Poprzedni
Następny

Audeze Mobius - recenzja najlepszych słuchawek gamingowych 2020 roku [WIDEO]

Określane jako "najbardziej wszechstronne słuchawki planarne na świecie". W dzisiejszym odcinku pochylamy się nad słuchawkami Audeze Mobius. Te są dedykowane graczom, ale nie tylko. Wchodzimy w niezwykle gorący czas dla wszystkich fanów gier - za nieco ponad miesiąc do pierwszych użytkowników trafią konsole Xbox Series X oraz PlayStation 5. Konsole nowej generacji to nie tylko świetne możliwości graficzne, ale również nowe możliwości dźwiękowe, dzięki zaawansowanym systemom dźwięku przestrzennego które obsługują. Warto je wykorzystać i mieć prawdziwą frajdę z grania, dzięki słuchawkom, które robią prawdziwe "czary" w kwestii wirtualizacji. 

Mobiusy udowodniły już, że są niezwykle mocną pozycją wśród słuchawek gamingowych. Ten model to laureat nagrody dla najlepszych słuchawek dla graczy w 2020 roku według magazynu Digitaltrends. Wspomnieliśmy jednak, że ten model to nie tylko świetna propozycja dla graczy, ale również dla osób które chcą wykorzystać ich możliwości przy oglądaniu filmów. Dzięki zaawansowanym funkcjom wirtualizacji dźwięku, te słuchawki potrafią wytworzyć dyskretne (bo niesłyszalne dla innych) kino domowe. Ponadto jak zawsze w kontekście produktów Audeze, to też absolutnie świetny model do słuchania muzyki - jakość we wszystkich formach wykorzystywania tych słuchawek gwarantuje technologia planarna.

Ponadto jak zwykle, po obejrzeniu materiału zapraszamy na stronę naszego kanału na YouTube. Znajdziecie tam więcej tego typu filmów z mnóstwem praktycznych informacji i nowości dotyczących świata audio-wideo.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi poradnikami, które w przejrzysty i prosty sposób tłumaczą zagadnienia związane z wyborem sprzętu audio dostosowanego do różnych potrzeb:

Poprzedni
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: