Marka: IsoTek

V5 Titan

As low as 21 999 zł
/ sztuka
 • Wymiary (S x W x G): 220 x 147 x 350 mm
 • Waga: 12 kg
 • Wyświetlacz: Nie
 • Liczba wyjść: 3 + System Link

Wysyłka: w ciągu 24 h

Sprawdź szczegóły

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1100 zł

Sprawdź szczegóły

 

IsoTek V5 Titan

Pierwszy Titan, wprowadzony na rynek pod koniec 2004 roku, ustanowił nowy standard w zakresie rozwiązań do oczyszczania prądu. Zdobył wiele nagród na całym świecie, w tym nagrodę magazynu „Hi-Fi News” w kategorii „Power Cleaning Product of the Year” w 2005 r. Nowy model V5 Titan wyposażono w dodatkowe, trzecie gniazdo wyjściowe oraz nowe wyjście System Link, umożliwiające podłączenie dodatkowych urządzeń IsoTek i zwiększenie możliwości systemu.

Zastosowany w kondycjonerze legendarny układ Titan Direct Coupled został przeniesiony na nowy poziom, oferując natychmiastową moc absolutną, dzięki zwiększonemu o ponad 50 proc. obciążeniu miedzią płytki drukowanej. Pozwoliło to na znaczną poprawę amperażu i zmniejszenie rezystancji stałoprądowej, zbliżając się do idealnego 0 Ω. Nowy obwód oferuje również dwukrotnie większą indukcyjność przy 80-procentowym wzroście natężenia prądu, a zabezpieczenie chwilowe zostało zwiększone do 153 000 A, a ciągłe do 75 000 A.

IsoTek V5 Titan

Najważniejsze cechy modelu V5 Titan:

 • Odpowiedni dla wysokoprądowych systemów audio lub audio-wideo
 • Redukcja zakłóceń RFI: 85 dB (standard 50 omów), do 5 Hz
 • Zoptymalizowane obwody oczyszczające, skutecznie usuwające zaburzenia wspólne i różnicowe
 • 3 niezależne wyjścia wysokoprądowe dla wzmacniaczy mocy, subwooferów, głośników aktywnych (16 A)
 • KERP (Ścieżka Równego Oporu Kirchhoffa) zapewnia jednakową oporność i moc we wszystkich wyjściach
 • Łatwy do resetowania system bezpieczników RCBO
 • Zabezpieczenie chwilowe: 153 500 A
 • Zabezpieczenie ciągłe: 75 000 A
 • W pełni uziemiona sieć
 • Solidne okablowanie wewnętrzne z posrebrzanej miedzi OCC z dielektrykiem FEP
 • Gniazdo System Link
 • Dostarczany z nagradzanym kablem zasilającym EVO3 Premier firmy IsoTek

Nowoczesne wzornictwo

Ceniony kondycjoner sieciowy Titan firmy IsoTek został radykalnie udoskonalony. Model V5 Titan to nie tylko nowoczesny projekt pod względem wzornictwa, wyglądający jak wykuty z jednego bloku aluminium, ale również wykorzystujący innowacyjne rozwiązania techniczne wiodącej marki w dziedzinie specjalistycznych systemów zasilania dla urządzeń audio i audio-wideo.

IsoTek V5 Titan

3 niezależne gniazda wyjściowe

V5 Titan to innowacyjny system czyszczenia i dystrybucji energii elektrycznej mający 220 mm szerokości, 350 mm głębokości i 147 mm wysokości. Wyposażony jest w 3 niezależne gniazda wyjściowe, z których każde ma własną sieć czyszczącą. W praktyce mamy do dyspozycji trzy wysokoprądowe, niskoimpedancyjne sieci zasilające, zamknięte w jednej obudowie. Zarówno zakłócenia różnicowe, jak i wspólne ulegają znacznej redukcji. Zanieczyszczenia krzyżowe podłączonych komponentów są również ograniczone do minimum dzięki zastosowaniu wielu stopni oczyszczania mocy dla każdego gniazda wyjściowego.

Ulepszona architektura

Wewnętrzna architektura modelu V5 Titan została znacząco poprawiona. Projekt płytki drukowanej i topologia zostały usprawnione i obecnie oferują o ponad 50 proc. lepsze parametry pod względem amperażu, a także mniejszą rezystancję. Nowy układ oferuje ponadto dwukrotnie większą indukcyjność i 80-procentowy wzrost natężenia prądu, co przekłada się na bardziej otwartą scenę dźwiękową i większą detaliczność i bardziej bezpośrednim timingiem. W porównaniu z poprzednikiem radykalnie poprawiono w całym układzie rezystancję stałoprądową (DCR).

Układy zasilania IsoTek oferują większą dynamikę. Zakres dynamiki w muzyce to relacja między najgłośniejszym a najcichszym wytwarzanym dźwiękiem. Aby utrzymać wysoki poziom amperażu i wyjątkowo niski poziom rezystancji płytki drukowanej, przed pokryciem jej czystym srebrem zastosowano do ośmiu razy więcej miedzi niż wynosi ogólny standard.

Filtry komponentów źródłowych mają umiarkowaną wartość DCR, aby wspomóc działania zwiększające separację elektryczną między podłączonymi obciążeniami. Układ rozpoznaje ogromne ilości zaburzeń różnicowych wytwarzanych przez urządzenia podłączone do kondycjonera i niweluje je.

Technologiczne usprawnienia skutkują tym, że V5 Titan dostarcza absolutną moc i nieograniczone zasoby prądowe w zakresie, na jaki pozwala tylko dostawca energii i regulacje prawne.

System bezpieczników RCBO

Konstrukcja V5 wyposażona jest w system bezpieczników RCBO o wartości 16 A dla trzech wysokoprądowych gniazd wyjściowych, które dostarczają 3 680 W mocy przy 230 V lub 1 840W mocy przy 115 V. Rozwiązanie to jest znacznie lepsze od standardowego ze względu na powierzchnię styku. Zwykły bezpiecznik musi mieć bardzo cienki drucik, co dotyczy również drogich, pozłacanych audiofilskich konstrukcji. System bezpieczników firmy IsoTek oferuje zwiększoną powierzchnię styku, co najmniej 1000 razy oraz niezmiennie mocne połączenie.

Technika KERP i izolacja z FEP

Ścieżka Równego Oporu Kirchhoffa (KERP, od ang. Kirchhoff’s Equal Resistance Path) zapewnia jednakową rezystancję i jednakową moc dostarczaną do wszystkich gniazd. Okablowanie wewnętrzne jest najwyższej jakości. Wykorzystano tutaj krystalicznie czyste żyły z miedzi OCC (Ohno Continuous Cast) z posrebrzaną powłoką, co zapewnia niską rezystancję i wysoką obciążalność prądową.

Wokół przewodnika nawinięta jest spiralna izolacja z FEP (Fluorinated Ethylene Propylene). Chroni przewodnik i tworzy wirtualny dielektryk powietrzny. Taka konstrukcja zapewnia niezrównane osiągi i stanowi najlepszy niskooporowy, wysokowydajny wewnętrzny system dostarczania energii. Dodatkowo zapewnione jest zabezpieczenie chwilowe 153 000 A, chroniące cenny sprzęt podłączony do kondycjonera V5 Titan.

Spójność z okablowaniem IsoTek

Jednym z krytycznych, lecz często pomijanych obszarów jest zachowanie spójności konstrukcji i właściwości materiałowych w obrębie okablowania audio, zarówno przewodów sygnałowych, jak i zasilających. Wewnętrzne okablowanie kondycjonera współgra z gamą kabli zasilających firmy IsoTek. Co więcej, model V5 Titan wyposażono w gniazdo System Link, zaprojektowane w celu połączenia ze sobą wielu urządzeń, przy zachowaniu wspólnej masy odniesienia i braku konieczność stosowania wielu gniazdek elektrycznych. Dodatkowo, na wyposażeniu znajduje się wielokrotnie nagradzany przewód zasilający Premier firmy IsoTek.

Parametry techniczne modelu IsoTek V5 Titan:

 • Liczba gniazd: 3
 • Złącze System Link
 • Wejście sieciowe: 16 A IEC C20
 • Napięcie sieciowe: 100–240 V / 50–60 Hz
 • Prąd wysoki – 230 V: x3 (16 A, 3 680 W łącznie)
 • Prąd wysoki – 115 V: x3 (16 A, 1 840 W łącznie)
 • Ochrona przeciwprzepięciowa: 153 000 A
 • Wymiary (S x W x G): 220 x 147 x 350 mm
 • Masa: 12 kg

 

 

Specyfikacja IsoTek V5 Titan

Wymiary (S x W x G)220 x 147 x 350 mm
Waga12 kg
WyświetlaczNie
Liczba wyjść3 + System Link
Napięcie230V: x3 (16A 3,680W total); 115V: x3 (16A 1,840W total)

Opinie o IsoTek V5 Titan

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: