Marka: Krell

Digital Vanguard

Krell Digital Vanguard

Uniwersalny wzmacniacz zintegrowany Digital Vanguard Integrated pozwala cieszyć się muzyką z wielu źródeł. Dopracowany tor analogowy gwarantuje uzyskanie niezrównanego brzmienia. Dzięki niespotykanym wejściom HDMI, ten wzmacniacz posiada możliwości niedostępne dla większości konkurencji.

Krell Digital Vanguard

Najważniejsze cechy:

  • Moc 400W@4Ω na kanał, 200W@8Ω
  • Wbudowany przetwornik C/A akceptujący sygnały PCM do 24bit/192kHz i DSD
  • Streaming plików z NAS i współpraca z Roon, Tidal i Deezer
  • Wejścia HDMI akceptują sygnał 4K
  • Wyjście HDMI z ARC
  • Bluetooth aptX
  • Wejścia XLR i RCA

Amerykańska firma Krell należy do najbardziej uznanych producentów elektroniki audio. Wzmacniacz zintegrowany Digital Vanguard Integrated kontynuuje tradycje firmy, łącząc je z najnowocześniejsymi technologiami. Wysoka moc wzmacniacza pozwala na współpracę z dowolnymi kolumnami, oferując dynamiczny i swobodny dźwięk.

Urządzenie, aż do  tranzystorów mocy pracuje w klasie A, co gwarantuje bardzo niskie zniekształcenia. Dzięki wykorzystaniu elementów typu SMD uzyskano zwartą konstrukcję, o krótkiej ścieżce sygnału. Wykorzystano również dwa, niskoobrotowe wentylatory, które chłodzą radiator końcówki mocy. Pozwoliło to na zastosowanie niewielkiej, jak na możliwości mocowe wzmacniacza, obudowy. Dla uzyskania najlepszej jakości dźwięku producent dodał wejścia symetryczne XLR.

Digital Vanguard Integrated to wersja wyposażona w moduł obsługujący dźwięk cyfrowy. Do dyspozycji użytkownika są nie tylko wejścia cyfrowe, ale również streaming. Źródła dźwięku cyfrowego podłączyć do amerykańskiego wzmacniacza można przy pomocy wejść optycznego i współosiowego, oraz HDMI. Gniazda HDMI są kompatybilne z najnowszymi standardami, akceptują również sygnały 4K.

Wyjście HDMI ze wzmacniacza obsługuje funkcję ARC, co znacząco rozszerza możliwości urządzenia. Na froncie urządzenia znajduje się wejście USB pozwalające na podłączenie przenośnych pamięci USB. Wisienką na torcie jest zaawansowany moduł streamingu. Pozwala on na odtwarzanie gęstych plików z dysków NAS, oraz na korzystanie z serwisów Tidal i Deezer. Wzmacniacz Krell Vanguard Integrated jest również kompatybilny z programem Roon.

Amerykański producent zadbał o łatwość integracji wzmacniacza w istniejącym systemie. Na tylnym panelu dostępne są wejścia Trigger i IR. Digital Vanguard jest kompatybilny z systemami typu inteligentny dom.

Specyfikacja Krell Digital Vanguard

Moc wyjściowa200 W RMS (8 Ω); 400 W RMS (4 Ω)
Pasmo przenoszenia20 Hz to 20 kHz +0, –0.01 dB / <2 Hz to 150 kHz +0, –3 dB
Stosunek sygnał/szum>90 dB, wideband, unweighted, at maximum gain, referred to full power output >97 dB, “A”-weighted
Zniekształcenia THD<0.015% at 1 kHz, at 200 W, 8 Ω load / <0.13% at 20 kHz, at 200 W, 8 Ω load
Wyjście słuchawkoweNie
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotTak
Głośniki A/BNie
TransformatorToroidalny
Pobór mocy (max)1300 W
Pobór mocy (standby)12 W
Wymiary (S x W x G) mm434 x 105 x 445
Waga kg17.7

Opinie o Krell Digital Vanguard

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: