Poprzedni
Następny

Przegląd gramofonów marki Thorens [WIDEO]

Gramofony to niezwykłe urządzenia. Kiedy wydawało się, że raczej będziemy je oglądać już tylko w muzeach, ewentualnie u naszych znajomych, u których pojedyńcze sztuki miały szczęście przetrwać, okazało się, że nagle płyta winylowa wraz z odtwarzającym ją gramofonem przeżywa renesans. Rok rocznie obserwujemy kolejne wzrosty sprzedaży czarnej płyty zarówno na świecei jak i u nas w kraju. Ta popularność znajduje odzwierciedlenie w szerokiej ofercie gramofonów jaką mogą Państwo znaleźć w naszej ofercie.

Dziś skupiliśmy się na portoflio marki Thorens. To jest bardzo szerokie i każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zaczynając od prostych gramofonów manualnych, idąc przez pół-automatyczne, a na automatach kończąc. W tym filmie rzuciliśmy okiem na przedstawicieli każdej z tych grup, czyli najpopularniejsze modele Thorens TD201, TD202, TD402DD oraz TD148a. Zachęcamy do obejrzenia tego filmu. 

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: