Poprzedni
Następny

Okiem Naczelnego Audio - wideotest NAD C368 [WIDEO]

Zapraszamy na kolejny film, w którym swoim okiem na hybrydowy wzmacniacz cyfrowy NAD C368 spojrzał redaktor naczelny magazynu Audio, Pan Andrzej Kisiel - audiofil, pasjonat rynku audio, człowiek który na sprzęt audio potrafi spojrzeć nie tylko pod kątem emocji jakie on wzbudza, ale również okiem technicznym.

Firma NAD jakiś czas temu gruntownie odświeżyła ofertę swoich modeli wzmacniaczy stereofonicznych, które są kierowane do szerszego grona odbiorców. Modele takie jak C328, C338, recenzowany C368 oraz najmocniejszy C388, tworzą portfolio urządzeń "na każdą kieszeń" i przy tym łączy je jedna istotna cecha - w swoich przedziałach cenowych oferują bardzo konkurencyjne i wciągające brzmienie. Tymi modelami również, Nad wkracza w pełni do świata wzmacniaczy nastawionych na konsumowanie treści cyfrowych, oferując już od modelu podstawowego 2 wejścia optyczne.

Wracając jednak do modelu C368. To wzmacniacz niezwykle wszechstronny i taki, który będzie rozwijał się razem z jego użytkownikiem. Możliwość rozbudowy funkcjonalności poprzez dodanie modułów MDC, pozwala na rozszerzenie jego możliwości o funkcje sieciowe w ramach niezwykle cenionego przez użytkowników systemu BluOS. Moduły obejmują również wersję posiadającą wejścia HDMI, oczywiście obsługujące rozdzielczość 4K. To naprawdę fascynujące i zarazem proste w formie urządzenie, które pozwala wejść stosunkowo niewielkim kosztem, do świata prawdziwego Hi-Fi. Zapraszamy do testu tego urządzenia. 

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi filmami w formie recenzji i poradników, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio jak również przybliżają wybrane produkty z oferty sieci Top Hi-Fi & Video Design

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: