Marka: Devialet

220 Pro

37 999 zł
/ sztuka

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 1900 zł

Sprawdź szczegóły

Wzmacniacz zintegrowany 220 Pro Devialet

Devialet Expert 220 Pro – najlepszy system stereo, pierwszy krok w kierunku Dual-Mono

Devialet Expert pro 130

Zaprojektowany tak, aby spełnił oczekiwania najbardziej wymagających audiofilów i melomanów.

Devialet to więcej niż tylko wzmacniacz. To konstrukcja, która na nowo opisuje i po raz pierwszy łączy wszystkie elementy zestawu audio: wzmacniacz zintegrowany, przetwornik cyfrowo-analogowy, odtwarzacz strumieniowy oraz przedwzmacniacz gramofonowy.

Devialet Expert pro 130


Devialet to także najwyższej jakości dźwięk, unikatowa elektroniczna architektura, niesamowite parametry pracy oraz wyróżniająca się stylistyką piękna, nowoczesna obudowa.

Devialet Expert pro 130

Poza tym Devialet Expert 220 Pro jest inny niż wszystkie dostępne urządzenia, dając możliwość tworzenia tysięcy konfiguracji, aby zapewnić najlepsze wrażenia muzyczne. 

Devialet Expert pro 130

Dzięki konfiguratorowi online bezproblemowo i w łatwy sposób możesz modyfikować parametry pracy urządzenia lub ustawienia wykorzystywanej wkładki gramofonowej. Nikt inny nie oferuje tak wiele! Z Devialet Expert Pro na nowo odkryjesz swoje ulubione utwory.

A co kryje wnętrze tego niezwykłego urządzenia? Poniżej znajdziesz odpowiedź na wszystkie nurtujące Cię pytania.
W stylowej obudowie modelu Expert 220 Pro inżynierowie Devialet umieścili komponenty, które gwarantują najwyższą jakość dźwięku i dzięki którym urządzenie może zastąpić cały system hi-fi. Ta wyrafinowana konstrukcja łączy w sobie przedwzmacniacz, końcówkę mocy, przetwornik cyfrowo-analogowy oraz odtwarzacz strumieniowy Wi-Fi. Devialet Expert 220 Pro dostarcza moc 220 W x 2 (6 Ω) i wyposażony jest we wszystkie rewolucyjne rozwiązania techniczne Devialet oraz najważniejsze innowacje przygotowane dla serii Expert Pro. O wyjątkowości modelu decyduje także możliwość połączenia dwóch egzemplarzy Expert 220 Pro, co pozwala stworzyć konstrukcję Dual-Mono.

Devialet Expert pro 130

Sercem urządzenia jest autorska technologia hybrydowa ADH (Analog Digital Hybrid). To unikatowe rozwiązanie Devialeta, które łączy ekstremalną wierność brzmienia charakterystyczną dla wzmacniacza klasy A z efektywnością wzmacniacza klasy D, zapewniając najlepsze parametry jakie są obecnie możliwe. Expert 220 Pro wykorzystuje całkowicie nową płytę główną, która integruje kluczowe komponenty technologii Devialet, takie jak nową końcówkę mocy Class A, nowy przetwornik cyfrowo-analogowy Magic Wire® oraz nowe zasilanie.

SAM – technologia, która pozwala maksymalnie wykorzystać potencjał kolumn głośnikowych

Devialet Expert pro 130

Expert 220 Pro w pełni wykorzystuje zalety autorskiej technologii SAM (Speaker Active Matching). Rozwiązanie to w czasie rzeczywistym analizuje sygnał audio i optymalizuje go tak, aby perfekcyjnie dopasować do charakterystyki głośników. Dzięki temu ciśnienie dźwięku odtwarzanego przez przetworniki jest dokładnym odwzorowaniem sygnału, który został zarejestrowany przez mikrofon. Przy obróbce sygnału SAM pracuje w oparciu o niezwykle mocny cyfrowy procesor dźwięku, który wykorzystując maksimum potencjału mechanicznego membran głośników rozszerza odpowiedź niskich częstotliwości (aż do 25 Hz) oraz skutecznie chroni przetworniki, eliminując możliwość zniszczenia ich podczas słuchania przy wysokim poziomie głośności.

O wyjątkowości technologii SAM decyduje także brak konieczności wprowadzania jakichkolwiek modyfikacji sprzętowych. Wystarczy w konfiguratorze online wybrać model używanych głośników i aktywować SAM, a urządzenie Devialet automatycznie rozpozna profil głośników i będzie gotowe do tego, aby w kilka sekund przesłać perfekcyjnie dopasowany sygnał. Baza głośników jest wciąż rozszerzana, a użytkownicy mają wpływ na to, które kolumny zostaną przebadane w pierwszej kolejności.Devialet Expert pro 130


Do najważniejszych korzyści, jakie zapewnia technologia SAM, należą m.in. brak zniekształceń, brak opóźnienia i brak sprzężenia zwrotnego oraz, oczywiście, maksymalne wykorzystanie potencjału mechanicznego głośników. Uwzględniając charakterystykę podłączonych zestawów głośnikowych układ Devialeta gwarantuje najwyższą precyzję i kontrolę ruchu membran, dzięki czemu z łatwością pozwala uzyskać dokładne wyrównanie pomiędzy sygnałem nagranej muzyki i ciśnieniem fali, która dociera do uszu słuchacza. Technologia SAM wykorzystuje pełnię możliwości wszystkich kolumn głośnikowych sprawdzonych przez Devialet, co wynika z faktu, że nie wymaga stosowania zewnętrznych akcesoriów, np. mikrofonu, ani też kalibracji głośników.

Devialet Expert pro 130

Ponadto dzięki przenośnej wersji SAM Lab także w swoim domowym zaciszu można w łatwy sposób stworzyć model SAM dla użytkowanych kolumn głośnikowych. Nie trzeba wysyłać kolumn głośnikowych do Devialet – to Devialet „przyjdzie” do ciebie, aby stworzyć profil SAM dla posiadanego zestawu. Takiego rozwiązania i takich możliwości nie oferuje nikt inny.

 

Unikatowy przedwzmacniacz gramofonowy

Devialet Expert pro 130

RAM - Record Active Matching jest rozwiązaniem, którym może poszczycić się jedynie Devialet. To najprecyzyjniejszy przedwzmacniacz gramofonowy, który z łatwością dostroisz do użytkowanej wkładki gramofonowej. W swoim najnowszym modelu Expert 220 Pro projektanci wprowadzili nowy, jeszcze bardziej zaawansowany moduł RAM, wyposażony m.in. w funkcję pre-out. Wszelkie ustawienia wprowadzane są za pomocą konfiguratora online, dzięki czemu na bieżąco można zmieniać parametry przedwzmacniacza. Moduł RAM obsługuje aż kilkanaście krzywych, takich jak: RIAA 1953, RIAA 1976, NAB, RCA, COLUMBIA, EMI, AES, DECCA, L'OISEAU LYRE, TELEFUNKEN, CAPITOL, MGM i ESOTERIC. Ponadto jeżeli chciałbyś szybko skonfigurować cały zestaw, wystarczy w konfiguratorze online wybrać posiadany typ oraz model wkładki gramofonowej, np. Audio-Technica AT-ART7, a parametry zostaną automatycznie zapisane w twojej konfiguracji. 

Devialet Expert pro 130

Jesteś fanem muzyki zapisanej w postaci plików cyfrowych? Devialet to doskonałe urządzenie, które kompatybilne jest z wieloma formatami

Devialet Expert pro 130

Dzięki zastosowaniu autorskiego, opatentowanego przetwornika cyfrowo-analogowego Magic Wire® oraz MAT DSD ENGINE, możesz cieszyć się wysoką jakością dźwięku nagrań zapisanych w formacie DSD. Ten format wysokiej rozdzielczości obsługiwany jest przez cyfrowy port USB, a także za pośrednictwem wejścia XLR, optycznego TOSLINK oraz wszystkich cyfrowych wejść koncentrycznych.


To jeszcze nie koniec rewolucji! Aby zwiększyć wygodę użytkowania na twoje ręce zostało przekazane kolejne autorski rozwiązanie – Devialet AIR

Devialet Expert pro 130

Model Devialet Expert 220 Pro wyposażony jest w odtwarzacz strumieniowy wysokiej rozdzielczości. Moduł ten pozwala w dowolny sposób, poprzez Wi-Fi lub Ethernet, przesyłać i odtwarzać muzykę z komputera, tabletu i smartfonu, także nagrania w jakości HD. Devialet AIR (Asynchronous Intelligent Route) jest najbardziej zaawansowaną na świecie technologią strumieniowania audio.


Najważniejsze jest jednak to, że twoje urządzenie zawsze będzie zgodne z najnowszymi trendami. A to za sprawą platformy EVO

Devialet Expert pro 130

Wszystkie urządzenia Devialet z linii Expert zostały zaprojektowane tak, aby zawsze były zgodne z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi. Platforma EVO obsługiwana jest przez oprogramowanie, które jest sukcesywnie modyfikowane i unowocześniane. Dzięki temu możesz mieć pewność, że twoje urządzenie będzie nieustannie rozwijało się wraz ze zmieniającym się światem audio i cały czas będzie podążało za aktualnymi trendami rynkowymi. A to wszystko otrzymujesz w postaci regularnych, bezpłatnych aktualizacji oprogramowania!

Specyfikacja Devialet 220 Pro

Opinie o Devialet 220 Pro

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(1 ocena)

 • 5 1
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

1 opinia

 1. Adi

  Ocena:
  Ocena: 5
  Kopara opada! Podłączono mi w salonie do tego niepozornego wzmacniacza ogromne kolumny B&W. Poradził sobie z nimi bez problemu i to jak. Szczególne wrażenie zrobił na mnie bas. Mięsistość i potęga. Patrząc na to urządzenie człowiek zastanawia się jak to możliwe. Ojciec ma w domu hi-endowy wzmacniacz ważący ponad 40 kg i nie ma takiej kontroli na basie. Muszę zabrać go na odsłuch Devialeta to się zdziwi.

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: