Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Wzmacniacz zintegrowany Pass Labs INT-25

Pass Laboratories INT-25 stanowi urzeczywistnienie ponad 20 lat nieustannych innowacji, które pozwoliły wprowadzić wzmacniacze X i XA na niespotykany dotychczas poziom pod względem jakości dźwięku.

Pass Labs INT-25

INT-25 należy do mniejszych stereofonicznych wzmacniaczy Class A w ofercie firmy – konstrukcja korzysta z niższego zapotrzebowania w odniesieniu do mocy, co ma przełożenie na większą prostotę układu single-ended oraz mniejszą ilość podzespołów w torze sygnałowym. Zastosowane rozwiązanie umożliwia także ograniczyć pogarszanie się jakości dźwięku. Za sekcję przedwzmacniacza służy uproszczona wersja single-ended modułu stosowanego w INT-60 i INT-250 z trzema wejściami liniowymi.

Pass Labs INT-25

Wykorzystanie mniejszej liczby i prostszych stopni wzmacniacza pozytywnie wpływa na szybkość oraz stabilność. Niższe napięcia otwierają możliwość uruchamiania urządzeń wzmacniających przy wyższych prądach polaryzacji, jeszcze dalej w klasie A. Z kolei rzędy równoległych małych tranzystorów zostały zastąpione przez pojedynczą parę urządzeń przemysłowych, każdy o mocy 700 W/40 A, co jest efektem sięgnięcia po nowszą technologię mocy FET. Te łączące się bezpośrednio z głośnikami moduły gwarantują najniższe możliwe zniekształcenia i najwyższy współczynnik tłumienia. Eliminacja zniekształceń pozwala zwiększyć również efektywność i prąd roboczy Class A.

Pass Labs INT-25

Technologia i konstrukcja, podobnie jak w przypadku wszystkich wzmacniaczy Pass Laboratories, mają na celu pomoc w dostarczeniu użytkownikowi jedynych w swoim rodzaju wrażeń odsłuchowym. Model stworzony przez Pass Laboratories zapewnia muzyce nowe życie, co w branży, w której produkty z doskonałymi specyfikacjami zdarzają się nudne, jest nowym powiewem świeżości.

Pass Labs INT-25Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa 25 W rms @ 8 Ω / 50 W rms @ 4 Ω
Impedancja głośników (min) 4 Ohm
Typ wzmacniacza Analogowy
Wejścia / wyjścia
Wejścia analogowe RCA
Wejście gramofonowe Nie
Wyjście słuchawkowe Nie
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Nie
Korekcja tonów Nie
Pilot Tak
Głośniki A/B Nie
Zasilanie
Transformator brak danych
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 430 x 150 x 455
Waga kg 23
Test / Recenzja
Test Pass Laboratories INT-25 - "Mamy do czynienia ze wzmacniaczem w głównej mierze pokazującym emocje w muzyce. Naturalnie to pojęcie w dużym stopniu zależy od danego osobnika. Jednak spokojnie jestem w stanie wygłosić opinię, że jeśli nie jesteście ortodoksyjnymi wielbicielami ciężkich, nastawionych na maltretowanie swoich ciał maniakami, nawet w momencie posiadania sporej kolekcji tego typu srebrnych krążków spokojnie powinniście posłuchać u siebie dostarczonego na testy „maleństwa” z oferty Pass Labs. To z pewnością będzie droga usłana najgłębszymi emocjami". PDF [7.14M]
Test PASS LABS XP-30 & XA 100.8 (Soundrebels Czerwiec 2015 Marcin Olszewski) - "... "Khmer" Nilsa Pettera Molvær a to jeden z bardziej zabójczych dla większości systemów krążek. To, co w drugim utworze wyprawia bas potrafi wywołać przysłowiowy opad szczęki nawet u doświadczonego słuchacza a u niedoświadczonego wytrzeszcz, niezbyt mądry wyraz twarzy a nawet napady obłąkańczego rechotu... Marcin Olszewski" PDF [575.85K]
Test PASS LABS XP-30 & XA 100.8 (Soundrebels Czerwiec 2015 Jacek Pazio) - "...Brać audiofilska wie, że gdy chcesz homogeniczności i dużej przyjemności słuchania bez napinania na szybkość dźwięku, jednym z adresów jest właśnie opisywany producent. Koniec, kropka... Jacek Pazio." PDF [523.56K]
średnia
5
5 1
4 0
3 0
2 0
1 0
1 Recenzje
Ocena:
25 wat na kanał, a gra z każdymi kolumnami. Mało tego robi z nimi co zechce. Słuchałem na B&W 803D3 i niczego nie brakowało. Piękna taka "lampowa" barwa. Miód na moje uszy, gdzie mówi się, że B&W grają ostro.
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Posnania)
Poznań (Woźna)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Marki)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław