Marka: Pathos

Inpol Remix MkII

26 999 zł
/ sztuka
  • Moc wyjściowa: 2 x 25W
  • Pasmo przenoszenia: 2Hz - 150KHz ± 0,5dB
  • Stosunek sygnał/szum: > 100dB
  • Zniekształcenia THD: 0,1% @ 25W

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Pathos Inpol Remix MkII

Włoski jak Ferrari i równie pełnokrwisty wzmacniacz hybrydowy w klasie A InPol Remix MKII, którego sercem jest podwójny układ InPol.

Najważniejsze cechy:

  • zbalansowany wzmacniacz hybrydowy w klasie A,
  • podwójny układ InPol,
  • moc 2 x 25W@ 8 Ohm, 2 x 38W@ 4 Ohm,
  • wyróżniający design.

Pathos Inpol Remix MkII

Włoscy konstruktorzy słyną z pełnego pasji podejścia do wytwarzanych produktów, począwszy od biżuterii na samochodach kończąc. Ta cecha południowego charakteru jest widoczna w wyglądzie i brzmieniu wszystkich produktów spod znaku PATHOS. Wzmacniacz InPol Remix MKII, nie pozostawia wątpliwości, że płynie w nim włoska krew - to unikalna i wyjątkowa konstrukcja. Radiatory uformowane w kształt logo producenta, minimalistyczny front wzmacniacza i firmowy układ InPol sprawiają, nie pozostawiają żadnych wątpliwości. 

Pathos Inpol Remix MkII

Dzięki niepowtarzalnemu podejściu włoskich inżynierów oraz zastosowaniu najwyższej jakości komponentów, InPol Remix MkII HiDac 2 gwarantuje niespotykany poziom muzycznych emocji. W pełni zbalansowany wzmacniacz zintegrowany pracujący w klasie A i wykorzystujący najnowszej generacji podwójny układ InPol. Dodatkowo, dzięki możliwości zainstalowania przetwornika DAC HiDac Mk2, miłośnicy cyfrowych źródeł muzyki będą mogli cieszyć się ulubionymi tworami w najwyższej jakości i o unikalnym brzmieniu InPol.

Regulacja czułości wejść oraz prądu spoczynkowego odbywa się cyfrowo i odpowiada za nią ten samem mikroprocesorowi, który reguluje głośność, zapewniając tym samym znakomitą wydajność samego wzmacniacza i jego zdolność do sterowania głośnikami.

Pathos Inpol Remix MkII

Przełomowy InPol

InPol (Inseguitore Pompa Lineare) jest systemem opatentowanym przez Pathos Acoustics. Rozwiązanie to przyniosło włoskiej firmie rozgłos w audiofilskim świecie, który przełożył się na olbrzymi sukces i zostało uhonorowane wieloma nagrodami branżowymi. Urządzenia InPol wyróżniają się szczególną sygnaturą soniczną, którą można uzyskać wyłącznie w  przypadku tej konkretnej konstrukcji układu – w pełni zbalansowana klasa A wykorzystuje dyskretne komponenty półprzewodnikowe w obwodzie wtórnika, uzyskując równocześnie wysokie wzmocnienie napięciowe i prądowe. Wzmacniacz lampowy wzmacnia napięciowy sygnał wejściowy, a InPol dostarcza prąd do napędzenia kolumn głośnikowych bez dodatkowej amplifikacji. W ten sposób sygnał zostaje przekazany do lamp i staje się dokładną kopią oryginału, z całą jakością, czystością i zawartością harmoniczną oryginalnego sygnału.

Autorskie rozwiązanie Pathos pozwala zwiększyć teoretyczną moc wyjściową w klasie A od 25 do 50 procent przy zachowaniu niskiej impedancji wyjściowej, która jest kluczowa w przypadku współczynnika tłumienia, a dodatkowo udoskonalona przez podwójny InPol.

 

 

 

 

Specyfikacja Pathos Inpol Remix MkII

Moc wyjściowa2 x 25W
Pasmo przenoszenia2Hz - 150KHz ± 0,5dB
Stosunek sygnał/szum> 100dB
Zniekształcenia THD0,1% @ 25W
Wyjście słuchawkoweTak
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotNie
Głośniki A/BNie
Transformatorbrak danych
Wymiary (S x W x G) mm280 x 180 x 370
Waga kg13,5

Opinie o Pathos Inpol Remix MkII

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: