TT Remote

Marka
Pathos
Ocena
25 999
sztuka

Porównywarka 0
Dostępność:
Dostępny natychmiast
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Pathos TT Remote

Pathos TT Remote Reference to wyrafinowany wzmacniacz zintegrowany, który powstał w oparciu o debiutancki model firmy Pathos – T.T. Dzięki sukcesywnie wprowadzanym udoskonaleniom technicznym ta legendarna konstrukcja pozostaje wciąż żywa, pozwalając wymagającym melomanom cieszyć się najwyższej jakości dźwiękiem.

Najważniejsze cechy:

  • oparty o układ InPol,
  • okablowanie sygnałowe z czystego srebra,
  • rezystory metalizowane o dokładności 1 proc.

Pathos TT Remote

Model TT Remote Reference jest jedną z dwóch zdalnie sterowanych wersji T.T., w której urządzenie optyczne (pilot) kontroluje baterię przekaźników kontaktronowych sterujących układem precyzyjnych rezystorów (rezystory metalizowane o dokładności 1 proc.) w krokach o wartości 1 dB. Znakiem rozpoznawczym wersji TT Remote Reference jest pięć wejść liniowych RCA uzupełnionych przez wyjście magnetofonowe.

U podstaw niesamowitych możliwości urządzenia leży INPOL® (Inseguitore Pompa Lineare), unikatowy na skalę światową opatentowany układ sprzężenia zwrotnego w czystej klasie A. To autorskie rozwiązanie firmy Pathos Acoustics uznane zostało za jedną z najważniejszych innowacji w muzycznej amplifikacji ostatnich lat. Dzięki niemu urządzenia z rodziny InPol wyróżniają się szczególną charakterystyką brzmieniową, którą można uzyskać wyłącznie w przypadku zastosowania tej konkretnej konstrukcji obwodu.

Pathos TT Remote

Zastosowany w urządzeniu wzmacniacz lampowy wzmacnia napięciowy sygnał wejściowy, a InPol dostarcza prąd do napędzania kolumn głośnikowych bez dalszego wzmocnienia. W ten sposób sygnał przekazywany jest do lamp i staje się prawdziwą kopią oryginału, z całą jakością, czystością i harmoniczną zawartością oryginału. Technologia InPol pozwala zwiększyć teoretyczną moc wyjściową w czystej klasie A od 25 proc. do 50 proc. przy zachowaniu niskiej impedancji wyjściowej, która jest kluczowa dla współczynnika tłumienia. TT Remote Reference uzyskuje moc 35 W na kanał przy obciążeniu 8 Ω.

Potwierdzeniem najwyższej klasy TT Remote Reference jest także zastosowanie wyselekcjonowanych komponentów, okablowania sygnałowego z czystego srebra, a także perfekcyjna jakość wykończenia.

Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa 2 x 35 W
Typ wzmacniacza Nie
Pasmo przenoszenia 13Hz ÷ 78kHz ± 0.5dB
Stosunek sygnał/szum 90dB
Zniekształcenia THD <0.5%
Wejścia / wyjścia
Wejścia analogowe RCA
Wejście gramofonowe Nie
Wyjście słuchawkowe Nie
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Nie
Korekcja tonów Nie
Pilot Nie
Głośniki A/B Nie
Zasilanie
Transformator brak danych
Oceń produkt
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje. Prosimy zalogować się lub zarejestrować
  • Pathos - historia firmy, proces produkcyjny

    Firma Pahtos została założona w 1994 roku przez trzech włoskich pionierów: Gaetano Zaniniego, Giannini Boritano oraz Paolo Andriolo, we włoskim mieście Vicenza na północy Włoch, które jest sławne ze swojej architektury, zaprojektowanej przez Andrea Palladio.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Białystok
  • Apartamenty Jagiellońskie
    ul. Jurowiecka 19 lok. U3/U4
  • 85 722 29 02, 519 073 470
Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław