Vanguard

Marka
Krell
20 999
sztuka

Porównywarka 0
Dostępność:
Dostępny natychmiast
Umów się na prezentację

Z przyjemnością zaprezentujemy możliwości dźwiękowe poszczególnych urządzeń, podczas indywidualnie przygotowanej prezentacji w wybranym salonie.

Bardzo prosimy o wypełnienie poniższego formularza, a będzie nam miło zarezerwować salę odsłuchową i przygotować odpowiedni system.

Termin prezentacji potwierdzimy mailem lub telefonicznie.

Wzmacniacz zintegrowany Krell Vanguard

Krell Vanguard jest zaawansowanym wzmacniaczem zintegrowanym, łączącym w jednej obudowie końcówkę mocy dostarczającą 200 W/kanał i przedwzmacniacz pracujący w klasie A. Wzornictwo modelu dopasowane jest do nowych konstrukcji Krella: Foundation, Connect, Illusion i wzmacniaczy iBias. Bardzo praktycznym udogodnieniem, o które można wzbogacić wzmacniacz zintegrowany Vanguard, jest opcjonalny moduł cyfrowy, który obsługuje łączność bezprzewodową Bluetooth i wyposażony jest w wejścia USB, HDMI, koncentryczne, optyczne oraz audio Ethernet.


Wzmacniacz zintegrowany Vanguard zasilany jest przez potężny transformator toroidalny o mocy 750 W i współpracuje z kondensatorami o pojemności 80 000 µF. To ogromne źródło energii pozwala dostarczyć 200 W na kanał przy 8 Ω i 400 W na kanał przy 4 Ω. Dwa ciche wentylatory sterowane termostatem pozwoliły na zastosowanie niezwykle kompaktowej obudowy.

W sekcji przedwzmacniacza modelu Vanguard projektanci zastosowali koncepcję zbalansowanego, w pełni dyskretnego układu pracującego w klasie A, znaną z topowych przedwzmacniaczy Krell Illusion. Ponadto inżynierowie wykorzystali autorski tryb Current Mode, aby zagwarantować niezrównane pasmo przenoszenia, które z łatwością obsługuje źródła dźwięku wysokiej rozdzielczości PCM i DSD bez wpływu na odpowiedź i detaliczność wysokich częstotliwości.

System menu dostępny z poziomu przedniego panelu udostępnia funkcje konfiguracyjne, takie jak nadawanie nazw wejściom i regulację poziomu wejść. Z kolei tryb Theater Throughput pozwala wykorzystywać model Vanguard jako centrum systemu kina domowego bez poświęcania jakości dźwięku stereo. Wejścia analogowe obejmują trzy pary złączy stereo RCA i jedną parę XLR. Do połączenia z kolumnami głośnikowymi wykorzystywane są wysokiej jakości złącza WBT. Ponadto projektanci zastosowali gniazda mini-jack dla wejścia IR oraz dla wejścia i wyjścia wyzwalacza 12 V. Funkcjonalność urządzenia zwiększa połączenie Ethernet, za pośrednictwem którego wzmacniacz może być sterowany poprzez domowy system automatyzacji. 

Sekcja wzmacniacza
Moc wyjściowa 2 x 200 W
Typ wzmacniacza Analogowy
Pasmo przenoszenia 20 Hz to 20 kHz
Stosunek sygnał/szum >90 dB
Zniekształcenia THD <0.015%
Wejścia / wyjścia
Wejścia analogowe RCA, XLR
Wejścia cyfrowe Coaxial, USB
Wejście gramofonowe Nie
Wyjście słuchawkowe Nie
Dodatkowe funkcje
Tryb Pure Direct Nie
Korekcja tonów Nie
Pilot Nie
Głośniki A/B Nie
Zasilanie
Transformator Nie
Ogólne
Wymiary (S x W x G) mm 434 x 105 x 445
Waga kg 17,7
Warunki gwarancji - Warunki gwarancji PDF [90.75K]

Przewodniki

Chcesz skompletować swój pierwszy zestaw audio?
Chciałbyś pogłębić swoją wiedzę? Zapraszamy do
zapoznania się z naszymi przewodnikami.

Salony sprzedaży


Bydgoszcz
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Poznań (Woźna)
Poznań (Posnania)
Sopot
Szczecin
Warszawa (Andersa)
Warszawa (Naruszewicza)
Warszawa (Nowogrodzka)
Wrocław