Wzmacniacz zintegrowany Hegel H190

Hegel przedstawia model H190, wzmacniacz z funkcjami strumieniowania DLNA, pozwalającymi odtwarzać muzykę z dowolnej platformy strumieniowej, w tym AirPlay. Dzięki konfigurowalnym wejściom, przetwornikowi c/a klasy high-end i umieszczonemu na przedniej ściance wyjściu słuchawkowemu można cieszyć się łatwością użytkowania i najwyższą jakością dźwięku. Czarne anodyzowane aluminium i wyświetlacz OLED nadają H190 piękny wygląd, dzięki czemu model ten w naturalny sposób staje się centralnym elementem każdego systemu. Ponadto urządzenie jest wystarczająco mocne, aby napędzić dowolne kolumny głośnikowe dostępne w sprzedaży.

Hegel H190

Dowiedz się więcej o HEGEL H190

KEF R11

KEF R11

KEF R11 jest największą kolumną głośnikową z nowej serii R. Ta flagowa, 3-drożna konstrukcja łączy cztery przetworniki niskotonowe i najnowszej generacji zespół głośnikowy Uni-Q, dostarczając potężny i wyrafinowany dźwięk. Dzięki hybrydowym aluminiowym przetwornikom niskotonowym oraz modułowi Uni-Q 12. generacji, obsługującemu średnie i wysokie tony, potężna R11 jest niesamowicie utalentowaną konstrukcją. Wykorzystując rozwiązania z serii KEF Reference model ten zapewnia również czystość, finezję i potęgę niskich częstotliwości.

  • Współosiowy zespół głośnikowy Uni-Q
  • 3-drożna konstrukcja bas-refleks z czterema głośnikami
  • Układ wzmocnień Constrained Layer Damping
  • Elastyczny port bas-refleks

R jak Reference

Niezmiennie od początków swojej działalności, tj. 1961 r., KEF dąży do muzycznej perfekcji, co z kolei wymaga sukcesywnego wprowadzania innowacji. Nowatorskie rozwiązania dotyczą zarówno całego spektrum dźwięku, jak i samej konstrukcji kolumny głośnikowej, a uwidaczniane są np. poprzez nową wersję legendarnego już zespołu głośnikowego Uni-Q, jeszcze bardziej dopracowanej obudowy, na udoskonaleniach kluczowych elementów akustycznych kończąc. Dzięki wyeliminowaniu podkolorowania dźwięku, poprawie uległa przejrzystość i precyzja, co pozwoliło wynieść serię R na dotychczas nieosiągalny poziom.

Nowy poziom radości słuchania

Nowa seria KEF R została całkowicie zmodyfikowana i dzięki temu zapewnia jeszcze czystszy i jeszcze bardziej emocjonujący dźwięk, budząc zachwyt jak podczas pierwszego odsłuchu muzyki. Projektując ją KEF wykorzystał swoje wielodekadowe doświadczenie i ogromne zamiłowanie do wysokiej jakości dźwięku. Implementując innowacje już dostępne w serii Reference oraz całkowicie nowe rozwiązania techniczne obecna seria R jest jeszcze bardziej detaliczna i wyrafinowana.

Autorski moduł Uni-Q

Chociaż unikatowy zespół głośnikowy Uni-Q firma KEF opracowała w 1988 r., to aż do dzisiaj sukcesywnie rozwija go, aby osiągnąć najwyższy możliwy poziom doskonałości. Jedyne, co pozostaje niezmienne, to przyczyna zastosowania tego rozwiązania – umieszczenie tweetera w centralnej części przetwornika średniotonowego przybliża do uzyskania ideału akustycznego jakim jest pojedyncze źródło punktowe. W obecnej gamie kolumn głośnikowych R stosowana jest już 12. generacja tej unikatowej konstrukcji, stanowiąc kolejny krok naprzód w odniesieniu do jakości dźwięku.

 


Dowiedz się więcej o Kef R11

Specyfikacja Hegel H190 + R11

H190
Moc wyjściowa2 x 150 W
Impedancja głośników (min)
Pasmo przenoszenia5Hz-100kHz
Stosunek sygnał/szum>100dB
Zniekształcenia THD<0.01% @ 25W 8 Ohms 1kHz
Wyjście słuchawkoweTak
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotTak
Głośniki A/BNie
TransformatorToroidalny
Pobór mocy (max)brak danych
Pobór mocy (standby)brak danych
Wymiary (S x W x G) mm430 x 120 x 410
Waga kg19
R11 (orzech)
System3-drożny
ObudowaBass-reflex
Rekomendowana moc wzmacniacza / Nominalna moc wejściowa15-300W
Przetwornik niskotonowy / nisko/średniotonowy4x 165mm głośniki niskotonowe
Przetwornik wysokotonowyUni-Q 25mm HF, 125mm MF
Pasmo przenoszenia33Hz - 50kHz (-6dB)
Wymiary (S x W x G) mm1295.5 x 310.6 x 383.5 mm (łącznie z terminalami)
Waga kg37.7

Polecane Produkty

Akcesoria do Hegel H190 + R11

Opinie o Hegel H190 + R11

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: