Wzmacniacz zintegrowany Hegel H390

H390 to nadzwyczajny wzmacniacz zintegrowany, który łączy niepowtarzalną jakość dźwięku i unikatowe funkcje zarezerwowane wcześniej dla referencyjnych modeli z portfolio Hegla, dodatkowo zachowując niższą cenę.

Wzmacniacz zintegrowany Hegel H390

Hegel H390 zapewnia dostęp do funkcji, które często występują w najbardziej ekskluzywnych produktach lub wymagają zastosowania nawet do trzech urządzeń. Konstrukcja wyróżnia się światowej klasy dźwiękiem, olśniewającą mocą oraz kompatybilnością z takimi usługami jak Apple AirPlay, Spotify i Roon.

Wzmacniacz zintegrowany Hegel H390

Sercem H390 jest opatentowana przez Hegla sekcja wzmacniacza SoundEngine 2, która pod wieloma względami swoim działaniem przypomina słuchawki z redukcją hałasu. Wewnętrzny komputer próbkuje sygnał docierający do wzmacniacza i porównuje go z sygnałem wyjściowym. Następnie komputer obejmuje różnicę (zniekształcenia), dodając ją do muzyki, lecz w odwrotnej fazie. W rezultacie, bez żadnego opóźnienia, SoundEngine 2 eliminuje niemal wszystkie błędy generowane przez wzmacniacz, dostarczając najbardziej naturalne brzmienie, jakie można uzyskać.

Dowiedz się więcej o HEGEL H390

 

KEF R11

KEF R11

KEF R11 jest największą kolumną głośnikową z nowej serii R. Ta flagowa, 3-drożna konstrukcja łączy cztery przetworniki niskotonowe i najnowszej generacji zespół głośnikowy Uni-Q, dostarczając potężny i wyrafinowany dźwięk. Dzięki hybrydowym aluminiowym przetwornikom niskotonowym oraz modułowi Uni-Q 12. generacji, obsługującemu średnie i wysokie tony, potężna R11 jest niesamowicie utalentowaną konstrukcją. Wykorzystując rozwiązania z serii KEF Reference model ten zapewnia również czystość, finezję i potęgę niskich częstotliwości.

  • Współosiowy zespół głośnikowy Uni-Q
  • 3-drożna konstrukcja bas-refleks z czterema głośnikami
  • Układ wzmocnień Constrained Layer Damping
  • Elastyczny port bas-refleks

R jak Reference

Niezmiennie od początków swojej działalności, tj. 1961 r., KEF dąży do muzycznej perfekcji, co z kolei wymaga sukcesywnego wprowadzania innowacji. Nowatorskie rozwiązania dotyczą zarówno całego spektrum dźwięku, jak i samej konstrukcji kolumny głośnikowej, a uwidaczniane są np. poprzez nową wersję legendarnego już zespołu głośnikowego Uni-Q, jeszcze bardziej dopracowanej obudowy, na udoskonaleniach kluczowych elementów akustycznych kończąc. Dzięki wyeliminowaniu podkolorowania dźwięku, poprawie uległa przejrzystość i precyzja, co pozwoliło wynieść serię R na dotychczas nieosiągalny poziom.

Nowy poziom radości słuchania

Nowa seria KEF R została całkowicie zmodyfikowana i dzięki temu zapewnia jeszcze czystszy i jeszcze bardziej emocjonujący dźwięk, budząc zachwyt jak podczas pierwszego odsłuchu muzyki. Projektując ją KEF wykorzystał swoje wielodekadowe doświadczenie i ogromne zamiłowanie do wysokiej jakości dźwięku. Implementując innowacje już dostępne w serii Reference oraz całkowicie nowe rozwiązania techniczne obecna seria R jest jeszcze bardziej detaliczna i wyrafinowana.

Autorski moduł Uni-Q

Chociaż unikatowy zespół głośnikowy Uni-Q firma KEF opracowała w 1988 r., to aż do dzisiaj sukcesywnie rozwija go, aby osiągnąć najwyższy możliwy poziom doskonałości. Jedyne, co pozostaje niezmienne, to przyczyna zastosowania tego rozwiązania – umieszczenie tweetera w centralnej części przetwornika średniotonowego przybliża do uzyskania ideału akustycznego jakim jest pojedyncze źródło punktowe. W obecnej gamie kolumn głośnikowych R stosowana jest już 12. generacja tej unikatowej konstrukcji, stanowiąc kolejny krok naprzód w odniesieniu do jakości dźwięku.

 


Dowiedz się więcej o Kef R11

 

Specyfikacja Hegel H390 + R11

R11 (czarny)
System3-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa15-300W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy4x 165mm głośniki niskotonowe
Przetwornik wysokotonowyUni-Q 25mm HF, 125mm MF
Pasmo przenoszenia33Hz - 50kHz (-6dB)
Wymiary (S x W x G) mm1295.5 x 310.6 x 383.5 mm (łącznie z terminalami)
Waga kg37.7
H390
Moc wyjściowa2 x 250 W
Impedancja głośników (min)
Pasmo przenoszenia5Hz-180kHz
Stosunek sygnał/szum>100dB
Zniekształcenia THD<0.005% @ 50W 8 Ohms 1kHz
Wyjście słuchawkoweNie
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotTak
Głośniki A/BNie
Transformatorbrak danych
Pobór mocy (max)brak danych
Pobór mocy (standby)brak danych
Wymiary (S x W x G) mm430 x 150 x 440
Waga kg20

Polecane Produkty

Akcesoria do Hegel H390 + R11

Opinie o Hegel H390 + R11

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: