Audio-Technica ATH-G1WL słuchawki z mikrofonem

Audio-Technica ATH-G1WL to najnowszy zestaw słuchawkowy dla graczy, którzy poszukują idealnego oddania wrażeń dźwiękowych podczas rozgrywek komputerowych – bezprzewodowo. Jest to zasługa specjalnie dostrojonych 45-milimetrowych przetworników, które oferują przekonujące odtwarzanie muzyki i efektów specjalnych w grach, choć nie tylko.

Audio-Technica ATH-G1WL

Wraz ze słuchawkami ATH-G1WL gracz otrzymuje specjalny moduł podłączany do portu USB w komputerze – wszystko dlatego, że projektanci zamiast powszechnie stosowanej łączności Bluetooth postawili na łączność Wi-Fi pracującą w paśmie 2,4 GHz. W ten sposób udało się uzyskać lepszą jakość bezprzewodowego dźwięku, ograniczyć jego opóźnienia i bezproblemowo dopasować transmisję audio do obrazu wyświetlanego w danym momencie na ekranie monitora.

Audio-Technica ATH-G1WL

Wiąże się to z tym, że słuchawki ATH-G1WL przeznaczone są do pracy z komputerami PC i laptopami. Z kolei model przewodowy ATH-G1 można dodatkowo podłączyć do konsol PlayStation 4, Xbox One czy smartfonów.

ATH-G1WL wyróżniają się najnowocześniejszym, elastycznym (i odłączanym) mikrofonem pojemnościowym na pałąku, umożliwiającym krystalicznie czystą komunikację głosową z innymi graczami. Wysokokierunkowa charakterystyka mikrofonu sprawia, że głos ludzki słyszany jest głośno i wyraźnie – a każdy kto gra w gry online wie, jak ważna może okazać się niezawodna komunikacja między graczami.

Audio-Technica ATH-G1WL

Ponadto bezprzewodowe słuchawki dla graczy ATH-G1WL mogą pochwalić się trybem wirtualnego dźwięku przestrzennego, w którym specjalny algorytm pozwala cieszyć się niezwykle wciągającym dźwiękiem 3D. Włączenie tego trybu poprzez sterownik na lewej muszli słuchawek spowoduje, że muzyka w grach i poszczególne efekty dźwiękowe staną się bardziej emocjonujące.

Audio-Technica ATH-G1WL

Konstruktorzy zadbali również o niesamowitą wygodę użytkowania najnowszych słuchawek. Odpowiadają za to m.in. lekka konstrukcja – słuchawki ważą jedynie 297 g – i oddychające poduszki przy muszlach wokółusznych oraz na pałąku nagłownym. Dzięki temu gracz może liczyć na niebywały komfort nawet podczas długich sesji gamingowych, a w razie potrzeby poduszki można zdjąć i z łatwością je wymienić.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat zalet profesjonalnych słuchawek gamingowych, zajrzyj do naszego poradnika:

 

 

 

Specyfikacja Audio-Technica ATH-G1WL

Impedancja (Ω)39
Pasmo przenoszenia (Hz)20 - 20,000 Hz
Czułość (dB/V)101 dB/mW
KonstrukcjaZamknięta
Odłączany przewódNie
SkładaneTak
Aktywna redukcja szumówNie
Sterowanie + mikrofonTak
FuterałNie
Waga kg0,290
Materiał wykończeniaMateriał
InnePasmo przenoszenia mikrofonu: 30 – 20,000Hz; czułość mikrofonu: -43dB (1V/Pa, at 1kHz); Przetworniki 45mm

Opinie o Audio-Technica ATH-G1WL

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: