Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Classé Sigma 2200i to najnowszy zintegrowany wzmacniacz stereo, dzięki któremu można stworzyć niezwykle wszechstronny i nowoczesny system hi-fi. Urządzenie zapewnia potężną moc 200 W na kanał, przy obciążeniu 8 Ω, która przy 4 Ω rośnie do 400 W na kanał i przygotowane jest na zmieniające się potrzeby obecnych miłośników muzyki.

Podstawą doskonałego dźwięku, który zapewnia urządzenie, jest perfekcyjnie przemyślana konstrukcja wzmacniacza i najwyższej klasy podzespoły. W sekcji przedwzmacniacza projektanci zastosowali rozwiązania znane z modeli CP-800 i Sigma SSP, m.in. obwody blokowe. Ponadto Sigma 2200i wykorzystuje prawdziwą cyfrową architekturę, łącząc wyjście przedwzmacniacza DSP bezpośrednio z wejściem DSP wzmacniacza. Pomiędzy nimi nie ma ani przetworników C/A i A/C, ani żadnych niepotrzebnych obwodów analogowych, które mogłyby w najmniejszym stopniu wpłynąć negatywnie na jakość brzmienia. Tor sygnałowy jest tak krótki i bezpośredni, jak to tylko możliwe, a sygnał wejściowy dociera wprost z przedwzmacniacza DSP, pozostając w cyfrowej postaci przez całą drogę, aż do filtrów wyjściowych.

Cyfrowa obróbka sygnału obejmuje wszystkie podłączane źródła i można ją również wykorzystywać do zarządzania basem z subwoofera. Dzięki temu użytkownik może zrównoważyć ograniczenia pasma przenoszenia w pomieszczeniu, a korzystając z 9-zakresowego korektora parametrycznego może jednocześnie eliminować szczyty pasma przenoszenia. Dalszą poprawę brzmienia zapewnia konfigurowalna regulacja barwy, umożliwiająca złagodzenie ostro brzmiących nagrań lub dodanie pazura do niedoskonałych realizacji. Wszystko to razem umożliwia poprawę brzmienia muzyki, niezależnie od akustyki pomieszczenia odsłuchowego.

Najnowszy wzmacniacz zintegrowany Classé nie tylko zapewnia doskonałą jakość dźwięku, lecz także pozostaje bardzo łatwy w obsłudze. Dotykowy przedni panel i aplikacje dla urządzeń z systemem Android lub Apple umożliwiają intuicyjne sterowanie. Strumieniowanie DLNA i AirPlay wspierane są przez sieciowe połączenie i przełączanie AV z HDMI 2.0 i HDCP 2.2, zapewniając wygodną obsługę dekoderów telewizyjnych, konsol do gier i odtwarzaczy płyt. Współpracę z urządzeniami źródłowymi umożliwiają liczne złącza, w tym w pełni zbalansowane (XLR) wejścia i analogowe single-ended (RCA) z opcjonalnym gramofonowym MM/MC, cyfrowe koncentryczne i optyczne, porty USB oraz Ethernet.

Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa 2 x 200 W
Ilość kanałów Nie
Typ wzmacniacza Cyfrowy
Pasmo przenoszenia 10Hz - 20kHz
Wejścia / wyjścia
Analogowe RCA Nie
Analogowe XLR Nie
Wyzwalacz 12V Nie
Zasilanie
Pobór mocy (max) 185
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 432 x 140 x 370
Waga kg 12.11
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław