Marka: Pathos

TT Anniversary

28 999 zł
/ sztuka
  • Moc wyjściowa: 2 x 35 W
  • Pasmo przenoszenia: 13Hz ÷ 78kHz ± 0.5dB
  • Stosunek sygnał/szum: 90dB
  • Zniekształcenia THD: <0.5%

Produkt chwilowo niedostępny

Powiadom o dostępności

Odbiór w salonie: Prosimy o kontakt

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0%

Sprawdź szczegóły

Pathos TT Anniversary

Pathos TT Anniversary to wyrafinowany włoski wzmacniacz zintegrowany, który powstał w oparciu o debiutancki model firmy Pathos – T.T., który przez jego twórcę został określony jako najpiękniejszy, jaki  kiedykolwiek wyprodukowano. Dzięki sukcesywnie wprowadzanym udoskonaleniom technicznym ta legendarna konstrukcja pozostaje wciąż żywa, pozwalając wymagającym melomanom cieszyć się najwyższej jakości dźwiękiem.

Najważniejsze cechy:

  • oparty o układ InPol,
  • okablowanie sygnałowe z czystego srebra,
  • zbalansowane łącza XLR,
  • rezystory metalizowane o dokładności 1 proc.

Pathos TT Anniversary

Model TT Anniversary jest jedną z dwóch sterowanych za pomocą pilota wersji tego wzmacniacza. Urządzenie optyczne (pilot) kontroluje baterię przekaźników kontaktronowych sterujących układem precyzyjnych rezystorów (rezystory metalizowane o dokładności 1 proc.) w krokach o wartości 1 dB. Znakiem rozpoznawczym wersji TT Anniversary są zbalansowane złącza XLR, które dopełniają gamę złączy: cztery wejścia RCA oraz wyjście subwooferowe.

Pathos TT Anniversary

U podstaw niesamowitych możliwości urządzenia leży INPOL® (Inseguitore Pompa Lineare), opatentowany i unikatowy na skalę światową układ sprzężenia zwrotnego w czystej klasie A. To autorskie rozwiązanie firmy Pathos Acoustics uznane zostało za jedną z najważniejszych innowacji w muzycznej amplifikacji ostatnich lat. Dzięki niemu urządzenia z rodziny InPol wyróżniają się szczególną charakterystyką brzmieniową, którą można uzyskać wyłącznie w przypadku zastosowania tej konkretnej konstrukcji obwodu.

Pathos TT Anniversary

Zastosowany w urządzeniu wzmacniacz lampowy wzmacnia napięciowy sygnał wejściowy, a InPol dostarcza prąd do napędzania kolumn głośnikowych bez dalszego wzmocnienia. W ten sposób sygnał przekazywany jest do lamp i staje się prawdziwą kopią oryginału, z całą jakością, czystością i harmoniczną zawartością oryginału. Technologia InPol pozwala zwiększyć teoretyczną moc wyjściową w czystej klasie A od 25 proc. do 50 proc. przy zachowaniu niskiej impedancji wyjściowej, która jest kluczowa dla współczynnika tłumienia. TT Anniversary uzyskuje moc 35 W na kanał przy obciążeniu 8 Ω.

Potwierdzeniem najwyższej klasy TT Anniversary jest także zastosowanie wyselekcjonowanych komponentów, okablowania sygnałowego z czystego srebra, a także perfekcyjna jakość wykończenia.

Specyfikacja Pathos TT Anniversary

Moc wyjściowa2 x 35 W
Pasmo przenoszenia13Hz ÷ 78kHz ± 0.5dB
Stosunek sygnał/szum90dB
Zniekształcenia THD<0.5%
Wyjście słuchawkoweNie
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotNie
Głośniki A/BNie
Transformatorbrak danych

Opinie o Pathos TT Anniversary

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: