zaawansowanych kondycjonerów mocy i generatorów fal sinusoidalnych. Nowe kable zasilające EVO3 zrodziły się z etosu stosowania wyłącznie najlepszych komponentów i materiałów. Zapewniają niezrównaną wydajność na każdym poziomie. Wszystkie kable zawierają wysokiej czystości posrebrzaną miedź. Dielektryk jest wykonany z najwyższej klasy teflonu FEP. Każdy kabel, począwszy od wielokrotnie nagradzanego Premiera, ma solidną końcówkę pokrytą 24-karatowym złotem.
 
Rekomendowane dla wszystkich systemów o wartości: 450 PLN - 500 000 PLN

 

EVO3 Ascension wprowadza projekt i innowacje techniczne kabli zasilających IsoTek na nowy poziom. Ta złożona konstrukcja pozwala uzyskać bardziej dynamiczny odsłuch i lepszą jakość dźwięku m.in. poprzez obniżenie poziomu szumu tła do absolutnego minimum.

2-metrowy kabel zasilający Ascension będzie idealnym wyborem do podłączenia do m.in. odtwarzaczy CD, przedwzmacniaczy, tunerów, odtwarzaczy Blu-ray, telewizorów czy soundbarów.

IsoTek EVO3 Ascension

Unikatowa konstrukcja Ascension składa się z obrabianych kriogenicznie w ekstremalnie niskiej temperaturze posrebrzanych przewodników miedzianych. Te zostały otoczone powietrznym dielektrykiem, z częściowym stykiem z tworzywem FEP, natomiast kolejna wytłaczana otoczka FEP dodatkowo uszczelnia konstrukcję. Każdy z takich zespołów przewodników owijany jest  termoplastycznym poliestrem o nazwie Mylar, następnie ekranowany z wykorzystaniem miedzi beztlenowej, a na końcu zostaje delikatnie skręcony z rurkami z tworzywa FEP. 

Konstrukcja: Przewodniki zostały umieszczone w konfiguracji równoległej i z lekkim skręceniem wokół siebie, co odpowiada za pierwszą linię obrony przed szumem radiowym i interferencją magnetyczną.

isotek-ascension-przekroj

A. Przewodniki: Ohno Continous Cast – posrebrzane przewodniki miedziane o powierzchni przekroju 4 mm2 pozwalają uzyskać o wiele wyższy poziom czystości w porównaniu z tradycyjnymi przewodami OFC. Każdy z przewodów jest obrabiany kriogenicznie w temperaturze (-196° C). Geometria i obróbka metalurgiczna zastosowane w Ascension zapewniają doskonałą wydajność przy imponującej przewodności elektrycznej.

B. Dielektryk: Do uzyskania bliskiej próżni stałej dielektrycznej, Isotek stworzył wirtualny dielektryk powietrza, który wyróżnia się stałą dielektryczną na poziomie 1,0548. Ta bariera powietrzna została stworzona dzięki minimalnemu stykowi z przewodnikiem i wykorzystaniu mostka FEP (Teflon). FEP to doskonały dielektryk, który ze swoim niskim współczynnikiem jest pierwszym wyborem pod względem bezpieczeństwa izolacji – temperaturowej i elektrycznej.

C. Wypełnienie: Każdy przewodnik jest otoczony rurkami powietrznymi z czystego tworzywa FEP (Teflon), utrzymując  w ten sposób niską stałą dielektryczną i zachowując stabilność konstrukcji kabla.

D. Oplot: Każdy zespół przewodników owinięto w Mylar, co zapewnia indywidualne ekranowanie przewodnika i kolejną barierę przed szumem radiowym.

E. Osłona: Do uzyskania wysokiego stopnia elastyczności i tłumienia mechanicznego, a także zwiększenia większej wytrzymałości płaszcz zewnętrzny został wykonany z PCV.  

Końcówki: Kabel Ascension jest zakończony za pomocą specjalnie zaprojektowanych, wysokiej klasy audiofilskich złączy IsoTek z litego OFC z przewodami pokrytymi srebrem. Oferują one najwyższy poziom przewodności i jakości.

 isotek-ascension-gama

Specyfikacja IsoTek EVO3 Ascension 2m

Rodzajzasilający
Długość (m)2
Materiał przewodnikamiedź posrebrzana

Opinie o IsoTek EVO3 Ascension 2m

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: