Subwoofer PSB Speakers SubSeries 100

SubSeries 100 jest kompaktowym subwooferem aktywnym, który mimo swoich niewielkich rozmiarów gwarantuje mocny bas. Głośnik doskonale sprawdza się w dopełnianiu tonalnego zakresu niedużych kolumn, które pracują w mniejszych pokojach. SubSeries 100 z łatwością uzupełni także dowolny zestaw kina domowego, system desktop audio lub system dźwiękowy konsoli do gier.

Model SubSeries 100 wykorzystuje specjalnie zaprojektowany 135-mm przetwornik niskotonowy, który został komputerowo zoptymalizowany, aby uzyskać najlepsze możliwe rozszerzenie odtwarzanego basu i dynamikę niskich tonów, bez wprowadzania zniekształceń. Innowacyjna technologia pozwala wydobyć maksymalnie głęboki bas ze specjalnie zaprojektowanego przetwornika. Bezrezonansowa obudowa jest niezwykle sztywna i gwarantuje, że jedynie istotne częstotliwości z niskiego zakresu emitowane są w przestrzeń wypełniającą pokój, co gwarantuje czystość odpowiedzi basu.

Subwoofer PSB Speakers SubSeries 100


Głośnik SubSeries 100 zasilany jest przez niezwykle wydajny i niemal niewydzielający ciepła wzmacniacz pracujący w klasie D. Układ amplifikacyjny zapewnia ciągłą moc 50 W, która przy dynamicznych skokach osiąga nawet 100 W. Dzięki dopasowaniu wzmacniacza do charakterystyki przetwornika, całość zapewnia synergię wzmacniającą poziom wydajności urządzenia. SubSeries 100 przekonuje także pełną kontrolą. Użytkownik może regulować głośność, ustawiać częstotliwość zwrotnicy, a także odwracać fazę, co umożliwia perfekcyjną integrację z kolumnami głośnikowymi, z którymi subwoofer będzie współpracował. Specjalne znaczniki wskazują optymalne ustawienia, z których można skorzystać przy połączeniu SubSeries 100 z kolumnami głośnikowymi PSB Alpha PS1.

Specyfikacja PSB Speakers SubSeries 100

Moc wzmacniacza100 W
Głośnik135mm Long Throw Woofer
Pasmo przenoszenia39 HZ-150Hz
Automatyczna kalibracjaNie
Regulacja zakresu częstotliwościNie
Automatyczne włączanie / wyłączanieTak
PilotNie
Pobór mocy (standby)<0,5
Wymiary (S x W x G) mm162x162x199
Waga kg2,75
Wersje wykończeniaCzarny połysk
Materiał wykończeniaWinyl

Opinie o PSB Speakers SubSeries 100

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: