Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

 

LCD-2 to piękne, ręcznie wykonane słuchawki planarne, które wprowadziły firmę Audeze na mapę światowego high-endu, a audiofilom zapewniły najwyższej jakości, niemal pozbawiony zniekształceń dźwięk, który urzeczywistnia potęgę i delikatność twojej ulubionej muzyki. Model LCD-2 to jedyna konstrukcja w całej serii LCD, która łagodnie obchodzi się z niskiej jakości nagraniami, otaczając słuchacza pięknym dźwiękiem, oddając ciepło i potęgę muzyki. Aby uzyskać najwyższą jakość dźwięku słuchawki warto podłączyć do zaawansowanego akustycznie wzmacniacza słuchawkowego lub wzmacniacza zintegrowanego.

Audeze LCD-2 lifestyle 1

Audeze LCD-2 zostały zaprojektowane tak, aby zapewniały najwyższy komfort nawet podczas bardzo długich sesji odsłuchowych. Obudowy wykonane są z drewna Shedua, pochodzącego z obszarów zachodniej Afryki. Idealnym dopełnieniem tego naturalnego materiału jest luksusowe pokrycie kołnierzy wokółusznych jagnięcą skórą. Na zamówienie dostępna jest też wersja z padami ze skóry ekologicznej (Leather-Free).

Wewnątrz znajduje się pianka wybrana pod kątem korzystnych właściwości akustycznych i wygody użytkowania.


Audeze LCD-2 lifestyle 2

Innowacyjne przetworniki planarne, znajdujące się wewnątrz wokółusznych muszli, gwarantują czysty i precyzyjny dźwięk, odkrywający przed użytkownikiem wszystkie detale zapisane w nagraniu. Membrana cieńsza od ludzkiego włosa jest 4-krotnie większa od membran przetworników w tradycyjnych słuchawkach i wyróżnia się szybkością odpowiedzi, radykalnie zredukowanymi zniekształceniami, wyższą rozdzielczością i udoskonalonym obrazowaniem. Magnesy umieszczone po obu stronach membrany zapewniają jednakową siłę napędową na całej powierzchni, gwarantując niemal zerowe zniekształcenia. Firmowa technologia Fazor przez odpowiednie rozmieszczenie poszczególnych elementów nadaje falom dźwiękowym odpowiedną formę, skutecznie chroniąc konstrukcję przed rezonansem.

"'Dwójki' grają po prostu przeuroczo. To mistrzostwo subtelności, plastyczności i ciepła. Muzyka utkana jest z dźwięków finezyjnych, ulotnych albo mięciutkich." z podaniem źródła, a jak będzie można o udopstępnienie skanu do pobrania" - magazyn Audio, grudzień 2020

Audeze LCD-2 lifestyle 3

Dowiedz się więcej o firmie Audeze i rozwiązaniach technologicznych z jakich korzysta.

Impedancja (Ω)70
Zniekształcenia (%)<1%
KonstrukcjaOtwarta
ZłączeJack (6.3mm)
Odłączany przewódTak
SkładaneNie
Aktywna redukcja szumówTak
Sterowanie + mikrofonNie
FuterałTak
Materiał wykończeniaNaturalna skóra, Skóra ekologiczna

Marka: Audeze

LCD-2 Caribbean Rosewood

As low as 4 699 zł Regular Price 4 999 zł
/ sztuka
  • Impedancja (Ω): 70
  • Zniekształcenia (%): <1%
  • Konstrukcja: Otwarta
  • Złącze: Jack (6.3mm)

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 235 zł

Sprawdź szczegóły

LCD-2 to piękne, ręcznie wykonane słuchawki planarne, które audiofilom zapewniły najwyższej jakości, niemal pozbawiony zniekształceń dźwięk, który urzeczywistnia potęgę i delikatność twojej ulubionej muzyki. 

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: