Marka: IsoTek

System Set Up - płyta testowa - OUTLET

Special Price 99 zł Regular Price 149 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 149 zł

Produkt dostępny tylko w salonach

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 5 zł

Sprawdź szczegóły

Outlet

IsoTek System Set Up - płyta testowa

IsoTek The Ultimate System Set-Up Disc to płyta kompaktowa z dwudziestoma ścieżkami dźwiękowymi, które pozwalają na konfigurację, testowanie i dostrajanie systemu audio. Na płycie znajduje się mieszanka muzyki, dźwięków i głosów, składająca się z czternastu specyficznych utworów testowych oraz starannie wyselekcjonowanej muzyki z cenionej wytwórni Opus3.

IsoTek System Set Up - płyta testowa

Celem System Set-Up CD od firmy IsoTek jest udoskonalenie systemu dźwiękowego poprzez umożliwienie jego właściwej konfiguracji, a także przygotowanie pod kątem zaprezentowania pełni możliwości. Płyta zawiera mieszankę imponujących nagrań muzycznych z legendarnej wytwórni Opus3, z których każde jest przeznaczone do testowania określonych elementów dźwięku, takich jak czas, dynamika i scena dźwiękowa.

Dodatkowo IsoTek stworzył czternaście ścieżek dźwiękowych i testowych, z których każde zostało starannie zaprojektowane, aby pomóc użytkownikowi poprawnie skonfigurować system audio, jak również właściwie rozstawić kolumny głośnikowe. W ten sposób można wydobyć pełnię możliwości systemu audio w łatwy do zrealizowania sposób. System Set-Up CD to prosty w użyciu, skuteczny i praktyczny krążek, z którego może skorzystać każdy audiofil, bez względu na poziom swojej wiedzy, czy doświadczenia.

Płyta Isotek ułatwia stworzenie optymalnej sceny dźwiękowej w konkretnych warunkach odsłuchowych. Wymaga to jednak od użytkownika dokładnego rozstawienia kolumn głośnikowych. Ścieżki 5, 6, 7 i 8 mają za zadanie wskazać, czy wymagana jest dalsza regulacja. Po optymalnym rozmieszczeniu głośników lewego oraz prawego można przejść do ścieżek od 9 do 12 – w ten sposób doskonaląc i testując głębię sceny dźwiękowej. Będzie się to wiązało z minimalnym przesunięciem głośników do przodu i do tyłu. Dla każdej procedury konfiguracyjnej przygotowano jasne instrukcje głosowe.

Specyfikacja IsoTek System Set Up - płyta testowa - OUTLET

Opinie o IsoTek System Set Up - płyta testowa - OUTLET

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: