Sprawdź dlaczego warto przyjść do naszych salonów

Thorens TD 402 DD

Thorens TD 402 DD to gramofon z napędem bezpośrednim, stylistycznie nawiązującym do oferowanej w przeszłości serii TD. Konstrukcja została wyposażona w bardzo cichy silnik oraz w funkcję automatycznego wyłączania. Model uzupełnia opcjonalna funkcja automatycznego startu, dzięki której talerz zaczyna obracać się po przesunięciu ramienia w stronę płyty.

Do uzyskania najwyższej jakości dźwięku zastosowano nowe ramię TP 72 z karbonową rurką i wymienną główkę, a także wytłumiony talerz. TD 402 DD dostarczany jest z najnowszą wkładką Audio-Technica z serii VM95 – AT-V95E – pozwalającą na sukcesywne udoskonalanie toru sygnałowego poprzez łatwą wymianę igły, aż do igły ze szlifem Shibata włącznie.

Thorens TD 402 DD

TD 402 DD wyróżnia się łatwością w obsłudze i natychmiastową gotowością do użytkowania – po wyjęciu z opakowania wystarczy umieścić talerz na osi. Gramofon udostępniany jest ze wstępnie zbalansowanym ramieniem, jak również ustawioną siłą śledzenia oraz anty-skatingiem. Podczas odtwarzania, urządzenie bezbłędnie wykrywa koniec płyty i zatrzymuje jej odtwarzanie.

Model TD 402 DD zawiera pokrywę przeciwpyłową i dostarczany jest z masywną plintą z MDF-u wykończoną czarnym lakierem fortepianowym lub fornirem z drewna orzechowego lakierowanym na wysoki połysk. Gramofon opiera się na gumowych nóżkach ze srebrnymi pierścieniami, co w połączeniu z górną płytą ze szczotkowanego aluminium podkreśla eleganckie wzornictwo tej konstrukcji.

Typ ramieniaKlasyczne
Typ wkładkiMM
Prędkość obrotowa33, 45
Przeniesienie napęduBezpośrednie
Wyjście USBNie
Wbudowany przedwzmacniaczTak
Pokrywa w komplecieTak

Marka: Thorens

TD 402 DD piano walnut

3 699 zł
/ sztuka
  • Typ ramienia: Klasyczne
  • Typ wkładki: MM
  • Prędkość obrotowa: 33, 45
  • Przeniesienie napędu: Bezpośrednie

Wysyłka: w ciągu 24h

Sprawdź szczegóły

Odbiór w salonie: już za godzinę

Sprawdź dostępność w salonie

Darmowa dostawa

Dowiedz się więcej

Rata 20 x 0% tylko 185 zł

Sprawdź szczegóły

Thorens TD 402 DD

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: