Poprzedni
Następny

Najlepsze zestawy z Yamaha WXA-50 – Twoje małe, wielkie hi-fi

Yamaha MusicCast WXA-50 to wszechstronny wzmacniacz zintegrowany wyposażony w liczne funkcje sieciowe, do którego wystarczy podłączyć kolumny głośnikowe, aby otrzymać nowoczesny system audio. Na naszej stronie internetowej i w sieci salonów Top Hi-Fi & Video Design dostępne są różnorodne zestawy ze wzmacniaczem Yamaha WXA-50, które teraz można nabyć w atrakcyjnych cenach – propozycje przygotowane przez Ekspertów Dobrego Brzmienia zobaczysz TUTAJ.

Najlepsze zestawy z Yamaha WXA-50 – Twoje małe, wielkie hi-fi

WXA-50 obsługuje autorski system multiroom MusicCast i pozwala odtwarzać radio internetowe, serwisy streamingowe (m.in. Spotify, Tidal, Deezer) oraz pliki muzyczne zgromadzone na dysku NAS. Urządzenie współpracuje też z AirPlay oraz Bluetooth, dzięki czemu w łatwy sposób możesz przesyłać dźwięk bezprzewodowo z urządzenia mobilnego.

Wzmacniacz Yamahy pozytywnie zaskakuje wysoką mocą wyjściową, która wynosi 70W na kanał. Wyposażony jest w wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy ESS Sabre 9006AS, co pozwala dekodować pliki hi-res w rozdzielczości do 24-bit/192 kHz. Oferuje też szerokie możliwości podłączeniowe, co jest zasługą m.in. wejścia 2xRCA i wyjścia 2xRCA, pozwalając na podłączenie zewnętrznych odtwarzaczy lub odtwarzanie dźwięku z telewizora na głośnikach.

W efekcie można cieszyć się szczegółowym i nasyconym energia brzmieniem. WXA-50 to muzykalna konstrukcja niepomijająca muzycznych emocji w nagraniach. Lekko rozjaśniony charakter grania pozwala wydobyć z głośników to, co najlepsze. Model japońskiej firmy Yamaha świetnie sprawdzi się w parze z ciepło lub neutralnie brzmiącymi konstrukcjami – wszystkie zestawy z tym wszechstronnym modelem sprawdzisz TUTAJ.

Zestawy ze wzmacniaczem WXCA-50 możesz sprawdzić w praktyce, odwiedzając jeden z naszych salonów i przy okazji zasięgnąć porady specjalistów, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z oferowanym sprzętem.


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video DesignPoprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: