Marka: IsoTek

EVO3 Corvus - listwa zasilająco - filtrująca

3 199 zł
/ sztuka

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 160 zł

Sprawdź szczegóły

IsoTek EVO3 Corvus - listwa zasilająco - filtrująca

 

DISCOVERY

Rozpocznij swoją podróż

Odkryj nagradzaną gamę systemów kondycjonowania mocy IsoTek opracowanych w celu poprawy, ulepszenia i ochrony wrażliwych komponentów audio, które posiadasz. Zasilanie to pierwsze wejście do dowolnego domowego systemu rozrywki; prąd przepływa przez system, wykorzystywany jest przez każdy komponent do tworzenia sygnału, który porusza jednostki napędowe głośników i dostarcza piksele na ekranie. To, co widzimy i słyszymy, jest ukształtowane z energii elektrycznej - i jest to „surowiec”, z którego powstaje „sztuka”. Seria Discovery oferuje niedrogi sposób nie tylko ochrony inwestycji przed niebezpiecznymi przepięciami i skokami napięcia, ale także gwarantuje najlepszą możliwą wydajność przy każdym słuchaniu.
Rekomendowany do systemów o wartości do 14 000 PLN.

 

Listwa zasilająca Corvus to efekt rozwoju wielokrotnie nagradzanego projektu Polaris firmy IsoTek. Dziewięć wbudowanych gniazd wyjściowych zapewnia nie tylko konieczną ochronę przed powstającymi zakłóceniami sieciowymi, lecz przede wszystkim zwiększa moc i wydajność dowolnego systemu audio lub audiowizualnego.

• Usuwa zakłócenia sieciowe trybu wspólnego i różnicowego*.
• Redukcja RFI 30dB**.
• Niezależne wyjścia zatrzymują zanieczyszczenia krzyżowe w trybie różnicowym.
• 13 500 A ochrony natychmiastowej, z unikalnym systemem ochrony sekwencyjnej IsoTek.
• 9 uziemionych gniazd przystosowanych do pełnej mocy
• Okablowanie wewnętrzne; wielożyłowa, posrebrzana miedź OFC z dielektrykiem PTFE.
• Maksymalna moc ciągła 3680 W
Dostarczany z kablem zasilającym IsoTek EVO3 Premier
• Łatwa konfiguracja „plug-n-play”
• Nadaje się do kompletnego systemu audio lub AV

IsoTek EVO3 Corvus

Corvus to kompaktowa, elegancka listwa zasilająca o wymiarach 363 x 146,5 x 45 mm, składająca się z 9 indywidualnych gniazd, które łączą się z centralną płytką. Urządzenie pozwala na zredukowanie szumu radiowego na poziomie 30 dB i zostało wyposażone w unikatowy system zabezpieczenia sekwencyjnego IsoTek.

Jedną z funkcji listwy zasilającej Corvus jest usuwanie zakłóceń sieciowych w trybach wspólnym i różnicowym. Niezależne wyjścia usuwają zanieczyszczenia krzyżowe w trybie różnicowym, a ułożenie okablowania listwy zapobiega powstawaniu szumów. Maksymalna obsługiwana moc ciągła urządzenia wynosi 3680 W.

Listwę od IsoTek wyróżnia innowacyjny sposób dostarczania energii do poszczególnych gniazd, tak by moc do każdego z nich trafiała równomiernie. Dzięki temu udaje się wyeliminować problem powszechny w innych produktach zasilających, które łączą gniazda wyjściowe w łańcuch.

Recenzje:

"EVO3 Corvus to świetny dodatek. Dźwięk był bardziej czytelny, jaśniejszy, nieco bogatszy i lepiej rozłożony w przestrzeni. Podstawowy charakter kompozycji nie zmienił się, ale były nieco bardziej żywe i zdecydowane”.
Hi-Fi Voice - kwiecień 2018


„Dobrze zbudowany i skuteczny w poprawie dźwięku, zapewniając cichsze tło i płynniejszy przepływ”.
Hi-Fi World, styczeń 2018 r


„Nie znam żadnego konkurenta w podobnej cenie, który mógłby go pokonać. Jest to bezbłędny element inżynierii, który może obsługiwać rozległe systemy wieloskładnikowe i pomagać dostarczać jeszcze więcej cech, które lubisz”.
Hifi Choice, listopad 2017


„Specjalna Rekomendacja”
Lyd & Bilde, Sept 2017

 

isotek-corvus-nagrody

* Szumy różnicowe są generowane przez zasilacze we wszystkich urządzeniach elektronicznych, podczas gdy szum sieci wspólnej jest wprowadzany przez zakłócenia radiowe i komunikację bezprzewodową.
** Zakłócenia częstotliwości radiowej

 

Specyfikacja IsoTek EVO3 Corvus - listwa zasilająco - filtrująca

Opinie o IsoTek EVO3 Corvus - listwa zasilająco - filtrująca

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: