Marka: Pioneer

SE-C8TW

Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Słuchawki Pioneer SE-C8TW

Z bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi Pioneer SE-C8TW słuchanie muzyki staje się tak łatwe, jak nigdy dotąd. Lekkie, a jednocześnie wytrzymałe, zapewniają fantastyczny dźwięk z mocnym, głębokim basem. To zasługa w pełni zamkniętej konstrukcji i zaawansowanych 6-milimetrowych przetworników dynamicznych wyposażonych w magnesy wykonane z metali ziem rzadkich. Dzięki temu, mimo swoich niewielkich rozmiarów, słuchawki obsługują pasmo przenoszenia rozciągające się od zaledwie 4 Hz do 22 kHz.

  • Łączność Bluetooth 4.2 z kodekiem AAC
  • Łatwe sterowanie – wbudowany mikrofon i zdalne sterowanie
  • Obsługa systemu głosowego oraz współpraca z aplikacją Android
  • Wbudowany akumulator zapewniający energię na trzy godziny ciągłej pracy
Pioneer SE-C8TW

Wbudowana łączność Bluetooth 4.2

W łatwym dostępie do muzyki pomaga wbudowana łączność bezprzewodowa Bluetooth ver. 4.2. Wykorzystując ją użytkownik może w prosty sposób nawiązać połączenie z praktycznie dowolnym źródłem kompatybilnym z Bluetooth, np. smartfonem, tabletem lub komputerem. Później wystarczy rozpocząć odtwarzanie muzyki. Wysoką jakość transmisji audio gwarantuje wsparcie dla kodeków SBC/ AAC.

Wysoki komfort użytkowania słuchawek Pioneer SE-C8TW to zasługa nie tylko ich niewielkiej wagi, lecz także zastosowanych rozwiązań. Miękkie silikonowe wkładki zwiększają wygodę i pozostają odporne na wilgoć. Specjalna antypoślizgowa faktura powierzchni obudowy słuchawek gwarantuje pewność chwytu, co ułatwia wkładanie SE-C8TW do uszu.

Pioneer SE-C8TW

Łatwość obsługi, wysoki poziom komfortu użytkowania

W parze z wysoką jakością dźwięku idzie łatwość obsługi słuchawek. SE-C8TW wyposażone są w mikrofon, dzięki czemu mogą pełnić rolę zestawu słuchawkowego dla smartfonów i telefonów Bluetooth. Ponadto korzystając z wbudowanego przycisku użytkownik może m.in. nawiązywać/odbierać/kończyć połączenie telefoniczne, rozpoczynać/zatrzymywać odtwarzanie muzyki, a także przeskakiwać pomiędzy utworami. Dalsze korzyści przynosi obsługa systemu głosowego oraz współpraca z aplikacją Android, która odczytuje powiadomienia.

Wbudowany akumulator pozwala na trzy godziny ciągłej pracy. Ładowanie baterii słuchawek zajmuje jedynie ok. godzinę. Praktycznym udogodnieniem jest także specjalnie opracowane etui ochronne, które może także pełnić rolę ładowarki. Po 3,5-godzinnym ładowaniu etui ma wystarczającą ilość energii, aby dwukrotnie doładować słuchawki – to rozwiązanie idealne dla często podróżujących miłośników muzyki.

Specyfikacja Pioneer SE-C8TW

Pasmo przenoszenia (Hz)4 - 22,000 Hz
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódNie
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałTak
Waga kg0.12

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: