Marka: Pathos

Classic Remix HiDac2 czarny połysk

18 499 zł
/ sztuka
  • Moc wyjściowa: 2 x 70 W
  • Pasmo przenoszenia: 1,5Hz - 200KHz ± 0,5dB
  • Stosunek sygnał/szum: > 100dB
  • Zniekształcenia THD: 0,025% @ 70W

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 925 zł

Sprawdź szczegóły

Pathos Classic Remix HiDac2

Wzmacniacz zintegrowany Classic Remix HiDac 2 został opracowany jako gruntowne odświeżenie jednego z kluczowych modeli w historii Pathos Acoustics – modelu Classic One. Już na etapie przygotowań do projektowania nowej konstrukcji inżynierowie mieli świadomość, że będzie ona musiała odpowiadać na wciąż rosnące oczekiwania wymagających miłośników muzyki.

Najważniejsze cechy:

  • w pełni zbalansowana konstrukcja hybrydowa,
  • wbudowany wyrafinowany przetworniki cyfrowo-analogowy HiDac 2,
  • wbudowany zbalansowany wzmacniacz słuchawkowy z osobnym zasilaniem,
  • lampy Electro Harmonix ECC88-6922,
  • przekształca niesymetryczny sygnał wejściowy w zrównoważony.

Pathos Classic Remix

Referencyjna jakość dźwięku

Projektując model Classic Remix HiDac 2 projektanci postawili sobie za cel stworzenie konstrukcji, która zagwarantuje referencyjną jakość dźwięku, łatwość zarządzania cyfrowymi plikami oraz doskonałą jakość brzmienia również podczas korzystania ze słuchawek.

Sposobem na spełnienie tych założeń okazały się hybrydowa amplifikacja oraz udoskonalone pod każdym względem układy elektryczne i wyselekcjonowane komponenty. W efekcie powstała konstrukcja pracująca w klasie A/B z w pełni zbalansowanym torem audio. Końcówka mocy dostarcza 70 W na kanał.

W układzie wzmocnienia pracuje para lamp Elecctro Harmonix ECC88-6922 (podwójne triody) w konfiguracji różnicowej. Jedna lampa na kanał odpowiada za pierwsze wzmocnienie sygnału, zachowując przy tym zrównoważoną konfigurację, i w taki sposób, że niesymetryczny sygnał wejściowy można przekształcić w sygnał zrównoważony.

Przejawem dążenia do perfekcji jest także zastosowany transformator. Ponadwymiarowa jednostka toroidalna o mocy 240 W zasila końcową sekcję poprzez stabilizator, prostownik mostkowy i kondensatory z filtrowaniem powyżej 45k-µF. Całości dopełnia możliwość regulacji i zachowania poziomu głośności dla każdego wejścia.

Pathos Classic Remix

Zarządzanie cyfrowymi plikami audio

Swoją cyfrową wszechstronność Pathos Classic Remix HiDac 2 zawdzięcza wbudowanemu wyrafinowanemu przetwornikowi cyfrowo-analogowemu. Moduł HiDac 2 jest efektem doświadczenia, jakie Pathos Acoustics zdobył podczas projektowania przetworników c/a dla odtwarzaczy CD Endorphin i Digit oraz wzmacniaczy Logos, Ethos i Inpol Remix. Współpracę z urządzeniami źródłowymi umożliwiają cyfrowe złącza, m.in. SPDIF i USB typ B. W ten sposób Pathos stworzył otwartą architekturę, która spełnia wszelkie wymagania klientów. Wyposażony w wyrafinowane układy ESS SABRE 9018K2M kompatybilny jest z kodekiem audio XHRA-2HPA i obsługuje sygnały 384 kHz/32 bity w przypadku wejścia S/PDIF oraz PCM 384 kHz/32 bity, DSD64 i DSD128 poprzez port USB.

Pathos Classic Remix

Idealny wybór dla miłośników słuchawek

W przeciwieństwie do większości wzmacniaczy zintegrowanych, które wyposażone są w dalekie od doskonałości wzmacniacze słuchawkowe, Classic Remix HiDac 2 spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających audiofilów. To skutek dążenia projektantów do uzyskania efektów, jakie mogą zapewnić jedynie zewnętrzne wzmacniacze słuchawkowe. Stąd decyzja, aby zastosować wzmacniacz we wzmacniaczu, z wydajnym zasilaniem i w pełni zbalansowanym układem, który wykorzystuje sygnał dostarczany z lampowego przedwzmacniacza. Rozwiązanie to zapewnia niski poziom szumów, duży zakres dynamiki (120 dB) i czystość brzmienia. Całości dopełnia szerokie pasmo przenoszenia i wysoka moc wyjściowa (ponad 2 W przy 32 Ω), co umożliwia łatwe wysterowanie nawet najbardziej wymagających słuchawek.

Specyfikacja Pathos Classic Remix HiDac2 czarny połysk

Moc wyjściowa2 x 70 W
Pasmo przenoszenia1,5Hz - 200KHz ± 0,5dB
Stosunek sygnał/szum> 100dB
Zniekształcenia THD0,025% @ 70W
Wyjście słuchawkoweTak
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotTak
Głośniki A/BNie
Transformatorbrak danych
Wymiary (S x W x G) mm280 x 170 x 370
Waga kg14

Opinie o Pathos Classic Remix HiDac2 czarny połysk

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: