Poprzedni
Następny

Wymień stare głośniki i zyskaj rabat na wybrane kolumny Bowers & Wilkins

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem kolumn głośnikowych, to teraz trafia się ku temu doskonała okazja. Teraz przy wymianie swoich starych głośników możesz zyskać rabat 20% na wybrane kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins z serii 600 oraz 700.

Bowers & Wilkins

Kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins, wiodącego producenta domowych urządzeń audio klasy premium, cechują się legendarnym brzmieniem, brytyjską elegancją i najwyższą wydajnością. Jeśli ktoś nie miał szansy się jeszcze o tym przekonać, to z pomocą przychodzi najnowsza promocja.

Na czym polega akcja?

Wystarczy, że udasz się do jednego z naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design i wymieniając głośniki dowolnej marki, zyskasz rabat 20% na wybrane kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins z serii 600 S2 Anniversary Edition oraz 700. Rabat naliczany jest od ceny podstawowej, czyli od ceny nie uwzględniającej innych rabatów lub promocji. Promocja obowiązuje od teraz do 16 stycznia 2022 r., a objęte nią są następujące modele:  

W celu ustalenia szczegółów dotyczących odbioru starych kolumn głośnikowych należy skontaktować się z najbliższym salonem.

606 S2 Anniversary Edition

Z naszej strony polecamy choćby wolnostojące kolumny głośnikowe 603 S2 Anniversary Edition, które zachwycają potężnym brzmieniem i potrafią wypełnić nawet większe pomieszczenia. Model ten fascynuje nie tylko fantastycznym dźwiękiem z dokładnymi wysokimi tonami i przejrzystą średnicą, ale także pięknym wykonaniem obudowy, dzięki czemu swoim wzornictwem uatrakcyjni dowolne wnętrze.

603 S2 Anniversary Edition

Pozostając w obrębie serii 600 Anniversary Edition, świetną propozycją do niewielkich, a nawet średnich pomieszczeń będą kolumny podstawkowe Bowers & Wilkins 606 S2. Wraz z tym modelem użytkownik może liczyć na wspaniałą rozdzielczość i energiczne, poukładane brzmienie z subtelnie podkreślonym basem. Na sekcję głośnikową składają się odizolowana kopułka wysokotonowa oraz 165-milimetrowy przetwornik średnio-/niskotonowy z membraną Continuum.

Z kolei jeżeli ktoś poszukuje kolumn głośnikowych do dużych wnętrz – nawet do 50 mkw – to warto w takim przypadku zwrócić uwagę na wolnostojące kolumny 702 S2. Ten zaawansowany model bez trudu wypełni duże pomieszczenia szczegółowym i realistycznym dźwiękiem. Konstrukcja łączy eleganckie wzornictwo oraz nowoczesne rozwiązania techniczne, m.in. membrany średniotonowe Continuum.

Sprawdź pełną ofertę kolumn głośnikowych Bowers & Wilkins objętych promocją.

Zapraszamy do salonów

Jeśli masz dodatkowe pytania na temat sprzętu audio lub chciałbyś przekonać się o tym, jak dana konstrukcja sprawuje się w praktyce, odwiedź jeden z naszych salonów Top Hi-Fi & Video Design, gdzie nasi doradcy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: