Nowość

Classic Remix

Marka
Pathos
Classic Remix
Classic Remix
14 999
sztuka

Porównywarka 0
Dostępność:
Prosimy o kontakt
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Pathos Classic Remix

Pathos Classic Remix - hybrydowy, w pełni zbalansowany zintegrowany wzmacniacz stereo

Najważniejsze cechy:

  • w pełni zbalansowana konstrukcja hybrydowa,
  • wbudowany zbalansowany wzmacniacz słuchawkowy z osobnym zasilaniem,
  • lampy Electro Harmonix ECC88-6922,
  • przekształca niesymetryczny sygnał wejściowy w zrównoważony.

Pathos Classic Remix to wzmacniacz, który oszołamia zarówno wyglądem jak i brzmieniem. Włoska szkoła designu w pełnej krasie. Niesamowite wrażenie robię ogromne radiatory układające się w napis PATHOS.

Zaprezentowany po raz pierwszy w 2014 roku podczas targów Munich High-End jest mocno zmodyfikowaną wersją jednego z największych hitów włoskiej firmy – wielokrotnie nagradzanego i chwalonego przez recenzentów modelu ClassicOne. Classic Remix jest odpowiedzią na oczekiwania najbardziej wymagających audiofilów, jednocześnie przyciąga swym designem uwagę młodych ludzi, którzy są po prostu „zakochani” w muzyce.

Pathos Classic Remix

Technologia i projektowanie

Inżynierowie firmy PATHOS włożyli wiele wysiłku aby nowy ClassicRemix sprostał postawionym przed konstrukcją celom, a mianowicie: wysoką jakość dźwięku, doskonałe zarządzanie cyfrowymi plikami muzycznymi, wysokiej jakości odsłuch ze słuchawek

Pathos Classic Remix

Wydajność na najwyższym poziomie

Do osiągniecia satysfakcjonujących rezultatów wykorzystała dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie hybrydowej amplifikacji. Korzystając z tego solidnego fundamentu, Pathos następnie udoskonalił każdy aspekt obwodów elektrycznych (tak czysty, jak to tylko możliwe) i dokonał starannego wyboru komponentów, które muszą spełniać wymagania najwyższej jakości i muzykalności.

Rezultatem jest hybrydowa konstrukcja pracująca w klasie A/B, z w pełni zbalansowanym układem i dostarczająca moc 70 W na kanał.

Sekcja przedwzmacniacza została oparta o parę lamp Electro Harmonix ECC88-6922 (podwójne triody) w konfiguracji różnicowej, którą tworzy jedna lampa na kanał odpowiadająca za pierwsze wzmocnienie sygnału przy jednoczesnym zachowaniu zrównoważonej konfiguracji i w taki sposób, że niesymetryczny sygnał wejściowy można przekształcić w sygnał zrównoważony. 

Potwierdzeniem dbałości o szczegóły jest także m.in. ponadwymiarowy laminowany transformator 240 W, który zasila końcową sekcję poprzez stabilizator, prostownik mostkowy i kondensatory z filtrowaniem powyżej 45k-uF, a także możliwość regulacji i zachowania poziomu głośności każdego wejścia.

Dodatkowo producent zadbał o miłośników rozkoszowania się muzyką za pomocą słuchawek. Z myślą o nich słuchawki napędza dedykowany, w pełni zbalansowany wzmacniacz słuchawkowy z własnym zasilaniem. Rozwiązanie to zapewnia niski poziom szumów, duży zakres dynamiki (120 dB) i czystość brzmienia. Całości dopełnia szerokie pasmo przenoszenia i wysoka moc wyjściowa (ponad 2 W przy 32 Ω), co umożliwia łatwe wysterowanie nawet najbardziej wymagających słuchawek.

Pathos Classic Remix

Zarządzenie plikami cyfrowymi

Dzięki wbudowanemu konwerterowi wysokiej jakości (DAC specjalnie zaprojektowanemu dla ClassicRemix - opcjonalnie) i bogatemu zestawowi cyfrowych połączeń ta hybrydowa konstrukcja z Włoch poradzi sobie również w świecie cyfrowym.  HiDac Mk2 i HiDac są efektem bogatego doświadczenia, jakie Pathos zdobył podczas projektowania przetworników c/a dla odtwarzaczy CD Endorphin i Digit oraz wzmacniaczy Logos, Ethos i Inpol Remix. Dzięki temu na tylnej ściance urządzenia może znaleźć się cała gama cyfrowych złączy, np. SPDIF, SPDIF optyczne (Toslink), USB typ B.

Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa 2 x 70 W
Typ wzmacniacza Hybrydowy ADH
Pasmo przenoszenia 1,5Hz - 200KHz ± 0,5dB
Stosunek sygnał/szum > 100dB
Zniekształcenia THD 0,025% @ 70W
Wejścia / wyjścia
Wejścia analogowe RCA, XLR
Wejścia cyfrowe Nie
Wejście gramofonowe Nie
Wyjście słuchawkowe Tak
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Nie
Korekcja tonów Nie
Pilot Tak
Głośniki A/B Nie
Zasilanie
Transformator brak danych
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 280 x 170 x 370
Waga kg 14
  • Pathos w THF

    Top Hi-Fi & Video Design nieustannie poszerza swoja ofertę w segmencie audiofilskich urządzeń Hi-Fi. Do ogólnopolskiej sieci salonów THF trafiły produkty spod znaku włoskiej firmy PATHOS.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław