Marka: Pass Laboratories

INT-25

41 599 zł
/ sztuka
 • Moc wyjściowa: 25 W rms @ 8 Ω / 50 W rms @ 4 Ω
 • Impedancja głośników (min): 4 Ohm
 • Wyjście słuchawkowe: Nie
 • Tryb Pure Direct: Nie

Wysyłka: w ciągu 24 h

Sprawdź szczegóły

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 2080 zł

Sprawdź szczegóły

Wzmacniacz zintegrowany Pass Labs INT-25

Pass Laboratories INT-25 stanowi urzeczywistnienie ponad 20 lat nieustannych innowacji, które pozwoliły wprowadzić wzmacniacze X i XA na niespotykany dotychczas poziom pod względem jakości dźwięku.

Pass Labs INT-25

INT-25 należy do mniejszych stereofonicznych wzmacniaczy Class A w ofercie firmy – konstrukcja korzysta z niższego zapotrzebowania w odniesieniu do mocy, co ma przełożenie na większą prostotę układu single-ended oraz mniejszą ilość podzespołów w torze sygnałowym. Zastosowane rozwiązanie umożliwia także ograniczyć pogarszanie się jakości dźwięku. Za sekcję przedwzmacniacza służy uproszczona wersja single-ended modułu stosowanego w INT-60 i INT-250 z trzema wejściami liniowymi.

Pass Labs INT-25

Wykorzystanie mniejszej liczby i prostszych stopni wzmacniacza pozytywnie wpływa na szybkość oraz stabilność. Niższe napięcia otwierają możliwość uruchamiania urządzeń wzmacniających przy wyższych prądach polaryzacji, jeszcze dalej w klasie A. Z kolei rzędy równoległych małych tranzystorów zostały zastąpione przez pojedynczą parę urządzeń przemysłowych, każdy o mocy 700 W/40 A, co jest efektem sięgnięcia po nowszą technologię mocy FET. Te łączące się bezpośrednio z głośnikami moduły gwarantują najniższe możliwe zniekształcenia i najwyższy współczynnik tłumienia. Eliminacja zniekształceń pozwala zwiększyć również efektywność i prąd roboczy Class A.

Pass Labs INT-25

Technologia i konstrukcja, podobnie jak w przypadku wszystkich wzmacniaczy Pass Laboratories, mają na celu pomoc w dostarczeniu użytkownikowi jedynych w swoim rodzaju wrażeń odsłuchowym. Model stworzony przez Pass Laboratories zapewnia muzyce nowe życie, co w branży, w której produkty z doskonałymi specyfikacjami zdarzają się nudne, jest nowym powiewem świeżości.

Pass Labs INT-25Specyfikacja Pass Laboratories INT-25

Moc wyjściowa25 W rms @ 8 Ω / 50 W rms @ 4 Ω
Impedancja głośników (min)4 Ohm
Wyjście słuchawkoweNie
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotTak
Głośniki A/BNie
Transformatorbrak danych
Wymiary (S x W x G) mm430 x 150 x 455
Waga kg23

Opinie o Pass Laboratories INT-25

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(2 oceny)

 • 5 2
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

2 opinie

 1. Benio

  Ocena:
  Ocena: 5
  Wzmacniacz bardzo renomowanej firmy, szkoda że tak niedocenianej u nas. Niech Was nie zmyli 25 w, bo to klasa A, u mnie gra z B&W 805 D3, a są to bardzo prądożerne kolumny. Żeby z nich wydobyć niski bas i żeby miał on kontrolę potrzeba sporo mocy. Pass wysterowuje te kolumny bez najmniejszego problemu. Wybrałem go jednak głównie za sprawą synergii jaką tworzy właśnie z B&W serii 800 D3. Ta elektronika jest stworzona do tak grających kolumn. Jakość wykonania bardzo dobra. Od razu widać, że mamy do czynienia z porządnym piecem. Grzeje się niesamowicie.
 2. Waldek

  Ocena:
  Ocena: 5
  25 wat na kanał, a gra z każdymi kolumnami. Mało tego robi z nimi co zechce. Słuchałem na B&W 803D3 i niczego nie brakowało. Piękna taka "lampowa" barwa. Miód na moje uszy, gdzie mówi się, że B&W grają ostro.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: