Marki: Yamaha, PSB Speakers

MusicCast PianoCraft MCR-N670D + Alpha T20

 

System mini Yamaha Grand PianoCraft MCR-N670D + PSB Speakers Alpha T20

Yamaha Grand PianoCraft MCR-N670D z obsługą cyfrowego radia DAB+, z systemem MusicCast, technologią Bluetooth i Wi-Fi

Stonowany i jednocześnie elegancki: prawdziwy system hi-fi, który łączy piękne wzornictwo z wysoką jakością dźwięku i perfekcyjnym dopracowaniem najdrobniejszych detali. Yamaha MCR-N670D z serii Grand PianoCraft to pełny zestaw stereo przekonujący swoją wszechstronnością: radiem cyfrowym DAB+, pełnią funkcji sieciowych, komunikacją Wi-Fi, Bluetooth i Airplay oraz współpracą z technologią Yamaha MusicCast, dzięki czemu możemy wysyłać i odbierać muzykę z innych urządzeń, nawet w innych pomieszczeniach w domu. Zobacz pełny opis produktu Yamaha Grand PianoCraft MCR-N670D 

PSB Speakers Alpha T20

Alpha T20 to wolnostojąca kolumna głośnikowa, która gwarantuje najwyższą jakość dźwięku spośród wszystkich modeli z nowej serii Alpha i z łatwością wypełnia dowolną przestrzeń bogatym, szczegółowym brzmieniem. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia z dziedziny akustyki, a także najbardziej zaawansowane przetworniki i obudowę. Ta całkowicie nowa konstrukcja wolnostojąca z serii Alpha wprowadza specjalnie opracowany głośnik niskotonowy (133 mm), który współpracuje z opatentowaną jednostką wysokotonową i referencyjną zwrotnicą, aby zapewnić potężniejszy i wyrazistszy dźwięk z doskonałym obrazowaniem. Z perfekcyjnie dopasowanym głośnikiem centralnym, model T20 jest idealnym punktem wyjścia do stworzenia wyrafinowanego systemu kina domowego.

PSB Speakers Alpha T20

Realistyczna akustyka

Zakres wysokotonowy obsługuje 19-milimetrowy tweeter z anodyzowaną kopułką aluminiową. Dzięki temu przetwornikowi możliwe było rozszerzenie odpowiedzi wysokich tonów poza zakres dotychczas dostępny w serii Alpha przy jednoczesnym obniżeniu zniekształceń i zapewnieniu detaliczności i czystości brzmienia. Podobnie jak wszystkie głośniki wysokotonowe w serii Alpha, jednostka zastosowana w T20 wykorzystuje chłodzenie ferrofluidem, aby zapewnić wysoką czułość i ograniczyć ryzyko kompresji dynamiki. Falowód umieszczony na froncie tweetera oraz umiejscowienie głośnika poniżej przetwornika niskotonowego pozwalają zapewnić doskonały dźwięk na i poza osią optymalnego odsłuchu.

Głęboki, detaliczny bas

Wyposażona w dwa 133-milimetrowe przetworniki niskotonowe z dwuwarstwowymi cewkami, najnowsza kolumna wolnostojąca PSB z serii Alpha zapewnia wybitną odpowiedź niskich tonów i niesamowitą efektywność w swojej klasie cenowej. Jednostki niskotonowe wykorzystują specjalnie teksturowane membrany polipropylenowe, które minimalizują zniekształcenia i redukują breakup. Głośniki basowe perfekcyjnie współpracują z tweeterem, co jest zasługą zaawansowanej zwrotnicy, która zapewnia płynne przejście pomiędzy wysokim i niskim  zakresem częstotliwości. Dodatkowo przetworniki niskotonowe wspomagane są przez system bas-refleks z portem wentylacyjnym umieszczonym na tylnej ściance obudowy.

PSB Speakers Alpha T20

Referencyjna zwrotnica

Przeprojektowana kolumna głośnikowa z serii Alpha wyposażona jest w nową zwrotnicę, która wykracza poza głośnikowe standardy i która zapewnia perfekcyjną kontrolę i liniową odpowiedź częstotliwościową. Zwrotnica w T20 wykorzystuje zaawansowany akustycznie filtr Linkwitza-Rileya, aby ograniczyć do minimum zniekształcenia i stworzyć szeroką, detaliczną scenę dźwiękową.

Precyzja wykonania

Wykorzystując specjalną płytę MDF i unikatową kombinację grubości ścianek i wzmocnień, kolumna wolnostojąca Alpha T20 bardzo dobrze kontroluje rezonans. Dodatkowe korzyści przynosi zastosowanie lekkiego materiału wewnątrz obudowy, który dzięki precyzyjnemu rozmieszczeniu pozwala redukować fale stojące. Wytrzymała, dobrze wykonana obudowa wykończona jest wysokiej jakości winylową okleiną imitującą drewno i wyposażona jest w akustycznie przezroczystą, magnetycznie mocowaną maskownicę. Całość sprawia, że Alpha T20 niemal znika w domowym wnętrzu, a jej obecność potwierdza wysokiej jakości dźwięk.

Specyfikacja Yamaha MusicCast PianoCraft MCR-N670D + Alpha T20

A-670 (czarny)
Moc wyjściowa2 x 65 W
Wyjście słuchawkoweTak
Korekcja tonówTak
Wymiary (S x W x G) mm314 x 70 x 342
Waga kg3,3
CD-NT670D (czarny)
Odtwarzane formaty płytCD, CD-R/RW (MP3; WMA)
Odtwarzane formaty plikówAAC, ALAC, FLAC, MP3, WAV, WMA
Przetworniki C/AWbudowany
Pasmo przenoszenia 2 Hz - 24 kHz
Zniekształcenia THD0.05 %
Stosunek sygnał/szum110 dB
Zakres dynamiki100 dB
Wejścia cyfroweOptyczne, USB
Certyfikat DLNATak
Radio internetoweTak
Bezprzewodowy streamingAirplay, Bluetooth
Serwisy strumieniująceTak
FLAC, WAV 192/24Tak
Sterowanie aplikacjąTak
WiFiTak
Wymiary (S x W x G) mm314 x 70 x 33
Waga kg2.9
Alpha T20 czarny
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa15 - 120
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy2 x 133 mm
Przetwornik wysokotonowy19 mm
Pasmo przenoszenia36-21,000 Hz
Skuteczność90dB
Częstotliwość podziału2,500Hz, L4
Wymiary (S x W x G) mm170 x 825 x 243
Waga kg11,9
Wersje wykończeniaCzarny, Orzech

Polecane Produkty

Akcesoria do Yamaha MusicCast PianoCraft MCR-N670D + Alpha T20

Opinie o Yamaha MusicCast PianoCraft MCR-N670D + Alpha T20

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Do pobrania

Katalog

Test / Recenzja

News

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: