Marka: Pathos

TT Remote

25 999 zł
/ sztuka
  • Moc wyjściowa: 2 x 35 W
  • Pasmo przenoszenia: 13Hz ÷ 78kHz ± 0.5dB
  • Stosunek sygnał/szum: 90dB
  • Zniekształcenia THD: <0.5%

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Pathos TT Remote

Pathos TT Remote Reference to wyrafinowany wzmacniacz zintegrowany, który powstał w oparciu o debiutancki model firmy Pathos – T.T. Dzięki sukcesywnie wprowadzanym udoskonaleniom technicznym ta legendarna konstrukcja pozostaje wciąż żywa, pozwalając wymagającym melomanom cieszyć się najwyższej jakości dźwiękiem.

Najważniejsze cechy:

  • oparty o układ InPol,
  • okablowanie sygnałowe z czystego srebra,
  • rezystory metalizowane o dokładności 1 proc.

Pathos TT Remote

Model TT Remote Reference jest jedną z dwóch zdalnie sterowanych wersji T.T., w której urządzenie optyczne (pilot) kontroluje baterię przekaźników kontaktronowych sterujących układem precyzyjnych rezystorów (rezystory metalizowane o dokładności 1 proc.) w krokach o wartości 1 dB. Znakiem rozpoznawczym wersji TT Remote Reference jest pięć wejść liniowych RCA uzupełnionych przez wyjście magnetofonowe.

U podstaw niesamowitych możliwości urządzenia leży INPOL® (Inseguitore Pompa Lineare), unikatowy na skalę światową opatentowany układ sprzężenia zwrotnego w czystej klasie A. To autorskie rozwiązanie firmy Pathos Acoustics uznane zostało za jedną z najważniejszych innowacji w muzycznej amplifikacji ostatnich lat. Dzięki niemu urządzenia z rodziny InPol wyróżniają się szczególną charakterystyką brzmieniową, którą można uzyskać wyłącznie w przypadku zastosowania tej konkretnej konstrukcji obwodu.

Pathos TT Remote

Zastosowany w urządzeniu wzmacniacz lampowy wzmacnia napięciowy sygnał wejściowy, a InPol dostarcza prąd do napędzania kolumn głośnikowych bez dalszego wzmocnienia. W ten sposób sygnał przekazywany jest do lamp i staje się prawdziwą kopią oryginału, z całą jakością, czystością i harmoniczną zawartością oryginału. Technologia InPol pozwala zwiększyć teoretyczną moc wyjściową w czystej klasie A od 25 proc. do 50 proc. przy zachowaniu niskiej impedancji wyjściowej, która jest kluczowa dla współczynnika tłumienia. TT Remote Reference uzyskuje moc 35 W na kanał przy obciążeniu 8 Ω.

Potwierdzeniem najwyższej klasy TT Remote Reference jest także zastosowanie wyselekcjonowanych komponentów, okablowania sygnałowego z czystego srebra, a także perfekcyjna jakość wykończenia.

Specyfikacja Pathos TT Remote

Moc wyjściowa2 x 35 W
Pasmo przenoszenia13Hz ÷ 78kHz ± 0.5dB
Stosunek sygnał/szum90dB
Zniekształcenia THD<0.5%
Wyjście słuchawkoweNie
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotNie
Głośniki A/BNie
Transformatorbrak danych

Opinie o Pathos TT Remote

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: