Classic Remix HiDac2 czarny połysk

Marka
Pathos
Ocena
Classic Remix czarny mat
17 899
sztuka

Porównywarka 0
Dostępność:
Prosimy o kontakt
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Pathos Classic Remix HiDac2

Wzmacniacz zintegrowany Classic Remix HiDac 2 został opracowany jako gruntowne odświeżenie jednego z kluczowych modeli w historii Pathos Acoustics – modelu Classic One. Już na etapie przygotowań do projektowania nowej konstrukcji inżynierowie mieli świadomość, że będzie ona musiała odpowiadać na wciąż rosnące oczekiwania wymagających miłośników muzyki.

Najważniejsze cechy:

 • w pełni zbalansowana konstrukcja hybrydowa,
 • wbudowany wyrafinowany przetworniki cyfrowo-analogowy HiDac 2,
 • wbudowany zbalansowany wzmacniacz słuchawkowy z osobnym zasilaniem,
 • lampy Electro Harmonix ECC88-6922,
 • przekształca niesymetryczny sygnał wejściowy w zrównoważony.

Pathos Classic Remix

Referencyjna jakość dźwięku

Projektując model Classic Remix HiDac 2 projektanci postawili sobie za cel stworzenie konstrukcji, która zagwarantuje referencyjną jakość dźwięku, łatwość zarządzania cyfrowymi plikami oraz doskonałą jakość brzmienia również podczas korzystania ze słuchawek.

Sposobem na spełnienie tych założeń okazały się hybrydowa amplifikacja oraz udoskonalone pod każdym względem układy elektryczne i wyselekcjonowane komponenty. W efekcie powstała konstrukcja pracująca w klasie A/B z w pełni zbalansowanym torem audio. Końcówka mocy dostarcza 70 W na kanał.

W układzie wzmocnienia pracuje para lamp Elecctro Harmonix ECC88-6922 (podwójne triody) w konfiguracji różnicowej. Jedna lampa na kanał odpowiada za pierwsze wzmocnienie sygnału, zachowując przy tym zrównoważoną konfigurację, i w taki sposób, że niesymetryczny sygnał wejściowy można przekształcić w sygnał zrównoważony.

Przejawem dążenia do perfekcji jest także zastosowany transformator. Ponadwymiarowa jednostka toroidalna o mocy 240 W zasila końcową sekcję poprzez stabilizator, prostownik mostkowy i kondensatory z filtrowaniem powyżej 45k-µF. Całości dopełnia możliwość regulacji i zachowania poziomu głośności dla każdego wejścia.

Pathos Classic Remix

Zarządzanie cyfrowymi plikami audio

Swoją cyfrową wszechstronność Pathos Classic Remix HiDac 2 zawdzięcza wbudowanemu wyrafinowanemu przetwornikowi cyfrowo-analogowemu. Moduł HiDac 2 jest efektem doświadczenia, jakie Pathos Acoustics zdobył podczas projektowania przetworników c/a dla odtwarzaczy CD Endorphin i Digit oraz wzmacniaczy Logos, Ethos i Inpol Remix. Współpracę z urządzeniami źródłowymi umożliwiają cyfrowe złącza, m.in. SPDIF i USB typ B. W ten sposób Pathos stworzył otwartą architekturę, która spełnia wszelkie wymagania klientów. Wyposażony w wyrafinowane układy ESS SABRE 9018K2M kompatybilny jest z kodekiem audio XHRA-2HPA i obsługuje sygnały 384 kHz/32 bity w przypadku wejścia S/PDIF oraz PCM 384 kHz/32 bity, DSD64 i DSD128 poprzez port USB.

Pathos Classic Remix

Idealny wybór dla miłośników słuchawek

W przeciwieństwie do większości wzmacniaczy zintegrowanych, które wyposażone są w dalekie od doskonałości wzmacniacze słuchawkowe, Classic Remix HiDac 2 spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających audiofilów. To skutek dążenia projektantów do uzyskania efektów, jakie mogą zapewnić jedynie zewnętrzne wzmacniacze słuchawkowe. Stąd decyzja, aby zastosować wzmacniacz we wzmacniaczu, z wydajnym zasilaniem i w pełni zbalansowanym układem, który wykorzystuje sygnał dostarczany z lampowego przedwzmacniacza. Rozwiązanie to zapewnia niski poziom szumów, duży zakres dynamiki (120 dB) i czystość brzmienia. Całości dopełnia szerokie pasmo przenoszenia i wysoka moc wyjściowa (ponad 2 W przy 32 Ω), co umożliwia łatwe wysterowanie nawet najbardziej wymagających słuchawek.

Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa 2 x 70 W
Typ wzmacniacza Hybrydowy ADH
Pasmo przenoszenia 1,5Hz - 200KHz ± 0,5dB
Stosunek sygnał/szum > 100dB
Zniekształcenia THD 0,025% @ 70W
Wejścia / wyjścia
Wejścia analogowe RCA, XLR
Wejścia cyfrowe Nie
Wejście gramofonowe Nie
Wyjście słuchawkowe Tak
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Nie
Korekcja tonów Nie
Pilot Tak
Głośniki A/B Nie
Zasilanie
Transformator brak danych
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 280 x 170 x 370
Waga kg 14
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować
 • Pathos - historia firmy, proces produkcyjny

  Firma Pahtos została założona w 1994 roku przez trzech włoskich pionierów: Gaetano Zaniniego, Giannini Boritano oraz Paolo Andriolo, we włoskim mieście Vicenza na północy Włoch, które jest sławne ze swojej architektury, zaprojektowanej przez Andrea Palladio.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
 • Apartamenty Jagiellońskie
  ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
 • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław