Poprzedni
Następny

Telewizory z serii Loewe bild v już dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design

Telewizory Loewe z serii bild v wyróżniają się najnowocześniejszymi ekranami OLED, innowacyjnymi technologiami i zintegrowanym dyskiem twardym dr+. Teraz te eleganckie i imponujące wizualnie konstrukcje są już dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design.

Loewe bild v

Modele z najnowszej serii zostały wyposażone w wysokiej jakości wyświetlacze i są do nabycia z ekranami o przekątnej 65 oraz 55 cali. Nowe telewizory w pełni potwierdzają zasady „Made in Germany”, a każdy egzemplarz jest indywidualnie sprawdzany pod koniec produkcji i regulowany w celu zapewnienia najwyższego komfortu oglądania.


Najlepsze wrażenia filmowe zapewniają telewizory marki Loewe. Więcej na temat niemieckiego producenta można dowiedzieć się z naszej strefy marki:


Loewe bild v mogą pochwalić się wieloma unikatowymi funkcjami. Wykorzystanie nowego systemu operacyjnego Loewe os6.3 zapewnia znakomitą kompatybilność z aplikacjami, zaawansowane funkcje strumieniowania Loewe dr+ oraz niebywale wygodne funkcje programowania i nagrywania. Nawet konieczność wielogodzinnego nagrywania cyfrowego okazuje się czystą przyjemnością, co z kolei jest zasługą zintegrowanego dysku twardego. Z dyskiem o pojemności 1 TB, Loewe bild v przygotowany jest na to, aby dostosować się do osobistego harmonogramu użytkownika. Użytkownik może równocześnie nagrywać dwa programy, co jeszcze bardziej ułatwia obsługę programów telewizyjnych z indywidualnymi preferencjami. Komfort użytkowania jeszcze bardziej rozszerza funcja Loewe Follow-Me.

Bezkompromisowa jakość obrau w Loewe

Telewizory bild v.65 i bild v.55 obok funkcji ułatwiających użytkowanie oferują także fantastyczną jakość obrazu. Najnowsze chassis SL5, czterordzeniowy procesor SX8 oraz wysokiej jakości panel OLED najnowszej generacji przełożyły się na obraz o najwyższej wierności i detaliczności. Wysoce responsywny wyświetlacz obsługuje rozdzielczość 4K (3840 x 2160 pikseli), dzięki czemu użytkownik może liczyć na doskonałą kinową rozrywkę w domowym zaciszu. Całości dopełnia HDR10, HLG i Dolby Vision, które przekładają się na maksymalny kontrast i jaskrawość kolorów.


Więcej o zagadnieniach związanych z nowoczesnymi telewizorami dowiesz się z naszych poradników:


Stylistyka obudowy jest sposobem Loewe na połączenie pierwszorzędnego wzornictwa i zaawansowanych technologii. Oba modele telewizorów Loewe przykuwają wzrok eleganckim wykończeniem, urzeczywistniając dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Ekstremalnie cienki wyświetlacz znakomicie współgra z wyrafinowaną strukturą powierzchni głośnika. Nowa podstawa na blat w systemowym kolorze bazaltowej szarości świetnie uzupełnia wyróżniającą się stylistykę nowego telewizora.

Telewizory Loewe bild v.65 i bild v.55 można zakupić również w zestawie z systemem stereo lub kina domowego. Nasze propozycje takich zestawów można zobaczyć TUTAJ.Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: