Marka: Yamaha

WXA-50 + TESI Q

3 399 zł
/ komplet

Produkt obecnie niedostępny

Prosimy o kontakt

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 170 zł

Sprawdź szczegóły

Wzmacniacz zintegrowany Yamaha MusicCast WXA-50 z funkcjami sieciowymi i systemem MusicCast

Kompaktowy wzmacniacz o wielkich możliwościach

Yamaha MusicCast WXA-50 to wyposażony w najnowsze funkcje sieciowe wzmacniacz zintegrowany. Wystarczy podłączyć do niego kolumny głośnikowe i otrzymamy nowoczesny sprzęt audio, będący dodatkowo elementem wyjątkowego systemu bezprzewodowej muzyki (multi-room) Yamaha MusicCast.

Największą zaletą Yamaha MusicCast WXA-50 jest ogrom funkcjonalności, które to kompaktowe urządzenie oferuje użytkownikowi. Możemy więc bezprzewodowo przesyłać do niego muzykę z naszego smartfonu, tabletu lub komputera (Wi-Fi, Bluetooth lub Airplay), cieszyć się dostępem do milionów nagrań z serwisów strumieniowych (m.in. Spotify, Tidal, Deezer), słuchać radia internetowego, odtwarzać pliki muzyczne z pamięci USB lub  komputera/serwera NAS

Yamaha MusicCast


Uczyń z WXA-50 centrum swojej domowej rozrywki 

Dzięki pełnej gamie wejść cyfrowych i analogowych możemy również do WXA-50 podłączyć telewizor i/lub odtwarzacz CD lub Blu-ray. Dzięki unikalnej funkcji Bluetooth Output możesz także bezprzewodowo wysyłać dźwięk z Yamaha MusicCast WXA-50 do dowolnych głośników lub słuchawek Bluetooth, również innych producentów.

Urządzeniem można sterować zarówno za pomocą dołączonego pilota jak i poprzez bezpłatną, polskojęzyczną aplikację na urządzenia mobilne - MusicCast Controller. Dodatkową, niezwykle wygodną funkcjonalnością jest również możliwość zaprogramowania na MusicCast WXA-50 ulubionych playlist, stacji radiowych, albumów lub pojedynczych  piosenek – wówczas naciśnięcie jednego przycisku na pilocie pozwoli natychmiast odtworzyć wybraną muzykę. Proste, wygodne i zawsze z jakością dźwięku Yamaha!

Dowiedz się więcej o Yamaha MusicCast WXA-50

Głośnik instalacyjny Indiana Line Tesi Q

Tesi Q – niezwykła swoboda montażu

Tesi Q jest 2-drożnym głośnikiem ściennym. W modelu tym zastosowano takie same komponenty jak w serii kolumn Tesi, dzięki czemu zachowuje on tę samą jakość tonalną. Konstrukcja Tesi Q bazuje na 26-milimetrowej kopułce wysokotonowej i 160-milimetrowym przetworniku nisko-średniotonowym o dużym liniowym wychyleniu, a więc także dużej dynamice. Głośnik można montować bez potrzeby korzystania z dodatkowych akcesoriów bezpośrednio na płycie kartonowo-gipsowej. Aby ułatwić instalację na murowanych ścianach, głośnik Tesi Q wyposażony jest w specjalną obudowę.

 

Indiana Line TesiQ

Wyrafinowane, czyste brzmienie

Odpowiednio wyprofilowany stożek głośnika nisko-średniotonowego jest wykonany z mieszanki polipropylenu i miki, co nadaje membranie sztywność niezbędną do wyjątkowo precyzyjnego odtwarzania mikrodetali. Umieszczony w środku, nieruchomy korektor fazowy zapewnia szerokie rozpraszanie średnich częstotliwości, wypełniając nimi pomieszczenie. Jedwabna kopułka wysokotonowa z magnesem neodymowym oraz radialną komorą tłumiącą jest umieszczona w podciętym oraz specjalnie wyprofilowanym panelu frontowym, możliwe jak najbliżej przetwornika nisko-średniotonowego. Oferuje otwarte i czyste wysokie tony z błyskiem wyrafinowania w najwyższej oktawie, a to tego zapewnia świetne zgranie z przetwornikiem nisko-średniotonowym. W filtrze głośnika wysokotonowego zastosowano wyłącznie cewki powietrzne i kondensatory foliowe, wpływające na wyrafinowanie brzmienia Tesi Q w porównaniu do konkurencyjnych modeli. Parametry przetwornika umożliwiają uzyskanie głębokiego, a zarazem dynamicznego basu (przy pracy naściennej), nadającego muzyce rytm oraz energię.

Najważniejsze cechy modelu Tesi Q:

  • 2-drożna konstrukcja
  • Częstotliwość podziału zwrotnicy: 2,5 kHz
  • 160-milimetrowy przetwornik nisko-średniotonowy
  • 26-milimetrowy tweeter
  • Pasmo przenoszenia: od 65 Hz do 22 kHz
  • Sugerowana moc wzmacniacza: 30 – 120 W
  • Czułość: 90 dB (2,8 V/1 m)
  • Dołączona do zestawu drewniana obudowa

Specyfikacja Yamaha WXA-50 + TESI Q

Opinie o Yamaha WXA-50 + TESI Q

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Do pobrania

Katalog

Test / Recenzja

News

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: