Marka: Hegel

Röst (czarny)

Wzmacniacz zintegrowany Hegel Röst

Röst jest nazwą jednej z najpiękniejszych norweskich wysp. Daleko na północ na Lofotach. Tak daleko od stałego lądu, jak to tylko możliwe. Röst może także oznaczać „głos” i Röst jest prawdziwym „głosem Hegla”. Dzięki opatentowanej technice amplifikacji SoundEngine2, niezwykle zaawansowanemu przedwzmacniaczowi i precyzyjnie zaprojektowanemu przetwornikowi c/a, Röst brzmi niesamowicie naturalnie i dynamicznie. Urządzenie zachowuje wszystkie detale, które pozwalają poczuć klimat miejsca nagrania i na żądanie dostarcza głęboki, potężny bas.

Hegel Röst

Hegel Röst z łatwością łączy się z dowolnym urządzeniem – odtwarzaczem CD, odtwarzaczem strumieniowym, komputerem czy też Google Cast Audio. Użytkownik może podłączyć swojego iPhone’a, Macbooka, a nawet Apple TV za pomocą AirPlay. A może korzystasz z aplikacji BluOS? Wybór należy do użytkownika.

Hegel Röst

Wzmacniacz zintegrowany Röst został zaprojektowany po to, aby urządzenia codziennego użytku mogły zabrzmieć tak dobrze, jak to tylko możliwe i żeby prawdziwie audiofilskie konstrukcje zabrzmiały jeszcze lepiej. Drogą prowadzącą do tego celu jest opatentowana technologia, opracowana przez projektantów firmy Hegel.

Hegel Röst

Röst oferowany jest z gładkim, białym, malowanym wykończeniem. Obudowa to połączenie stali i aluminium. Nawet pokrętła wykonane są z litego aluminium i są tak samo miłe w dotyku. Wraz z białym, lekko przyciemnionym wyświetlaczem OLED, Röst jest urządzeniem, które chciałoby się oglądać w swoim domu.

Hegel Röst

Hegel Röst dostarczany jest wraz z pilotem zdalnego sterowania, wykonanym z litego bloku aluminium. Ponadto urządzenie sterowane jest przez IP i może być zintegrowane z większością rozwiązań domu inteligentnego. Użytkownicy mający doświadczenie w pisaniu kodu mogą uzyskać dostęp do tabeli sterowania IP i napisać własne systemy kontrolne. Trzeba tylko pamiętać o tym, że Hegel nie oferuje wsparcia w tym zakresie.


Specyfikacja Hegel Röst (czarny)

Moc wyjściowa2 x 75 W @ 8 Ω
Impedancja głośników (min)2 Ω
Pasmo przenoszenia5 Hz - 100 kHz
Stosunek sygnał/szum>100 dB
Zniekształcenia THD<0.01% @ 50 W 8 Ω 1kHz
Wyjście słuchawkoweTak
Tryb Pure DirectNie
Korekcja tonówNie
PilotTak
Głośniki A/BNie
TransformatorToroidalny
Pobór mocy (max)brak danych
Pobór mocy (standby)brak danych
Wymiary (S x W x G) mm430 x 80 x 310
Waga kg12

Polecane Produkty

Akcesoria do Hegel Röst (czarny)

Opinie o Hegel Röst (czarny)

5
Ocena:
Średnia ocen: 5

(3 oceny)

 • 5 3
 • 4 0
 • 3 0
 • 2 0
 • 1 0

Masz ten produkt?

Dodaj Opinię

3 opinie

 1. Nataniel

  Ocena:
  Ocena: 5
  Bardzo umiejętnie skonfigurowane połączenie z kolumnami Pro Ac Response DT8. Przesłuchaliśmy na sali kilka zestawów. Od zawsze chciałem mieć kolumny Pro Ac, więc tutaj sytuacja była jasna. Zabawa polegała na dobraniu elektroniki, czyli wzmacniacza no i czegoś do odtwarzania muzyki z sieci. Korzystam z Tidala. Przesłuchałem Yamahy, Nady, Rotele, Pathosy no i tego Hegla. W tym połączeniu pojawiła się świetna kontrola dźwięku. Wszystko miało swój początek i koniec. Muzyka wręcz płynęła. No i w przypadku Hegla do streamowania muzyki z sieci nic więcej nie potrzeba. Ma wbudowany streamer i DAC. Świetnie.
 2. Ksawery

  Ocena:
  Ocena: 5
  Hegel wcale nie zagrał ostro jak mnie znajomy straszył. Z moimi ProAc Response DT8 idealnie skontrolował bas. Stał się krótszy, z lepszym drivem, dynamiką. Hegel lepiej różnicuje bas od mojego Nada 356. Największa jednak zmiana była na górze. Scena szersza, więcej informacji, których nie słyszałem na Nadzie. Wgląd w nagranie zupełnie inny. Lepsze pozycjonowanie planów w dal. Chyba idealny wzmacniacz do tych kolumn. Wiem co mówię, bo przerobiłem ich trochę, Anglików, Amerykańców, Japońców, Niemców. Zwyciężył Hegel.
 3. Roman

  Ocena:
  Ocena: 5
  Świetny wzmacniacz z dobrym DAC. W połączeniu z kolumnami Vienna Acoustics Mozart Grand SE gra wybitnie. Bardzo dobra kontrola z nutą łagodności. Polecam obsługę streamowania z aplikacji mconnect.

Nowsze produkty

Polecane Produkty

Podobne produkty

Polecane

Umów się na prezentację w salonie

W każdym z naszych salonów znajduje się sala odsłuchowa, w której w miłej atmosferze zaprezentujemy Ci brzmienie wybranego przez Ciebie sprzętu audio.

Umów się na spotkanie

Zobacz listę salonów

Umów się na spotkanie

Top Hi-Fi & Video Design

Salony firmowe

Salony firmowe

Top Hi-Fi & Video Design: