Poprzedni
Następny

[Wideo] Hegel H190 - 3 zestawy stereo z norweskim wzmacniaczem | propozycje Top Hi-Fi

Za wzmacniaczami Hegla głowy obraca każdy fan dobrego brzmienia. Powodów takiego stanu rzeczy jest sporo, ale na pewno warto wyróżnić tu prostą obsługę i trwałość tych urządzeń. Bohaterem dzisiejszego filmu jest wzmacniacz zintegrowany Hegel H190, do którego dobraliśmy trzy zestawy kolumn stereo. Jak zawsze postaraliśmy się o zróżnicowane charaktery brzmienia, dlatego każdy powinien zleźć coś dla siebie. Zapraszamy!

Jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design:

Bowers & Wilkins 702 S3 | Prezentacja Top Hi-Fi

Kolumny podłogowe | Top 5 2022 roku w Top Hi-Fi

Peachtree Audio nova300 vs Hegel H190 - porównanie | Top Pojedynki Top Hi-Fi
Jeżeli muzyka jest dla Państwa ważna i poszukują Państwo sprzętu audio do domu - prosimy o kontakt z najbliższym salonem Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Serdecznie zapraszamy!


Muzyka potrafi pisać najlepsze historie. Usłysz swoją, dzięki Top Hi-Fi & Video Design

Przeczytaj też nasze artykuły z obszaru muzyki:

Dowiedz się więcej o sprzęcie audio: 

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: