Poprzedni
Następny

Uchwyty do telewizora klasy premium - marka Vogel's [WIDEO]

Z każdym rokiem kupujemy coraz większe telewizory. Pamiętamy jeszcze czasy kiedy takim standardem była przekątna 32 cale, następnie 42, poprzez 55, a obecnie już powoli standardem zaczynają być telewizory o przekątnej 65 cali. Taki przyrost stawia jednak wymagania przed uchwytami ściennymi do telewizorów, które muszą sprostać ich wadze i zagwarantować ich bezproblemową obsługę. Tu z pomocą przychodzi holenderska marka Vogel's, która od wielu lat specjalizuje się w uchwytach premium do telewizorów. Vogel's stawia w pierwszej kolejności na bezpieczeństwo, a drugim równie istotnym punktem jest wygoda użytkowania. Uchwyt premium to nie tylko wysokiej klasy materiały użyte do produkcji. To również niezwykle płynne i wygodne regulowanie pozycją telewizora, dzięki czemu korzysta się z takich możliwości niezwykle chętnie. W dzisiejszym filmie chcemy pokazać ofertę i ideę jaka stoi za uchwytami Vogel'sa. To produkty, które naprawdę zasługują na uwagę klientów, którzy szukają nie tylko uchwytu dobrego, ale też uchwytu, który wyróżni się wygodą użytkowania.

Vogel's jest również pierwszą firmą, która stworzyła uchwyty dedykowane telewizorom z matrycami OLED.

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi poradnikami, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio dostosowanego do różnych potrzeb:

 

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: