Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

NAD T 778

Urządzenia NAD budzą uznanie wśród melomanów i cieszą się reputacją gwaranta wysokiej jakości oraz niebywałej wydajności. Nie inaczej jest z modelem T 778, referencyjnym amplitunerem AV, który stanowi prawdziwy przełom dla najnowocześniejszych systemów muzycznych i kina domowego. Konstrukcja ta bazuje na bogatym doświadczeniu i dziedzictwie firmy, urzeczywistniając zarazem filozofię prostoty obsługi, możliwości przyszłej rozbudowy, a przede wszystkim niezwykle wiernego odwzorowania oryginalnych materiałów.

NAD T 778

Projektanci wyposażyli T 778 w najnowszą technologię NAD Hybrid Digital, co pozwoliło stworzyć dziewięć wysokoprądowych/mocnych kanałów wzmocnienia z udoskonaloną wydajnością. Skonstruowany z charakterystycznym dla NAD odpowiedzialnym podejściem do określania mocy, amplituner AV NAD zapewnia moc bezpiecznie określaną na 80 W FDP i 9 x 160 W FTC, a wszystkie kanały zostały wysterowane przy nominalnych zniekształceniach.

Kanały wzmacniacza są konfigurowalne i mogą być stosowane do kina domowego lub nagłośnienia drugiej strefy audio, dzięki czemu inżynierom udało się zagwarantować oczekiwaną elastyczność. Z kolei za absolutną ciszę tła i uderzającą dynamikę odpowiada zastosowana amplifikacja, która muzyce oraz filmom dodaje realizm, dramaturgię i emocje.

NAD T 778

Amplituner AV T 778 wyróżnia się pod względem elastyczności i zastosowanej najnowszej technologii cyfrowej. Inżynierowie postawili na modułową konstrukcję MDC (Modular Design Construction) – sprawdzony sposób na zabezpieczenie urządzenia przed przedwczesnym postarzeniem się produktu. Dolby® Atmos™ 7.1.4, DTS® Master Audio wraz z korekcją akustyki pokoju Dirac Live™ dostarczają ekstremalny realizm, który odwzorowuje każdy wymiar odtwarzanego wydarzenia. Wystarczy dodać przepustowość bit-perfect 4K UHD, aby mieć pewność, że T 778 zagwarantuje najprecyzyjniejszy dźwięk i obraz, z jakim użytkownik kiedykolwiek miał do czynienia. Do niesamowitych możliwości muzycznych zalicza się również strumieniowanie high-res multiroom poprzez BluOS.

NAD T 778

Konstruktorzy, podobnie jak w przypadku pozostałych komponentów NAD, wyszli z założenia, że „proste jest skuteczne”. To rozsądne podejście przełożyło się na łatwość użytkowania i zmaksymalizowanie efektywności w kluczowych elementach. Za przykład może posłużyć niesamowity nowy ekran dotykowy, a także ergonomiczne usprawnienia, mające na celu uproszczenie obsługi. Model T 778 cechuje się legendarną jakością dźwięku NAD oraz pełną kompatybilnością z wszystkimi najnowocześniejszymi funkcjami i formatami, co przekłada się na realistyczną rozrywkę muzyczną i filmową.

Ilość kanałów9.2
Moc wyjściowa9 x 85 W 19.3 dBW, 20Hz-20kHz, wszystkie kanały wysterowane, 4 Ω, 8 Ω
Dekodery dźwiękuDolby Atmos, DTS:X
4K VideoTak
HDMI (wej. / wyj.)6/2
Front HDMITak
Cyfrowe Optyczne (wej.)2
Cyfrowe Coaxial (wej.)2
Front USBTak
Wejście gramofonoweTak
Terminale głośnikoweZakręcane
Certyfikat DLNANie
Radio internetoweTak
Serwisy strumieniująceAmazon Music, Bugs, Deezer, IDAGIO, KKBOX, Murfie, Napster, nugs.net, Qobuz, SOUNDMACHINE, Spotify, Taihe Music ZONE, TIDAL, WiMP
Tryb GAPLESS (bez pauz)Nie
Sterowanie aplikacjąTak
WiFiTak
Odtwarzane formaty plikówAAC, AIFF, ALAC, FLAC, MP3, MQA, OGG, WAV, WMA, WMA-L
FLAC, WAV 192/24Nie
BluetoothNie
Zakresy radioweRadio internetowe
Pobór mocy (standby)<0.5 W
Wymiary (S x W x G) mm435 x 140 x 430
Waga kg12.1

Inne

Marka: NAD

T 778

Special Price 15 199 zł Regular Price 16 999 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 15199 zł
  • Ilość kanałów: 9.2
  • Moc wyjściowa: 9 x 85 W 19.3 dBW, 20Hz-20kHz, wszystkie kanały wysterowane, 4 Ω, 8 Ω
  • Dekodery dźwięku: Dolby Atmos, DTS:X
  • 4K Video: Tak

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Produkt dostępny tylko w salonach

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 760 zł

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Polecane Produkty

Podobne produkty

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: