Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

NAD M32 to nowoczesny, elegancki i  niezwykle zaawansowany wzmacniacz zintegrowany DirectDigital™. Wzbogacony o obsługę systemu BluOS™ może bezprzewodowo współpracować ze wszystkimi urządzeniami NAD i Bluesound kompatybilnymi z BluOS, co pozwoli ci cieszyć się swoją ulubioną muzyką w całym domu. Z kolei cyfrowa amplifikacja DirectDigital™ łączy wszystkie funkcje przedwzmacniacza i końcówki mocy w pojedynczym stopniu wzmocnienia. W efekcie dzięki tym rewolucyjnym rozwiązaniom i zaawansowanym komponentom M32 zapewnia maksymalną elastyczność, doskonałą efektywność i zredukowane do absolutnego minimum szum i zniekształcenia. Wszechstronność modelu zwiększają wejście gramofonowe oraz wyjście słuchawkowe.

Modułowy i elastyczny

Wykorzystując opracowaną przez projektantów NAD modułową konstrukcję, możesz unowocześnić lub wzbogacić swój egzemplarz M32 w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, które zostaną udostępnione dopiero w przyszłości. W ten sposób NAD udostępnia ci najskuteczniejszy sposób na to, abyś mógł cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem także po wielu latach użytkowania swojego M32. Urządzenie wyposażone jest w trzy sloty dla kart rozszerzeń, przy czym każde z nich kompatybilne jest z rozdzielczością 192 kHz/24 bity. Funkcjonalność modelu zwiększają liczne złącza, w tym wejście gramofonowe MM i asynchroniczny port USB typ B (192/24), a także wejścia AES/EBU, koncentryczne i optyczne. Projektanci NAD nie zapomnieli o miłośnikach mocnego uderzenia, czego potwierdzeniem jest złącze dla subwoofera. Użytkownik może wybrać m.in. częstotliwość zwrotnicy.

Twoja muzyka w całym domu

Za pośrednictwem opcjonalnego modułu MDC BluOS użytkownik może scentralizować swoje cyfrowe biblioteki muzyczne oraz serwisy strumieniowe i sterować odtwarzaniem muzyki z poziomu smartfona lub tabletu. Połącz w ramach jednej sieci wszystkie urządzenia kompatybilne z BluOS poprzez domową sieć Wi-Fi i ciesz się w pełni funkcjonalnym systemem multi-room.

Zaawansowana amplifikacja

Zaawansowane algorytmy sterowane oprogramowaniem pozwalają uzyskać najkrótszy tor sygnałowy od źródła do głośników. W efekcie urządzenie praktycznie nie wprowadza żadnych zniekształceń i uzyskuje współczynnik tłumienia przekraczający 1000. Technologia ta należy do najszybszych i najprecyzyjniejszych dostępnych amplifikacji.

Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa 2 x 150 W
Impedancja głośników (min)
Typ wzmacniacza Cyfrowy
Pasmo przenoszenia 0.5dB (ref. 20Hz-96Hz at 192kHz
Stosunek sygnał/szum >95dB (A-weighted, ref. 1W) >124dB (A-weighted, ref. 150W)
Zniekształcenia THD <0.005%
Wejścia / wyjścia
Wejścia cyfrowe Coaxial, Optyczne
Wejście gramofonowe Tak
Wyjście słuchawkowe Tak
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Nie
Korekcja tonów Tak
Pilot Tak
Głośniki A/B Nie
Zasilanie
Transformator brak danych
Pobór mocy (max) 40W
Pobór mocy (standby) <0.5W
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 435 x 133 x 396
Waga kg 7.7
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]
Test / Recenzja
Test "Audio" NAD M50.2 + M32 - Dwa najnowsze urządzenia stereofoniczne serii Masters – wzmacniacz zintegrowany M32 oraz odtwarzacz M50.2 – są wyposażone w system BluOS, który „spina” coraz więcej urządzeń NAD-a. To firmowe rozwiązanie, będące odpowiedzią na rynkowe trendy budowania sieciowych ekosystemów, łączących formułę multiroom, domową dystrybucję cyfrowej muzyki oraz otwartość na Internet, przy wsparciu smartfonów, tabletów i komputerów. PDF [1.68M]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław