Marki: Yamaha, Mission

PianoCraft MCR-N470D + Mission LX-1 MK II

 

Yamaha MCR-N470D z serii PianoCraft z funkcjami sieciowymi, radiem cyfrowym DAB+ i systemem multi-room Yamaha MusicCast

Yamaha MusicCast MCR-N470D to najnowsza konstrukcja z utytułowanej serii PianoCraft. Model ten stanowi niezrównaną kombinację funkcji klasycznych mini-wież i nowoczesnych urządzeń sieciowych. Te pierwsze realizowane są poprzez połączenie w jednej, eleganckiej obudowie wysokiej jakości amplitunera stereo i odtwarzacza CD, a moduły Wi-Fi, Bluetooth, Airplay, obsługa radia cyfrowego DAB+ i kompatybilność z systemem multi-room  Yamaha MusicCast sprawiają, że MCR-N470D to urządzenie na wskroś nowoczesne.

Yamaha MusicCast


O wszechstronności modelu decyduje przede wszystkim kompatybilność z systemem Yamaha MusicCast, dzięki czemu urządzenie może zarówno wysyłać, jak i odbierać muzykę z innych urządzeń MusicCast, także tych zainstalowanych w innych pomieszczeniach w domu. Mini-wieżą (tak jak wszystkimi urządzeniami z rodziny Yamaha MusicCast) można również sterować z urządzenia mobilnego dzięki intuicyjnej, polskojęzycznej aplikacji MusicCast Controller. Dodatkową funkcjonalnością urządzeń MusicCast jest również technologia Bluetooth Output - możesz dzięki niej wysłać dźwięk z MCR-N470D do dowolnych słuchawek lub głośników Bluetooth, również innych producentów. Dowiedz się więcej o możliwościach systemu Yamaha MusicCast: www.MusicCast.pl

Dowiedz się więcej o Grand PianoCraft MCR-N470D

 

Mission LX-1 MkII

Mission LX-1 MKII to najmniejsza kolumna głośnikowa serii LX MKII, który z powodzeniem może pracować jako główne nagłośnienie w stereofonicznych systemach tworzonych z myślą o niewielkich pomieszczeniach. Model ten można także wykorzystać jako głośnik efektowy w zestawie kina domowego.

LX-1 MKII może pochwalić się konstrukcją „Inverted Driver Geometry” – znak firmowy Missiona – optymalizującą długość ścieżki dźwięku pomiędzy kolumnami a odbiorcą. Umieszczenie przetwornika wysokotonowego poniższej jednostki średnio-niskotonowej umożliwiło zrównanie długości, dzięki czemu fale pokrywają się na wysokości głowy słuchacza. Wraz z precyzyjnie dostrojoną zwrotnicą to wyjątkowe w tym przedziale cenowym rozwiązanie zapewnia jeszcze bardziej detaliczny dźwięk.

Mission LX-5 MkII

Od strony technicznej mamy do czynienia z 2-drożną konstrukcją typu bas-refleks, w której skrywają się 25-milimetrowy tweeter z membraną z mikrowłókna oraz 100-milimetrowa jednostka średnio-niskotonowa z kompozytową membraną. Projekt akustyczny LX-2 MKII został dopracowany przez głównego projektanta firmy Mission, Petera Comeau, w oparciu o setki godzin krytycznych odsłuchów.

Mission LX-1 MkII

W celu uzyskania najlepszego możliwego brzmienia w LX-2 MKII zastosowano rozwiązania wywodzące się z cenionej serii ZX. Z kolei ulepszenia wprowadzone w głośniku średnio-niskotonowym Mission DiaDrive przełożyły się na doskonałą kontrolę niskich tonów. Fantastyczna wydajność przetwornika wysokotonowego, a także przeprojektowany system wzmocnień obudowy pozwoliły stworzyć konstrukcję znacznie wykraczającą poza swoją klasę.

 

Specyfikacja PianoCraft MCR-N470D + Mission LX-1 MK II

YAMAHA-CRX N470D BL. AMPLITUNER+CD Z DAB
LX-1 MKII (biały)
System2-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa20-80 W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy100 mm composite fibre
Przetwornik wysokotonowy25 mm microfibre dome
Pasmo przenoszenia58 Hz - 20 kHz
Skuteczność86dB
Częstotliwość podziału2.7 kHz
Wymiary (S x W x G) mm160 x 260 x 200
Waga kg4.2 szt.
Wersje wykończeniaBiały, Czarny, Orzech

Polecane Produkty

Akcesoria do PianoCraft MCR-N470D + Mission LX-1 MK II

Opinie o PianoCraft MCR-N470D + Mission LX-1 MK II

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: