Magico S1 Mk II

Cena na telefon

Porównywarka 0
Dostępność:
Dostępny tylko w salonach

Produkt nie jest dostępny w sprzedaży online. Skontaktuj się z najbliższym salonem w celu ustalenia możliwości prezentacji produktu.

Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Magico - dowiedz się więcej

Całkowicie przeprojektowany model, wykorzystujący wyselekcjonowane elementy z najnowszych i przełomowych rozwiązań inżynieryjnych. Platforma konstrukcyjna modelu S1 Mk II opiera się na technologiach, charakterystycznych dla produktów Magico – w pełni aluminiowej obudowie i opatentowanej konstrukcji przetwornika, który przewyższa swoimi możliwościami jakiekolwiek inne przetworniki dostępne obecnie na rynku.

Jednoczęściowa obudowa typu monocoque uformowana jest z pojedynczego kawałka wytłaczanego aluminium o grubości 9,4 mm. Ta smukła konstrukcja od wewnątrz wzmocniona jest za pomocą systemu wsporników wykonanych z zaawansowanych materiałów tłumiących. Takie zaprojektowanie kolumn minimalizuje rezonans i maksymalizuje sztywność i stabilność całej konstrukcji. Masywna górna płyta w postaci eleganckiego, wypukłego kształtu została zaprojektowana tak, aby zminimalizować dyfrakcję obudowy i rozproszyć pionowe fale stojące.

Detaliczne i rozszerzone wysokie tony dostarcza nowo opracowana 25-milimetrowa diamentowa kopułka wysokotonowa z berylową membraną. Rozwiązanie to po raz pierwszy było wprowadzone w modelu S7 i gwarantuje dopasowanie czułości, szerokiej dyspersji i możliwość obsługi dużej mocy. Mocny system napędowy i cewka o długim skoku zapewniają niskie zniekształcenia i częstotliwości odcięcia na nieosiągalnym dotychczas poziomie.

Urzekający dźwięk zakresu średnio-niskotonowego to zasługa nowo opracowanego przetwornika o średnicy 178 mm, wykorzystującego wielościenną karbonową nanorurkę i nanografen, których połączenie jest 20 proc. lżejsze i 300 proc. sztywniejsze niż poprzedni materiał wykorzystywany w pierwszej wersji modelu S1. Znajdujący się za zawieszeniem nowy system napędowy z neodymowym magnesem znacząco zwiększa moc modelu S1 Mk II.

Nowo opracowana 4-punktowa podstawa wspiera obudowę S1 Mk II i optymalizuje parametry całej konstrukcji. Model S1 Mk II dostępny jest z nowym wykończeniem M-Cast.

Konstrukcja
System Nie
Dane techniczne
Pasmo przenoszenia 32 Hz - 50 kHz
Impedancja 8 Ω
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 25 x 109 x 23
Waga kg 54.5

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław