Poprzedni
Następny

[Wideo] Słuchawki Bowers & Wilkins Px8 – bezprzewodowe i bezkompromisowe | prezentacja Top Hi-Fi

High-endowa jakość dźwięku i łączność bezprzewodowa to te dwie rzeczy, które jeszcze do niedawna nie mogły występować obok siebie. Co jednak w sytuacji, gdy na rynku pojawiają się bezprzewodowe słuchawki, których producentem jest jeden z liderów high-endowego brzmienia? Bowers & Wilkins Px8 oferują wyjątkowo czyste brzmienie i udowadniają, że najwyższą jakość dźwięku można zabrać ze sobą na spacer czy w podróż. Więcej o tym, co oferują najnowsze bezprzewodowe słuchawki Bowers & Wilkins w kwestii samego brzmienia, komfortu użytkowania czy wykorzystanych materiałów – dowiecie się z dzisiejszego odcinka. Zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bowers & Wilkins Px7 S2 słuchawki bezprzewodowe z ANC - dane techniczne | Top Hi-Fi

Top Pojedynki: Bang & Olufsen BEOPLAY EX vs HX | Porównanie Top Hi-Fi

Słuchawki Audeze LCD-3, czyli nauszne widowisko | prezentacja Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design

Przeczytaj też nasze artykuły z obszaru muzyki:

Dowiedz się więcej o sprzęcie audio: 

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: