Marka: Pathos

Classic Remix czarny mat

14 999 zł
/ sztuka
  • Moc wyjściowa: 2 x 70 W
  • Pasmo przenoszenia: 1,5Hz - 200KHz ± 0,5dB
  • Stosunek sygnał/szum: > 100dB
  • Zniekształcenia THD: 0,025% @ 70W

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 750 zł

Sprawdź szczegóły

Pathos Classic Remix

Pathos Classic Remix - hybrydowy, w pełni zbalansowany zintegrowany wzmacniacz stereo

Najważniejsze cechy:

  • w pełni zbalansowana konstrukcja hybrydowa,
  • wbudowany zbalansowany wzmacniacz słuchawkowy z osobnym zasilaniem,
  • lampy Electro Harmonix ECC88-6922,
  • przekształca niesymetryczny sygnał wejściowy w zrównoważony.

Pathos Classic Remix to wzmacniacz, który oszołamia zarówno wyglądem jak i brzmieniem. Włoska szkoła designu w pełnej krasie. Niesamowite wrażenie robię ogromne radiatory układające się w napis PATHOS.

Zaprezentowany po raz pierwszy w 2014 roku podczas targów Munich High-End jest mocno zmodyfikowaną wersją jednego z największych hitów włoskiej firmy – wielokrotnie nagradzanego i chwalonego przez recenzentów modelu ClassicOne. Classic Remix jest odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających audiofilów, jednocześnie przyciąga swym designem uwagę młodych ludzi, którzy są po prostu „zakochani” w muzyce.

Pathos Classic Remix

Technologia i projektowanie

Inżynierowie firmy PATHOS włożyli wiele wysiłku aby nowy ClassicRemix sprostał postawionym przed konstrukcją celom, a mianowicie: wysoką jakość dźwięku, doskonałe zarządzanie cyfrowymi plikami muzycznymi, wysokiej jakości odsłuch ze słuchawek

Pathos Classic Remix

Wydajność na najwyższym poziomie

Do osiągniecia satysfakcjonujących rezultatów wykorzystała dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie hybrydowej amplifikacji. Korzystając z tego solidnego fundamentu, Pathos następnie udoskonalił każdy aspekt obwodów elektrycznych (tak czysty, jak to tylko możliwe) i dokonał starannego wyboru komponentów, które muszą spełniać wymagania najwyższej jakości i muzykalności.

Rezultatem jest hybrydowa konstrukcja pracująca w klasie A/B, z w pełni zbalansowanym układem i dostarczająca moc 70 W na kanał.

Sekcja przedwzmacniacza została oparta o parę lamp Electro Harmonix ECC88-6922 (podwójne triody) w konfiguracji różnicowej, którą tworzy jedna lampa na kanał odpowiadająca za pierwsze wzmocnienie sygnału przy jednoczesnym zachowaniu zrównoważonej konfiguracji i w taki sposób, że niesymetryczny sygnał wejściowy można przekształcić w sygnał zrównoważony. 

Potwierdzeniem dbałości o szczegóły jest także m.in. ponadwymiarowy laminowany transformator 240 W, który zasila końcową sekcję poprzez stabilizator, prostownik mostkowy i kondensatory z filtrowaniem powyżej 45k-uF, a także możliwość regulacji i zachowania poziomu głośności każdego wejścia.

Dodatkowo producent zadbał o miłośników rozkoszowania się muzyką za pomocą słuchawek. Z myślą o nich słuchawki napędza dedykowany, w pełni zbalansowany wzmacniacz słuchawkowy z własnym zasilaniem. Rozwiązanie to zapewnia niski poziom szumów, duży zakres dynamiki (120 dB) i czystość brzmienia. Całości dopełnia szerokie pasmo przenoszenia i wysoka moc wyjściowa (ponad 2 W przy 32 Ω), co umożliwia łatwe wysterowanie nawet najbardziej wymagających słuchawek.

Pathos Classic Remix

Zarządzenie plikami cyfrowymi

Dzięki wbudowanemu konwerterowi wysokiej jakości (DAC specjalnie zaprojektowanemu dla ClassicRemix - opcjonalnie) i bogatemu zestawowi cyfrowych połączeń ta hybrydowa konstrukcja z Włoch poradzi sobie również w świecie cyfrowym.  HiDac Mk2 i HiDac są efektem bogatego doświadczenia, jakie Pathos zdobył podczas projektowania przetworników c/a dla odtwarzaczy CD Endorphin i Digit oraz wzmacniaczy Logos, Ethos i Inpol Remix. Dzięki temu na tylnej ściance urządzenia może znaleźć się cała gama cyfrowych złączy, np. SPDIF, SPDIF optyczne (Toslink), USB typ B.

Specyfikacja Pathos Classic Remix czarny mat

Moc wyjściowa2 x 70 W
Pasmo przenoszenia1,5Hz - 200KHz ± 0,5dB
Stosunek sygnał/szum> 100dB
Zniekształcenia THD0,025% @ 70W
Wyjście słuchawkoweTak
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotTak
Głośniki A/BNie
Transformatorbrak danych
Wymiary (S x W x G) mm280 x 170 x 370
Waga kg14

Opinie o Pathos Classic Remix czarny mat

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: