Marka: Hegel

H590 + S1 MKII

Cena na telefon
/ komplet

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

 

Wzmacniacz zintegrowany Hegel H590

Mistrz muzykalności. Lider dla dowolnych kolumn głośnikowych. H590 to nazwa najlepszego wzmacniacza zintegrowanego firmy Hegel. Ta referencyjna „integra” wyposażona jest w przydatne dla użytkownika serwisy, takie jak Apple AirPlay®, i jednocześnie obsługuje ultra-zaawansowane formaty, takie jak DSD. Dzięki technologii SoundEngine2 i wykorzystaniu najdoskonalszego obecnie wzmacniacza Hegel, model H590 w pełni urzeczywistnia dążenie firmy do upowszechnienia sprzętu klasy high-end wśród miłośników muzyki.

Urządzenie wykorzystuje opatentowaną technologię SoundEngine2 oraz wzmacniacz gwarantujący bardzo dużą moc i niskie zniekształcenia. Efektem tego połączenia są niesamowite możliwości dynamiczne przy jednoczesnym zachowaniu naturalności i detaliczności brzmienia. Dzięki temu modelowi użytkownik może cieszyć się ogromną sceną dźwiękową, nieustannie chcąc zwiększać głośność.

Hegel H590

Dowiedz się więcej o HEGEL H590

Kolumny wolnostojące Magico S1 MKII

Całkowicie przeprojektowany model, wykorzystujący wyselekcjonowane elementy z najnowszych i przełomowych rozwiązań inżynieryjnych. Platforma konstrukcyjna modelu S1 Mk II opiera się na technologiach, charakterystycznych dla produktów Magico – w pełni aluminiowej obudowie i opatentowanej konstrukcji przetwornika, który przewyższa swoimi możliwościami jakiekolwiek inne przetworniki dostępne obecnie na rynku.

Jednoczęściowa obudowa typu monocoque uformowana jest z pojedynczego kawałka wytłaczanego aluminium o grubości 9,4 mm. Ta smukła konstrukcja od wewnątrz wzmocniona jest za pomocą systemu wsporników wykonanych z zaawansowanych materiałów tłumiących. Takie zaprojektowanie kolumn minimalizuje rezonans i maksymalizuje sztywność i stabilność całej konstrukcji. Masywna górna płyta w postaci eleganckiego, wypukłego kształtu została zaprojektowana tak, aby zminimalizować dyfrakcję obudowy i rozproszyć pionowe fale stojące.

Specyfikacja Hegel H590 + S1 MKII

H590
Moc wyjściowa2 x 300 W
Impedancja głośników (min)2 Ω
Pasmo przenoszenia5Hz-180kHz
Stosunek sygnał/szum>100dB
Zniekształcenia THD<0.005% @ 50W 8 Ω 1kHz
Wyjście słuchawkoweNie
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotTak
Głośniki A/BNie
TransformatorToroidalny
Pobór mocy (max)brak danych
Pobór mocy (standby)brak danych
Wymiary (S x W x G) mm430 x 171 x 445
Waga kg22
MAGICO S1 MKII M-CAST SILVER KOLUMNY GŁ.

Opinie o Hegel H590 + S1 MKII

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: