Poprzedni
Następny

Luksusowa wersja głośników B&W serii 800

Dwa modele wolnostojących kolumn Bowers & Wilkins z serii 800 D3 mogą pochwalić się ekskluzywnym wykończeniem z różanego drzewa Santos, przemieniając kolumny podłogowe 802 D3 i podstawkowe 805 D3 w prawdziwe perełki.

Bowers & Wilkins 802 Prestige Edition

Luksusowe wykończenie

Seria Bowers & Wilkins 800 Prestige Edition jest przeznaczona dla koneserów wysokiej jakości dźwięku oraz mistrzowskiego rękodzieła. Kolumny Prestige Edition są wykończone luksusowym fornirem ze słynącego z piękna drzewa różanego Santos. Angielski producent traktuje to charakterystyczne drewno z szacunkiem, stosując trzynaście warstw lakieru – znacznie więcej niż przy tradycyjnych metodach wykończeniowych – aby uzyskać błyszczące wykończenie. Bogaty kolor i charakterystyczny wzór sprawiają, że każdy głośnik jest unikatowym dziełem sztuki. Zbudowane w Wielkiej Brytanii zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami, modele Prestige Edition posiadają numerowaną tabliczkę znamionową, która poświadcza ich wyjątkowość.

Bowers & Wilkins 802 Prestige Edition

Zaawansowana technologia

Konstrukcyjnie i technologicznie kolumny głośnikowe Bowers & Wilkins 805 Prestige Edition i 802 Prestige Edition są identyczne jak 805 D3 i 802 D3. Pierwsza jest najmniejszym modelem z serii 800 Diamond, ale jednocześnie jednym z najbardziej wyrafinowanych. Ta podstawkowa kolumna cechuje się przełomowymi rozwiązaniami, m.in. diamentową kopułką wysokotonową, którą można znaleźć jedynie w konstrukcjach 800 Diamond. Efektem jest niesamowity realizm, przestrzenność i detaliczność brzmienia, dzięki czemu jedynym głośnikiem podstawkowym, który może się równać z 805 D3 to… jego następca – model 805 D4.

Bowers & Wilkins 805 Prestige Edition

Model 802 D3 Prestige Edition jest z kolei pokaźnych rozmiarów podłogową kolumną głośnikową. Ze względu na swoje optymalnie dobrane rozmiary konstrukcja ta z łatwością wpasuje się zarówno w domową przestrzeń, jak i do studia nagraniowego. Dzięki temu z łatwością będziesz mógł odkryć głębię i detaliczność muzyki, która dotychczas pozostała w ukryciu.

O serii 800 Diamond

Seria 800 Diamond to flagowa linia kolumn głośnikowych Bowers & Wilkins, skierowana do najbardziej wymagających audiofilów. Najnowszą generacją są konstrukcje z serii 800 Diamond D4, a w jej skład wchodzi aż siedem zaawansowanych kolumn – cztery wolnostojące, jedna podstawkowa i dwa głośniki centralne.

W kolumnach z tej serii wykorzystywane są najdoskonalsze rozwiązania technologiczne, takie jak m.in. Solid Body Tweeter, Turbine Head, membrana Continuum czy membrany niskotonowe Aerofoil. Więcej na temat poszczególnych technologii dowiesz się TUTAJ.

Poprzedni
Powrót do aktualności
Następny

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: