Marki: NAD, Bowers & Wilkins

C 389 + MDC2 + 603 S3

As low as 15 777 zł Regular Price 19 896 zł i
/ komplet
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9999 zł

Wysyłka: w ciągu 24 h

Sprawdź szczegóły

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 789 zł

Sprawdź szczegóły

Wzmacniacz zintegrowany NAD C 389

NAD C 389 to wzmacniacz zintegrowany, który z powodzeniem może służyć jako centralny punkt wysokiej klasy systemu stereo. Wykorzystując sprawdzoną konstrukcję wzmacniacza HybridDigital UcD firmy NAD oraz ten sam przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre, który zastosowano w uznanym wzmacniaczu strumieniowym M33, C 389 dostarczy porywającą dynamikę i znakomitą szczegółowość ze wszystkich źródeł dźwięku.

Wzmacniacz zintegrowany NAD C 389

Dzięki pełnemu zestawowi wejść cyfrowych i analogowych, C 389 może współpracować ze wszystkimi Twoimi urządzeniami źródłowymi. Zastosowano w nim najnowszą generację modułowej technologii MDC (Modular Designs Construction), co ułatwia dodawanie ekscytujących rozwiązań, takich jak strumieniowanie muzyki high-res BluOS i korekcja akustyki pomieszczenia Dirac Live.

Wzmacniacz zintegrowany NAD C 389

Wydajność i moc

Od ponad 50 lat marka NAD jest synonimem wydajności, a C 389 kontynuuje tę tradycję. Stopień wyjściowy wzmacniacz oparty jest na dostosowanej do potrzeb wersji wydajnego układu HybridDigital UcD firmy NAD, z wieloma modułami wzmacniaczy UcD w zbalansowanej konfiguracji mostkowej oraz innowacyjnym zasilaczem impulsowym, który zapewnia duże rezerwy prądu na żądanie. C 389 może dostarczyć moc 130W na kanał w sposób ciągły, z praktycznie niezmierzonymi zniekształceniami i szumem w całym paśmie audio, oraz do 350W na kanał mocy chwilowej, dla bezproblemowej reprodukcji muzycznych transjentów.

Sekcja cyfrowa wyposażona jest w ten sam 32-bitowy/384kHz układ ESS Technology Sabre DAC, stosowany w nagradzanym wzmacniaczu Masters M33 firmy NAD. Znany z wyjątkowo szerokiego zakresu dynamiki, ultra niskiego poziomu szumów i zniekształceń oraz niemal zerowego poziomu jittera zegara, przetwornik C/A ESS Sabre 9028 umożliwia C 389 dostarczenie zdumiewającej czystości i niemal holograficznego obrazu.

Wzmacniacz zintegrowany NAD C 389

Przygotowany na przyszłe rozwiązania

Projektanci wyposażyli C 389 w dwa gniazda rozszerzeń MDC2, dzięki czemu wzmacniacz może pozostać na bieżąco z nowymi osiągnięciami w technologii A/V. Pierwszym modułem MDC2 firmy NAD jest MDC2 BluOS-D, wyposażony w funkcję strumieniowania BluOS high-res multi-room oraz korekcję akustyki pomieszczenia Dirac Live.

MDC2 BluOS-D łączy się z siecią domową poprzez Wi-Fi lub przewodowo poprzez Ethernet. Korzystając z aplikacji BluOS Controller na urządzeniu inteligentnym lub komputerze osobistym, można odtwarzać muzykę z ulubionych serwisów streamingowych i biblioteki muzycznej za pośrednictwem C 389.

BluOS ma zintegrowaną obsługę ponad 20 serwisów, w tym kilku oferujących dźwięk bezstratny i wysokiej rozdzielczości, takich jak Amazon Music HD, Deezer, Idagio, Qobuz i Tidal. Podobnie jak wszystkie komponenty obsługujące BluOS, MDC2 BluOS-D ma możliwość dekodowania i renderowania MQA, co umożliwia strumieniowanie w wysokiej rozdzielczości z Tidal. Obsługuje również Apple AirPlay 2, Spotify Connect i Tidal Connect, a także sterowanie głosowe Amazon Alexa i Google Assistant. Po zainstalowaniu MDC2 BluOS-D, C 389 może być częścią systemu muzycznego multiroom w całym domu, obejmującego aż 64 strefy.

Dowiedz się więcej o wzmacniaczu zintegrowanym NAD C 389

NAD MDC2 BluOS-D (z DIRAC)

Moduł drugiej generacji, kompatybilny z platformą MDC2 (Modular Design Construction) firmy NAD to konstrukcja o przyszłościowej architekturze, wyposażona m.in. w takie funkcje jak korekcja Dirac Live i streaming BluOS wysokiej rozdzielczości.

Zupełnie nowa architektura MDC2 pozwala na dwukierunkowe przesyłanie sygnałów między obsługującym ją modułem BluOS-D a urządzeniem nadrzędnym, z którym ów moduł może współpracować. Otwiera to znacznie szerszy zakres możliwości rozbudowy m.in. dla nowego wzmacniacza NAD C 399 i przyszłych komponentów audio obsługujących drugą generację rozwiązania Modular Design Construction. Po zainstalowaniu modułu MDC2 BluOS-D możesz korzystać na kompatybilnym urządzeniu z systemu automatycznej korekcji akustyki Dirac Live Room Correction, a także strumieniowego odtwarzania audio za pośrednictwem platformy BluOS i zarządzania muzyką. Dzięki platformie MDC2 firmy NAD, inwestycje w komponenty będą nadążać za rozwiązaniami pojawiającymi się w przyszłości.

NAD MDC2 BluOS-D (z DIRAC)

Korekcja Akustyki Pomieszczenia Dirac Live

MDC2 BluOS-D jest pierwszym modułem rozszerzającym, jaki pojawił się w ofercie NAD-a, który dodaje wsparcie dla zaawansowanego systemu korekcji akustyki pomieszczenia Dirac Live do dwukanałowego urządzenia. Korzystając z dołączonego do zestawu mikrofonu kalibracyjnego i intuicyjnej aplikacji Dirac Live możesz przeanalizować akustykę swojego pomieszczenia odsłuchowego, a następnie wgrać odpowiednie filtry korekcyjne do modułu MDC2 BluOS-D. Moduł ten może zapamiętać do pięciu profili Dirac przygotowanych dla różnych pozycji odsłuchowych i różnych warunków pomieszczenia, na przykład jeden dla sytuacji, w której zasłony okienne będą rozsunięte, a drugi dla akustyki pomieszczenia z zasuniętymi zasłonami.

Oprócz modyfikacji niedoskonałości w przetwarzanym paśmie akustycznym, korekcja Dirac Live optymalizuje odpowiedź impulsową poprzez uczenie się, w jaki sposób dźwięki odbijają się od różnych powierzchni w przestrzeni odsłuchowej. Rezultatem jest radykalna poprawa czystości basu, obrazowania i dokładności odwzorowania barwy dźwięku, zarówno w przypadku muzyki, jak i filmowych ścieżek dźwiękowych.

Strumieniowe przesyłanie Muzyki BluOS

Moduł MDC2 BluOS-D wyposażono również w obsługę strumieniowego przesyłania muzyki wysokiej rozdzielczości BluOS. Dostępna dla systemów iOS, macOS, Android i Windows, aplikacja BluOS Controller zapewnia dostęp do setek internetowych programów radiowych i ponad 20 serwisów streamingowych. Podobnie jak wszystkie produkty kompatybilne z BluOS, moduł MDC2 BluOS-D obsługuje odtwarzanie audio w rozdzielczości do 24 bitów i częstotliwości próbkowania do 192 kHz. Wspiera także kodowanie MQA (od ang. Master Quality Autentication). Dzięki modułowi MDC2 BluOS-D użytkownicy mogą udostępniać muzykę z dowolnego źródła podłączonego do komponentu głównego nawet 63 komponentom obsługującym BluOS (znajdującym w tej samej sieci internetowej). Odtwarzanie może być również kontrolowane z wykorzystaniem asystenta głosowego Amazon Alexa lub Asystenta Google, a także za pośrednictwem inteligentnych systemów sterowania domem, takich jak Crestron, Control4, Lutron, RTI i innych.

NAD MDC2 BluOS-D (z DIRAC)

Dowiedz się więcej o module NAD MDC2

Specyfikacja NAD C 389 + MDC2 + 603 S3

C 389
Moc wyjściowa2 x 130 W
Pasmo przenoszenia20 Hz – 20 kHz ±0.3 dB
Stosunek sygnał/szumLine-in, Pre-out: >106dB (IHF; A-weighted, ref. 500 mV out, unity gain); Line-in, speaker-out: >95 dB (A-weighted, 500 mV input, ref. 1 W out in 8 ohms)
Zniekształcenia THDLine-in, Pre-out: <0.002 % @ 2 V out; Line-in, speaker-out: <0.02% (250 mW to 130 W, 8 ohms and 4 ohms)
PilotTak
Pobór mocy (standby)0.5 W
Wymiary (S x W x G) mm435 x 100 x 390
Waga kg8.7
InneDwa porty MDC2; Jitter-free 32-bit/384kHz ESS Sabre 9028 DAC; HDMI-eARC; Qualcomm aptX HD Bluetooth
603 S3 (czarny)
System3-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa30 - 200 W @ 8Ω
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy2 × ø165 mm – niskotonowy przetwornik z membraną papierową
Przetwornik średniotonowy1 × ø150 mm – średniotonowa membrana Continuum z FST
Przetwornik wysokotonowy1 × ø25 mm – tytanowa kopułka wysokotonowa
Pasmo przenoszenia46Hz - 28kHz ±3dB
Skuteczność90 dB (2,83 Vrms, 1 m)
Wymiary (S x W x G) mmobudowa: 190 x 985 x 340; z podstawą: 260 x 1020 x 420
Waga kg27,5
Wersje wykończeniaCzarny
Impedancja8 Ohm
MDC2 BluOS-D (z DIRAC)

Opinie o NAD C 389 + MDC2 + 603 S3

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: