Marka: Constellation Audio

Integrated 1.0

Wzmacniacz Integrated 1.0 to najłatwiejszy sposób na to, aby wysokiej jakości dźwięk zagościł w twoim domu. Ten najnowszy członek gamy produktowej Constellation Audio jest najatrakcyjniejszą konstrukcją z serii Inspiration i łączy w jednej obudowie moduł przedwzmacniacza oraz końcówkę mocy. Podobnie jak inne urządzenia Constellation Audio, Integrated 1.0 zapewnia brzmienie i możliwości, do których przyzwyczaiły nas pozostałe modele firmy.

Constellation Inspiration Integrated 1.0

Mimo swoich niepozornych rozmiarów wzmacniacz dostarcza moc 100 W na kanał (8 Ω), która przy spadku obciążenia do 4 Ω wzrasta do 200 W na kanał. Pełen wybór wejść i wyjść zbalansowanych oraz single-ended, tryb home theater, a także wbudowany wzmacniacz słuchawkowy – wszystko to sprawia, że Inspiration Integrated 1.0 staje się najłatwiejszą drogą prowadzącą do świata Constellation Audio.

Constellation Inspiration Integrated 1.0

Tak jak wszystkie urządzenia firmy, najnowszy wzmacniacz zintegrowany w pełni korzysta z już wprowadzonych autorskich rozwiązań technicznych Constellation Audio. Model ten konstrukcyjnie bazuje na wielokrotnie nagradzanych Preamp 1.0 i Stereo 1.0, łącząc w jednej obudowie przedwzmacniacz i sekcję stereofonicznej końcówki mocy. Specjalnie opracowane śruby zaciskowe są identyczne z tymi wykorzystywanymi we wzmacniaczach Centaur z serii Performane i Hercules z serii Reference.

Specyfikacja Constellation Audio Integrated 1.0

Wymiary (S x W x G) mm610 x 560 x 410
Waga kg36.00

Opinie o Constellation Audio Integrated 1.0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: