Marka: IsoTek

EVO3 Aquarius

6 999 zł

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły
Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Wielokrotnie nagradzany kondycjoner sieciowy IsoTek EVO3 Aquarius, należący do linii produktów IsoTek Performance, to jedno z najbardziej korzystnych udogodnień w jakie można wyposażyć swój zaawansowany system audio. Aquarius składa się z sześciu kondycjonerów sieciowych, a każdy z nich wykorzystuje własną sieć filtrów, co pozwala znacznie poprawić jakość dźwięku.

 

PERFORMANCE

Zmaksymalizuj swoją rozrywkę

Bez zasilania sieciowego nie może działać żaden komponent audio czy audiowizualny. Twoja przyjemność ze słuchania muzyki jest ograniczana przez zanieczyszczenie szumem sieci - może to być szum z sieci różnicowej lub wspólnej. Szumy różnicowe są generowane przez zasilacze we wszystkich urządzeniach elektronicznych, podczas gdy szum sieci wspólnej jest wprowadzany przez zakłócenia radiowe i komunikację bezprzewodową, które stają się coraz bardziej powszechne. Dzięki urządzeniom IsoTek z serii PERFORMANCE usłyszysz znacznie lepszą jakość dźwięku, z większą liczbą szczegółów i większym zakresem dynamiki. Wszystkie Twoje komponenty zostaną ulepszone i zabezpieczone, co pozwoli Ci osiągnąć najlepszą możliwą wydajność przy każdym odsłuchu.
Rekomendowane dla systemów o wartości: 13 000 - 65 500 PLN

IsoTek EVO3 Aquarius

 

  • Usuwa zakłócenia sieciowe trybu wspólnego i różnicowego*.
  • Redukcja RFI 60dB**.
  • Sześć unikalnych stopni kondycjonowania zapewnia optymalną izolację między wszystkimi wyjściami, eliminując zanieczyszczenie krzyżowe w trybie różnicowym.
  • KERP © (ścieżka równej rezystancji Kirchoffa) zapewnia równą oporność i równe dostarczanie mocy do wszystkich gniazd. Żadne wyjście nie jest zasilane szybciej niż inne, co stanowi częsty problem w przypadku innych urządzeń zasilających, które łączą wyjścia ze sobą w łańcuch.
  • 67 500 A natychmiastowej ochrony, z unikalnym systemem ochrony sekwencyjnej IsoTek.
  • Okablowanie wewnętrzne - rdzeń z litej posrebrzanej miedzi OFC z teflonowym i powietrznym dielektrykiem.
  • Dwa gniazda wysokoprądowe o mocy ciągłej 3680 W. Cztery gniazda średnioprądowe o mocy ciągłej 1 150 W.
  • W zestawie nagradzany kabel zasilający Premier C19.

 

Przyjemność z odsłuchu może być niepełna przez zanieczyszczenia i powstający hałas z sieci zasilającej. Aquarius ma na celu m.in. eliminowanie zakłóceń sieciowych w trybach wspólnym i różnicowym. Za właściwą izolację odpowiada sześć niezależnych portów filtrujących pomiędzy wszystkimi gniazdami elektrycznymi, dzięki czemu usuwane są zanieczyszczenia krzyżowe w trybie różnicowym. Urządzenie zmniejsza także szum radiowy na poziomie 60 dB.

Dzięki zastosowanej technologii KERP (Ścieżka Równego Oporu Kirchhoffa) zapewniane jest równomierne dostarczanie mocy do wszystkich gniazd. W ten sposób eliminowany jest powszechny problem, który występuje w przypadku innych produktów zasilających, które łączą gniazda wyjściowe w łańcuch.

Uwagę zwraca okablowanie wewnętrzne urządzenia od marki IsoTek, które wykonane zostało z posrebrzanej miedzi beztlenowej z izolacją FEP i powietrznym dielektrykiem. Aquarius udziela dwa wyjścia wysokoprądowe o mocy ciągłej 3680 W, a także cztery gniazda średnioprądowe dostarczające moc ciągłą 1150 W. Dodatkowo urządzenie wyposażono w unikatowy system zabezpieczenia sekwencyjnego IsoTek.

Recenzje:

„Tło stało się całkowicie ciche, nawet najmniejszego syczenia, gdy głośność wzmacniacza została zwiększona do maksimum, co było nie do pomyślenia przed podłączeniem Aquariusa. Nie słyszałem też żadnych szumów ani brzęczenia.”
Hifi Insights, Wielka Brytania - marzec 2018

„Po podłączeniu Aquariusa do mojego głównego systemu natychmiast zauważyłem różnicę - taką jasność, świeżość i spokój w dźwięku. Nie mogłem przestać się uśmiechać! Aquarius robi dokładnie to, co powinien zrobić.”
image hifi, Niemcy - październik 2016

„IsoTek EVO3 Aquarius jest wart każdego grosza. Zapewnia wyraźnie słyszalną poprawę i daje właścicielowi pewność, że może polegać na bezbłędnej konstrukcji. Świetny!"
i-fidelity, Niemcy

„Aquarius jest genialny”.
Record Collector Magazine

„Bardzo gorąco polecam”.
Hi-Fi + Magazyn

„Mogę bez wahania nadać Isotek EVO3 Aquarius status „Rekomendowany”. Dzięki wsparciu filtrowanych gniazd, dobrze skomponowany system hi-fi po prostu sprawdza się najlepiej. Werdykt testowy: wyjątkowy. ”
i-fidelity, Niemcy - październik 2014

„Cały proces przesłuchania trwał około 30 sekund. Odtwórz utwór muzyczny na GII Mini Sub. Zagraj jeszcze raz z Aquariusem i zastanów się, dlaczego byłeś tak przywiązany do GII Mini Sub… Bardzo gorąco polecam ”
HiFi + Magazine

„To, że IsoTek Aquarius ujawnił wcześniej niesłyszane szczegóły z moich znajomych płyt winylowych, mówi wszystko. Skuteczne ulepszenie dobrego systemu Hi-Fi, ten poważny produkt uzasadnia swoją cenę. ”

Hi-Fi World

„Wzrost wydajności jest niezwykły”.
Magazyn Hi-Fi Choice

„Skuteczna poprawa dobrego systemu hi-fi. Ten poważny produkt w pełni uzasadnia swoją cenę”.
Magazyn Hi-Fi World

„Wydajność była o wiele lepsza niż się spodziewałem. Swobodnie, z ogromną pewnością siebie pokonał mój długoletni kondycjoner sieciowy. Dlatego nadaję kondycjonerowi sieciowemu IsoTek Aquarius EVO3 bezapelacyjną rekomendację.”
Magazyn Hi-Fi Pig (online)

IsoTek EVO3 Aquarius nagrody

 

* Szumy różnicowe są generowane przez zasilacze we wszystkich urządzeniach elektronicznych, podczas gdy szum sieci wspólnej jest wprowadzany przez zakłócenia radiowe i komunikację bezprzewodową.
** Zakłócenia częstotliwości radiowej

Specyfikacja IsoTek EVO3 Aquarius

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: