Poprzedni
Następny

[Wideo] Słuchawki Audeze LCD-X Creator Edition - najbliżej dźwięku | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Audeze LCD-X Creator Edition to słuchawki, które śmiało zastąpić mogą tradycyjny zestaw stereo. Rewelacyjnie sprawdzą się także w profesjonalnych zastosowaniach – podczas pracy nad miksem, masteringiem czy realizacją dźwięku. 
W dzisiejszym odcinku zapraszamy Was na kolejną high-endową podróż z Jankiem. Tym razem na kalifornijskie Zachodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych – rodzinnych stron audiofilskiej marki Audeze. Zapraszamy na film poświęcony tym dwóm modelom. 

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Jak wybrać wzmacniacz słuchawkowy - poradnik Top Hi-Fi dla początkujących

Copland CSA150 - topowy wzmacniacz stereofoniczny serii CSA | Prezentacja i opinia Top Hi-Fi

Bang & Olufsen Beoplay Portal PC, PS słuchawki gamingowe dla Playstation | Recenzja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: