Poprzedni
Następny

[Wideo] Zestaw stereo, słuchawki, gramofon, radio – Gramy z WOŚP – Aukcje w dobrej sprawie

W dzisiejszym, specjalnym odcinku zapraszamy Was do wzięcia udziału w licytacjach naszych produktów, z których całkowity dochód przeznaczony zostanie na cel 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gramy z WOŚP! A Wy grajcie razem z nami! Wybierając przedmioty, staraliśmy się o ich jak największe zróżnicowanie dlatego znajdziecie tam zestaw stereo, zestaw słuchawkowy, radio, głośnik Bluetooth i gramofon - wszystko po to, aby każdy znalazł tu coś dla siebie. Na każdym umieściliśmy okolicznościowy metalowy grawerunek związany z 31. Finałem WOŚP, a aukcje potrwają do 6 lutego. 

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design

Przeczytaj też nasze artykuły z obszaru muzyki:

Dowiedz się więcej o sprzęcie audio: 

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: