Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Koss ProDJ200 to wokółuszne słuchawki, które skutecznie izolują od większości dźwięków z zewnątrz i stanowią kolejny krok w przód w porównaniu z niewiarygodnym modelem ProDJ100. Ze stylowymi, metalowymi muszlami wokółusznymi, które można obracać o 180 stopni, przejście z odsłuchu na jedno ucho do tradycyjnego odsłuchu na dwoje uszu jest tak łatwe, jak obrócenie muszli słuchawki. Równie proste jest zmiana trybu pracy ze stereo na mono (i odwrotnie) i sprowadza się do naciśnięcia przełącznika.

Model ProDJ200 zapewnia melomanom i profesjonalnym DJ-om możliwość szybkiej wymiany przewodu. Każdy egzemplarz słuchawek standardowo dostarczany jest z profesjonalnym kablem o długości 2,4 m oraz z 1,2-metrowym przewodem  KTC (Koss Touch Control), wyposażonym w zdalne sterowanie i mikrofon. Moduł pilot/mikrofon kompatybilny jest z iPhonem, iPadem i iPodem, a także z innymi modelami smartfonów i urządzeń. KTC pozwala użytkownikowi prowadzić rozmowy telefoniczne, sterować odtwarzaniem muzyki, a także regulować poziom głośności – wszystko za pomocą prostego naciśnięcia przycisku.

Słuchawki Koss ProDJ200 wykończone są miękkimi poduszkami wokółusznymi, które tworzą szczelną barierę pomiędzy użytkownikiem i światem zewnętrznym, a także pozwalają uzyskać ekstremalnie mocny bas. Funkcjonalność słuchawek zwiększa składana konstrukcja, umożliwiająca schowanie słuchawek do ochronnego etui, np. na czas podróży.

 

„Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

Firma KOSS udziela Dożywotniej Gwarancji na swoje słuchawki. Urządzenia te będą naprawione lub wymienione w przypadku jakiegokolwiek uszkodzenia elektrycznego lub mechanicznego podczas całego życia pierwszego użytkownika, bez względu na liczbę usterek reklamowanych w ramach dożywotniej gwarancji.

Przed zakupem słuchawek marki KOSS zwróć uwagę na:

  • Miejsce zakupu słuchawek!  Na rynku jest dużo podróbek oraz produktów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy KOSS!

  • Możliwość zarejestrowania produktu! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Na opakowaniu pod zieloną naklejką znajdziesz kod, który należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz posiadać już dowodu zakupu! W momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

Kupując produkty od autoryzowanego sprzedawcy dodatkowo zyskujesz:

  • Pewność o pochodzeniu i oryginalności produktu,
  • Certyfikat „Dożywotniej gwarancji” oraz kartę gwarancyjną,
  • Profesjonalną i szybką naprawę oraz pewność użycia wyłącznie oryginalnych części.

Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci  przez całe życie!

Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych znajdziesz w Warunkach dożywotniej gwarancji.

 

 

 

Impedancja (Ω)38
Pasmo przenoszenia (Hz)10 - 25 000
KonstrukcjaZamknięta
ZłączeMini Jack (3.5mm), Jack (6.3mm)
Odłączany przewódTak
SkładaneTak
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak

Marka: Koss

Pro DJ200

Special Price 328 zł Regular Price 499 zł i
/ sztuka
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 328 zł
  • Impedancja (Ω): 38
  • Pasmo przenoszenia (Hz): 10 - 25 000
  • Konstrukcja: Zamknięta
  • Złącze: Mini Jack (3.5mm), Jack (6.3mm)

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 16 zł

Sprawdź szczegóły

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Polecane Produkty

Podobne produkty

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: