Poprzedni
Następny

Kolumny głośnikowe KEF z serii Q i R już dostępne w salonach Top Hi-Fi & Video Design

W naszej ofercie produktowej od jakiegoś czasu można było nabyć głośniki aktywne marki KEF. Teraz miło nam poinformować, że dołączyły do nich także kolumny pasywne – dwa modele podstawkowe i aż cztery podłogowe, które są już dostępne w wybranych salonach Top Hi-Fi & Video Design.


Nowe głośniki KEF, które można nabyć w naszych salonach to:

Wszystkie modele marki KEF w naszej ofercie produktowej można zobaczyć TUTAJ.


Wystarczy wybrać interesujący Cię produkt i sprawdzić jego dostępność poprzez kliknięcie opcji „sprawdź dostępność produktu w salonie”. Gdyby zdarzyło się tak, że wybranych kolumn nie ma w salonie Top Hi-Fi & Video Design z Twojego miasta, prosimy o kontakt z salonem – wtedy sprowadzimy je do odsłuchu.  

Ze swojej strony szczególnie polecamy podłogową kolumnę głośnikową R11 – największy model z nowej serii R. Ta flagowa konstrukcja jest w stanie zapewnić potężny i wyrafinowany dźwięk, co jest zasługą czterech hybrydowych aluminiowych jednostek niskotonowych oraz najnowszej, już 12., generacji zespołu głośnikowego Uni-Q obsługującego średnie i wysokie tony.

Zespół głośnikowy Uni-Q wyróżnia się tym, że jednostka wysokotonowa została umieszczona w akustycznym centrum przetwornika średniotonowego, zbliżając się do akustycznego ideału, jakim jest pojedyncze punktowe źródło dźwięku. Tym samym Uni-Q pozwala uzyskać bardziej szczegółowy, precyzyjniejszy i pięknie zintegrowany trójwymiarowy obraz dźwiękowy, który rozchodzi się po całej przestrzeni pokoju odsłuchowego bardziej równomiernie niż w przypadku tradycyjnych konstrukcji.

W 12. generacji Uni-Q kompletnie przeprojektowany został m.in. układ napędowy głośnika średniotonowego, odpowiedzialny za konwersję sygnału audio z napięcia elektrycznego na siłę mechaniczną. Obecnie napęd ma uformowany i podcięty biegun oraz symetryczne aluminiowe pierścienie demodulacyjne, które łączą się i m.in. ograniczają zmiany podczas ruchu cewki.

Użytkownik z KEF R11 może więc liczyć na konstrukcję, która nie tylko zapewni kompletne wrażenia dźwiękowe, ale także z łatwością poradzi sobie w dużej wielkości salonie.

Z kolei w średnich pomieszczeniach świetnie sprawdzi się wolnostojąca kolumna głośnikowa KEF Q-750. Model ten dzięki przetwornikowi niskotonowemu wspieranemu przez dwie bierne membrany oraz modułowi Uni-Q zapewnia ogromną radość ze słuchania muzyki, ożywiając muzykę i filmy.

Ta wolnostojąca kolumna głośnikowa Q750 może pochwalić się szeroką gamą akustycznych udoskonaleń dopełniających rozmiar i kształt obudowy. Jednostki niskotonowe mają teraz większy resor i nowe zawieszenie z tyłu, dzięki czemu gwarantują czystszy bas przy wysokim poziomie głośności. Nowa struktura membrany udoskonala czystość średnich tonów, podczas gdy bierne membrany z nowym resorem i zawieszeniem z tyłu zapewniają lepiej kontrolowany i bardziej imponujący bas.  

Inną propozycją może być już podstawkowa konstrukcja – 3-drożny model KEF R3. Projektanci wyposażyli tę kolumnę w te same przetworniki, które znajdziemy w topowym modelu R11, czyli imponujący 165-milimetrowy głośnik niskotonowy, 125-milimetrowy średniotonowy i 25-milimetrowy wysokotonowy z aluminiową kopułką w układzie Uni-Q. Zastosowane rozwiązania wynoszą możliwości dźwiękowe na całkowicie nowy poziom, spełniając oczekiwania nawet bardzo wymagających użytkowników. Ta kompaktowa konstrukcja zachwyca również czystym, pięknym i ponadczasowym wzornictwem, płynnie wtapiając się w wystrój domowego wnętrza.

Jeżeli wahasz się, na który model się zdecydować, odwiedź jeden z salonów Top Hi-Fi & Video Design. Nasi specjaliści chętnie doradzą, odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą wybrać najlepszy sprzęt, zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: