Marka: Krell

Vanguard

Wzmacniacz zintegrowany Krell Vanguard

Krell Vanguard jest zaawansowanym wzmacniaczem zintegrowanym, łączącym w jednej obudowie końcówkę mocy dostarczającą 200 W/kanał i przedwzmacniacz pracujący w klasie A. Wzornictwo modelu dopasowane jest do nowych konstrukcji Krella: Foundation, Connect, Illusion i wzmacniaczy iBias. Bardzo praktycznym udogodnieniem, o które można wzbogacić wzmacniacz zintegrowany Vanguard, jest opcjonalny moduł cyfrowy, który obsługuje łączność bezprzewodową Bluetooth i wyposażony jest w wejścia USB, HDMI, koncentryczne, optyczne oraz audio Ethernet.


Wzmacniacz zintegrowany Vanguard zasilany jest przez potężny transformator toroidalny o mocy 750 W i współpracuje z kondensatorami o pojemności 80 000 µF. To ogromne źródło energii pozwala dostarczyć 200 W na kanał przy 8 Ω i 400 W na kanał przy 4 Ω. Dwa ciche wentylatory sterowane termostatem pozwoliły na zastosowanie niezwykle kompaktowej obudowy.

W sekcji przedwzmacniacza modelu Vanguard projektanci zastosowali koncepcję zbalansowanego, w pełni dyskretnego układu pracującego w klasie A, znaną z topowych przedwzmacniaczy Krell Illusion. Ponadto inżynierowie wykorzystali autorski tryb Current Mode, aby zagwarantować niezrównane pasmo przenoszenia, które z łatwością obsługuje źródła dźwięku wysokiej rozdzielczości PCM i DSD bez wpływu na odpowiedź i detaliczność wysokich częstotliwości.

System menu dostępny z poziomu przedniego panelu udostępnia funkcje konfiguracyjne, takie jak nadawanie nazw wejściom i regulację poziomu wejść. Z kolei tryb Theater Throughput pozwala wykorzystywać model Vanguard jako centrum systemu kina domowego bez poświęcania jakości dźwięku stereo. Wejścia analogowe obejmują trzy pary złączy stereo RCA i jedną parę XLR. Do połączenia z kolumnami głośnikowymi wykorzystywane są wysokiej jakości złącza WBT. Ponadto projektanci zastosowali gniazda mini-jack dla wejścia IR oraz dla wejścia i wyjścia wyzwalacza 12 V. Funkcjonalność urządzenia zwiększa połączenie Ethernet, za pośrednictwem którego wzmacniacz może być sterowany poprzez domowy system automatyzacji. 

Specyfikacja Krell Vanguard

Moc wyjściowa2 x 200 W
Pasmo przenoszenia20 Hz to 20 kHz
Stosunek sygnał/szum>90 dB
Zniekształcenia THD<0.015%
Wymiary (S x W x G) mm434 x 105 x 445
Waga kg17,7

Opinie o Krell Vanguard

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: