Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

 

Telewizor Philips 65PUS8102 LED 4K UHD z systemem Android i 3-stronnym systemem Ambilight

Najważniejsze cechy:

  • Ekran o przekątnej 164 cm (65")
  • Telewizor LED 4K Ultra HD
  • 4-rdzeniowy, 16 GB z opcją rozszerzenia

Philips 65PUS8102

Ambilight  łamie granicę między tym co w telewizorze, a tym co w salonie

Unikalna technologię Ambilight potrafi optycznie poszerzyć ekran i pozwala przenieść się w głąb akcji, jednocześnie kreując pomieszczeniu ciepły i miły nastrój. Efekt osiągnięto dzięki emitowaniu ścianę poświatęyz trzech stron ekranu. Kolory, dynamika i emocje przenoszą się poza ekran — do Twojego pokoju — i sprawiają, że oglądanie telewizji staje się niesamowitym przeżyciem.

Doskonały obraz dzięki technologii Philips P5 Perfect Picture Engine

Model 65PUS8102 został wyposażony w opatentowany przez firmę Philips procesor obrazu P5. Jego zadaniem jest optymalizacja wszystkich wyświetlanych treści za pomocą specjalnie w tym celu opracowanego algorytmu. Zwiększona moc obliczeniowa procesora pozwala na uzyskanie poprawy jakości obrazu na poziomie 50%. Dzięki temu można cieszyć się głęboką czernią, żywymi kolorami oraz naturalnym odcieniem skóry. Ten model oferuje nasz najbardziej płynny i niezwykle ostry obraz o niesamowitej głębi w przypadku wydarzeń sportowych, filmów i innych programów — zawsze i niezależnie od źródła.

Philips 65PUS8102


HDR Perfect  - znakomite parametry obrazu

Dzięki technologii HDR Perfect żaden szczegół wyświetlanego na ekranie obrazu nie umknie twojej uwadze. Specjalny układ poprawia jakość obrazu, zwiększając  szczegółowości w ciemnych i jasnych fragmentach obrazu. Telewizory wyposażone w ten układ to doskonały wybór dla osób pragnących na nowo zdefiniować domową rozrywkę, idealnie odtwarzają oryginalna głębię i naturalność kolorów.

Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips — wyjdź poza zwykłą telewizję

Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips to sposób na wyjście poza tradycyjne programowanie telewizji — teraz czeka na Ciebie duży pakiet filmów, programów telewizyjnych, materiałów muzycznych, aplikacji i gier dostępnych przez Internet. 16 GB pamięci z możliwością rozszerzenia oznacza dużą ilość miejsca do zapisywania ulubionych treści i instalowania większej liczby aplikacji.

Doskonałe wykończenie: telewizor, który wygląda tak dobrze, jak funkcjonuje

Dom odzwierciedla styl właściciela. Nasi projektanci wybrali subtelne, wyrafinowane kolory i wysokiej jakości wykończenie ze szczotkowanego chromu, aby stylistyka telewizora idealnie komponowała się z wystrojem wnętrza.


Philips 65PUS8102


Ultra rozrywka w Ultra HD

Technologia Ultra HD zapewnia rozdzielczość cztery razy większą niż telewizory wyposażone w Full HD. Osiem milionów pikseli na ekranie oraz unikatowa technologia zwiększania rozdzielczości Ultra Resolution pozwalają uzyskać lepszy obraz w każdej sytuacji. Postaw na większą ostrość, lepszą głębię, doskonały kontrast, naturalny ruch oraz znakomite odwzorowanie szczegółów.

Odsłaniamy pełne spektrum kolorów przekraczające Twoją wyobraźnię

Technologia Premium Color firmy Philips stanowi połączenie ulepszonej o 85% szerokiej gamy kolorów i przetwarzania 4 bilionów kolorów. Dzięki znacznie większej rozdzielczości kolorów i olśniewającemu nasyceniu zapomnisz, że w ogóle patrzysz na ekran.

Przetwarzanie dźwięku pozwala uzyskać niezrównaną wyrazistość

Podmuch wiatru, spadający na ziemię liść, dźwięk opon sunących po drodze. To właśnie drobne detale ożywiają obraz. Technologia przetwarzania dźwięku firmy Philips łączy te detale niezrównaną wyrazistością dźwięku. Usłyszysz wszystko tak, jak zaplanował reżyser, dzięki procesowi miksowania dźwięku na poziomie studyjnym. Obsługuje on oryginalne materiały audio i poprawia dźwięk wtedy, kiedy jest to konieczne. Głębokie basy, wyraźne dialogi i zachwycająca dokładność to dopiero początek.

Z dźwiękiem DTS HD Premium usłyszysz każdy szczegół

Wspaniałe głośniki telewizora potrzebują wydajnego systemu przetwarzania, który zachowa czystość oryginalnych materiałów audio. Technologia DTS HD Premium Sound została opracowana, aby zapewnić użytkownikom jakość, jakiej można oczekiwać od sprzętu wysokiej klasy: otaczający dźwięk przestrzenny, głębokie i bogate brzmienie basów oraz niezwykle wyraźne dialogi przy wysokich poziomach głośności — bez zniekształceń, wahań i ścinania pasma.

Stworzony z myślą o lepszym odbiorze platformy Netflix

Netflix zmienia rozrywkę na wiele sposobów, w tym wspierając tworzenie innowacji w urządzeniach używanych do oglądania programów telewizyjnych i filmów. Widząc na telewizorze Smart TV logo Netflix Recommended TV (Telewizor polecany przez Netflix), będziesz wiedzieć, że przeszedł on rygorystyczny proces oceny opracowany pod kątem aspektów najbardziej cenionych przez użytkowników.


 

Niezwykle smukły telewizor LED 4K z systemem Android TV

z 3-stronnym systemem Ambilight

Telewizor Philips 8102 łączy w sobie piękno i formę, a jego wygląd, stworzony w oparciu o najnowsze trendy europejskiego designu wieńczy nasz najlepszy, jak do tej pory, ekran LED. Poznaj doskonały realizm obrazu w jakości 4K Ultra HD i ciesz się perfekcyjnie dobranym oświetleniem dzięki inteligentnej technologii Ambilight.

3-stronny system Ambilight

W Twoim domu panuje przytulna atmosfera, zatem wybierz telewizor, który także tworzy ciepły i miły nastrój. Unikalna technologia Ambilight firmy Philips optycznie znacznie poszerza ekran i pozwala przenieść się w głąb akcji. Telewizor emituje na ścianę bardzo szeroką poświatę z dwóch stron ekranu. Kolory, dynamika i emocje przenoszą się poza ekran — do Twojego pokoju — i sprawiają, że oglądanie telewizji staje się niesamowitym przeżyciem.

Efektowne wykończenie

Pokaż mi swój dom, a powiem Ci kim jesteś. Nasi projektanci dobrali subtelne, wyrafinowane kolory i wysokiej jakości elementy wykończenia z polerowanego chromu, dzięki czemu telewizor idealnie komponuje się z wystrojem najbardziej wysublimowanego wnętrza.

Technologia P5 Perfect Picture Engine

Nowy, opatentowany przez firmę Philips procesor obrazu P5 cyfrowo optymalizuje wszystkie wyświetlane treści za pomocą supernowoczesnego algorytmu. Dzięki radykalnie zwiększonej mocy przetwarzania procesora P5 uzyskano łączną poprawę jakości obrazu na poziomie 50%. Teraz możesz zachwycić się najgłębszą czernią i najjaśniejszą bielą oraz wspaniałymi, żywymi kolorami i naturalnymi odcieniami skóry. To nasz najbardziej płynny i niezwykle ostry obraz o niesamowitej głębi w przypadku wydarzeńsportowych, filmów i innych programów — zawsze i niezależnie od źródła.

Wysoka rozdzielczość Ultra HD

Dzięki naszemu w pełni certyfikowanemu telewizorowi Philips Ultra HD Premium możesz teraz oglądać najnowsze treści w jakości HDR. Możesz też podziwiać wyostrzającą każdy szczegół rozdzielczość i obrazy o głębokim kontraście. Wszystko to wraz z oszałamiającym zakresem oświetlenia i niesamowitym kalejdoskopem kolorów Cię zachwyci bez reszty.

High Dynamic Range Perfect

High Dynamic Range Perfect to doskonały wybór pozwalający na nowo zdefiniować pojęcie domowej rozrywki dzięki nowatorskim rozwiązaniom w zakresie kontrastu i koloru. Ciesz się zmysłowym przeżyciem, w pełni uchwycającym oryginalne bogactwo i naturalność, w doskonałej zgodności z zamierzaniem reżysera. Rezultat? Teraz możesz cieszyć się obrazem o jaśniejszym rozświetleniu oraz wysokim poziomie kontrastu i kolorów. Wraz z niezrównanym poziomem szczegółowości, technologia HDR Perfect zapewnia unikatowe przeżycia, jakich jeszcze nie doświadczyłeś.

Premium color

Technologia Premium Color firmy Philips stanowi połączenie ulepszonej o 85% szerokiej gamy kolorów i przetwarzania 4 bilionów kolorów. Dzięki tak dużej rozdzielczości kolorów i niesamowitemu nasyceniu zapomnisz, że w ogóle patrzysz na ekran.

Znacznie więcej niż telewizor

Sklep Google Play i galeria aplikacji Philips to najlepszy sposób na wyjście poza tradycyjne programy w telewizji. Czeka na Ciebie bogata kolekcja filmów, programów telewizyjnych, muzyki, aplikacji i gier dostępnych przez Internet. 16 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia oznacza dużą ilość miejsca do zapisywania ulubionych treści i instalowania większej liczby aplikacji.

Technologia DTS HD Premium Sound

Wspaniałe głośniki telewizora wymagają mocnego systemu przetwarzania, który zachowa czystość oryginalnych materiałów audio. Technologia DTS HD Premium Sound została opracowana, aby zapewnić użytkownikom jakość, jakiej oczekują od sprzętu wysokiej klasy: otaczający dźwięk przestrzenny, głębokie i bogate brzmienie basów oraz krystalicznie czyste dialogi przy wysokich poziomach głośności — bez zniekształceń, wahań i zakłóceń.

Przetwarzanie dźwięku

Podmuch wiatru, spadający na ziemię liść, dźwięk opon sunących po krętych drogach. To właśnie drobne detale sprawiają, że obraz ożywa. Technologia przetwarzania dźwięku firmy Philips łączy te detale niezrównaną wyrazistością dźwięku. Usłyszysz wszystko dokładnie tak, jak chciał tego reżyser, dzięki procesowi miksowania dźwięku na poziomie studyjnym. Obsługuje on oryginalne materiały audio i poprawia dźwięk wtedy, kiedy jest to konieczne. Głębokie basy, wyraźne dialogi i zachwycająca dokładność to dopiero początek.

Obraz
Przekątna ekranu 65"
Wyświetlacz LED 4K Ultra HD
Rozdzielczość ekranu 3840 x 2160 pikseli
Proporcje obrazu 16:9
Ambilight 3-stronny
HDR Brak
Funkcje poprawy obrazu 3200 PPI, Micro Dimming Pro, Perfect Natural Motion, Ultra Resolution
Technologia przetwarzania pikseli P5 Perfect Picture Engine
Dźwięk
Moc wyjściowa RMS 30 W
Funkcje poprawy dźwięku Dźwięk DTS-HD Premium, Smart Sound, Wyraźne brzmienie
Parametry dźwięku Technologia Double Ring
Multimedia
Odtwarzane formaty wideo AVI, H264/MPEG-4 AVC, HEVC (H.265), MKV, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, VP9, WMV9/VC1
Odtwarzane formaty muzyki AAC, MP3, WAV, WMA, WMA-PRO (wersja 9 i 10)
Odtwarzane formaty napisów SMI, SRT, SUB, TXT
Odtwarzane formaty obrazów JPEG
Dane techniczne
Waga kg 26.3000
Wymiary (S x W x G) mm 1449 x 835 x 67
Pobór mocy w trybie gotowości < 0.3 W
Standard VESA 400 x 400 mm
Klasa energetyczna B
Etykieta energetyczna UE 180 W
Roczne zużycie energii 263 kWh
Zawartość opakowania Pilot zdalnego sterowania, 2 baterie AA, Przewód zasilający, Przewód minijack > L/R, Przewód minijack > YPbPr, Skrócona instrukcja obsługi, Broszura dot. kwestii prawnych i bezpieczeństwa, Podstawa na biurko.
Łączność
WiFi Wbudowane
Liczba złączy HDMI 4
Liczba złączy USB 2
System
System operacyjny Android™ 6.0 (Marshmallow)
Dostępna pamięć 16 GB, opcja powiększenia poprzez podłączenie USB
Pilot z klawiaturą
Product card
Karta produktu Philips 65PUS8102/12 - Philips 8100 series 4K Ultra Slim TV powered by Android TV with Ambilight 3-sided and P5 Perfect Picture Engine 164 cm (65") 4K Ultra HD LED TV Quad Core, 16GB & expandable EXT [4.00K]
Katalog
Philips TV - broszura - Philips TV. Looks better. Doświadczanie perfekcyjnego obrazu zaczyna się wraz z telewizorem Philips. PDF [8.58M]
  • Telewizory Philips w ofercie Top Hi-Fi & Video Design

    Top Hi-Fi &Video Design staranie wyselekcjonowało 11 modeli z szerokiej gamy holenderskiego producenta, kierując się kryteriami zdefiniowanymi przez potrzeby klientów polskiej sieci, czyli najwyższej jakości dźwięku i obrazu.
  • Nowa wersja aplikacji Philips Hue już dostępna

    Na tegorocznych targach CES firma Philips zapowiedziała aktualizację aplikacji Hue i właśnie nadszedł dzień , w którym obietnica ta została spełniona. Wersja 3.0 jest już dostępna w Sklepie Play.

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Kategorie produktów


Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław