Poprzedni
Następny

High-end za 444,44? Z Top Hi-Fi & Video Design to możliwe

50 rat 0%

Każdy meloman lubi pomarzyć o troszkę lepszych komponentach. Niekiedy takie plany o przejściu na wyższy poziom audiofilskiego wtajemniczenia ciągną się przez długi czas, ponieważ nie ma co ukrywać – lepsze komponenty więcej kosztują. Teraz biorąc udział w akcji 50 rat 0% można sięgnąć nieba melomana w wygodny i nieobciążający przesadnie miesięcznego budżetu sposób, zwłaszcza, że istnieje możliwość odroczenia spłaty pierwszej raty o trzy miesiące.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z akcji 50 rat 0%?

W świecie wyrafinowanych dźwięków chodzi o to, żeby nie być rozczarowanym, gdy pierwszy raz słucha się sprzętu we własnym salonie. Dlatego specjaliści z sieci Top Hi-Fi & Video Design radzą, aby przed zakupem odwiedzić jeden z 16 salonów zlokalizowanych na terenie całej Polski, posłuchać upatrzonego zestawu w jednej z sal odsłuchowych, porozmawiać z konsultantem, czy aby na pewno jest to dobry zestaw do naszego pomieszczenia, a następnie dopełnić formalności związanych z ratami. Pamiętajcie, że z akcji 50 rat 0% można skorzystać tylko w naszych salonach, zatem wybierzcie interesujący Was zestaw na naszej stronie internetowej, a następnie umówcie się na odsłuch w salonie, gdzie nasi konsultanci otoczą was opieką. Teraz możliwe jest również odroczenie spłaty pierwszej raty o trzy miesiące!

50 rat 0%

Co polecamy?

Poruszanie się w obfitej ofercie może być wyzwaniem dla przeciętnego słuchacza. Na szczęście w naszych salonach pracują ludzie, którzy profesjonalnie zajmują się słuchaniem muzyki na zastawach w przeróżnych konfiguracjach sprzętowych. Dzięki temu jesteśmy w stanie wybrać najbardziej optymalne połączenia, które zapewniają w swojej klasie cenowej najlepsze brzmienie i walory dźwiękowe.

Na początek proponujemy połączenie wzmacniacza zintegrowanego Hegel H190 z kolumnami głośnikowymi Bowers & Wilkins 703 S2. Katalogowa cena tych urządzeń to niemal 29 tysięcy złotych, co jest kwotą znaczącą. Natomiast w naszej akcji można wejść w posiadanie tego zestawu już za 444,44 złotych miesięcznie. Oba urządzenia zbierają znakomite recenzje wśród recenzentów, w kolumnach magazyn Audio docenił nieprzeciętnie dużą czystość i higienę przekazu oraz brak kompresji dynamicznej, a Hi-Fi Class o wzmacniaczu zintegrowanym Hegel napisało:  precyzja, idealny balans między wysokimi, średnimi i niskimi tonami. Wierność i neutralność na najwyższym poziomie w tym zakresie cenowym. Połączone siły angielskich kolumn i norweskiego wzmacniacza zaspokoją gusta wymagające melomanów.

Dla tych, którzy szukają czegoś więcej, którzy brzmieniowe niebo pragną oglądać z okien luksusowej rakiety mknącej w kosmos, którym marzą się międzygwiezdne podróże  i słuchanie dźwięków galaktycznych mgławic, mamy propozycję w postaci duetu Luxman L-505uXII i kolumn Bowers & Wilkins 702 S2. Katalogowa cena takiego zestawu to 36 897 złotych, w naszej promocji możliwe jest wejście w posiadanie za jedyne 28 999 złotych, a przy podjęciu miesięcznej płatności ratalnej za 579,98. W tej cenie otrzymujemy połączenie dwóch legend świata audio, a w rezultacie wybitne brzmienie. Luxman L-505uXII wykorzystuje szereg opatentowanych rozwiązań technicznych, takich jak m.in. autorski układ 4.0 ODNF (Only Distortion Negative Feedback) oraz LECUA (Luxman Electronically Controlled Ultimate Attenautor). Ten high-endowy model nie tylko stanowi kontynuację cenionej serii L-505, ale w jednej konstrukcji łączy liczne osiągnięcia Luxmana, wyrafinowaniem i oryginalnością znacznie wykraczając poza ramy typowego wzmacniacza.

Seria 700 S2 Bowers & Wilkins łączy w sobie zupełnie nowe technologie, oraz te, które wcześniej opracowano na potrzeby referencyjnej serii 800 Diamond. Flagowy model w nowej linii, 702 S2 kumuluje w sobie całe doświadczenie brytyjskiego producenta, wyznaczając nową jakość w swojej klasie brzmieniowej. Musicie sami przyznać, że jak na sprzęt tej klasy jest to wyjątkowo korzystna oferta. Żadna wcześniej przeczytana recenzja nie przygotowuje na to doświadczenie.

High-end za 444,44? Z Top Hi-Fi & Video Design to możliwe

Miłośnicy kina, zupełnie jak fani stereofonii, również poszukują dźwięku na miarę swoich oczekiwań. Amplituner NAD T758 V3i z zestawem głośników marki Bowers & Wilkins, w którego skład wchodzą: model 606 S2 Anniversary Edition jako głośniki przednie, HTM6 S2 Anniversary Edition jako głośnik przedni, dwa głośniki sufitowe CCM664 oraz subwoofer ASW610 zabiorą nawet najbardziej wymagającego kinomana do samego jądra  filmowych wydarzeń. Bezkompromisowe podejście do dźwięku projektantów NAD nie ogranicza się tylko do urządzeń stereofonicznych. Najwyższą jakość brzmienia wielokanałowego gwarantuje wielordzeniowy układ DSP najnowszej generacji. Na dźwięk przestrzenny można również przekonwertować nagrania stereo, co umożliwia unikatowy tryb EARS. Podłączenie do tego znakomitego amplitunera zespołów głośnikowych Bowers & Wilkins jest najlepszym, co może się przydarzyć świadomemu kinomanowi. Przeżywać dzieła filmowe za pomocą tego zestawu można już za 228,88 złotych miesięcznie, lub 14 444 złotych w przypadku jednorazowego opłacenia całej kwoty. 

Akcja audio na raty 50 rat 0% obejmuje zestawy i urządzenia znajdujące się pod tym linkiem. Zapraszamy do naszych salonów, gdzie spełnicie Państwo swoje marzenia o Hi-Fi Audio na raty.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: